Екстракорпоральне запліднення

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Karolinka, 26 Грудень 2007.

?

Яку клініку рекомендуєте у Львові

Голосування закрито 22 Липень 2022.
  1. Альтернатива

    54,5%
  2. Клініка Стефана Хміля

    0 голосів
    0,0%
  3. Мати і Дитина

    9,1%
  4. Інтерсоно

    36,4%
  5. Парентс

    0 голосів
    0,0%
  1. OlikOlik

    OlikOlik Member

    От, а в мене навпаки в інтеосоно з іншими лікарями не склалось. Гінеколог жахлива, таке враження, що я в неї була перша, їй медсестра розказувала, що робити, проктолог ніби хороша, але, я в неї була на 18 тижні, на такому терміні ще не дуже можна препарати використовувати, а вона сказала прийти після 25 тижня, вона мені назву препарата скаже, але знов треба заплатити за прийом, тоді сказати не могла. Терапевт огляд зробила для галочки бо спішила кудись. А хірург-гінеколог, то взагалі без слів: в мене була киста на лівому яєчнику 2,4 см, Семчишин сказала, що то киста і з нею можна вагітніти, але для точності проконсультуватись ще з тим хірургом. Він сказав, що то не киста, а пухлина, що терміново треба видаляти і підсунув рахунок на 12000, ще запитав, як вона могла сказати, що то киста, а Семчишин стояла червона, їй не зручно було мені в очі дивитись. Я послухала, але ще пішла до такого хорошого гінеколога Огородника, він підтвердив, що то звичайна киста, і нічого видаляти не треба. От і будь тут мудрий. Звичайно, якщо є матеріальна можливість, то в інтеосоно, без черг, з посмішкою, зручніше стояти на обліку ніж в жк. Але огляд в кріслі робити не доцільно, є узд, а після кровотечі 'туди' взагалі лізти не варто, а платити за те, щоб мені посміхнулись я не готова, Їздити туди кожних 2 тижні мені було далеко, жк через дорогу. Аналізи в поліклініці робили всі і нормально, тільки глікогенізований здавала платно. На УЗД Мені все чітко і гарно пояснювали, тому в жк ходила заради обмінної карти. От родити хотіла в інтеосоно, а роди вони не приймають. А ще забула написати, що хірург чоловіка також дуже хороший, операція пройшла успішно і дуже добре пояснив Післяопераційний догляд
     
  2. MariannaLviv

    MariannaLviv New Member

    Мені в цьому плані більше повезло, але ще скажу моє везіння це все старання мого координатора, вона реально настільки підтримувала і помогла що не передати словами, від цього ще теж багато залежить
     
  3. OlikOlik

    OlikOlik Member

    І я нашому координатору вдячна, дуже позитивна дівчина Олена)
     
  4. MariannaLviv

    MariannaLviv New Member

    Всім привіт! Була в середу в лікаря, вижила тільки одна дитинка(((
    то вот вже декілька днів відчуваю ниючий біль в низу живота, це нормально?
     
  5. OlikOlik

    OlikOlik Member

    Не нормально, йдіть до лікаря
     
  6. Mksyuxa

    Mksyuxa New Member

    Привіт... Дуже сумно, що одне маля не вижило:girl_cray:. Тримайтеся... Як почуваєте себе зараз? Що лікар сказав про болі, які були?
     
  7. MariannaLviv

    MariannaLviv New Member

    Привіт! На болі сказали що таке може бути
     
  8. Mksyuxa

    Mksyuxa New Member

    Тепер головне себе берегти, щоб маля себе добре почувало, ну і мама теж))) Будьте здоровенькі і щасливо доносити Вам маля!!)) Будем чекати гарних новин))) Може і я з часом чимось зможу похвалитись))
     
  9. MariannaLviv

    MariannaLviv New Member

    Дуже дякую надіюсь так і буде)
    І ви обов`язково нас радуйте хорошими новинами) чекаєм
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Galina malina

    Galina malina New Member

    Привіт дівчатка!Давно читаю цейфорум і хочу приєднатись якщо приймете.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Galina malina

    Galina malina New Member

    Хочеться вашої поради більше вже немає сил ,немає кому виговоритись ні розказати свій біль .Напишу коротко -2003 р Інтерсоно еко двійня +/позаматкова вагітність на 6 тиждні видалення труби плач біль.2005рІнтерсоно гістероскопія два розморожені мої ембріончики результат -.2008р Альтернатива довгий протокол 2 ембріончики результат -.2013р Альтернатива короткий протокол 1 ембріончик результат -Усі аналізи,гістероскопія усе в нормі пояснень нема розводять руки страшні кошти борги розчарування жити не хочеться .2018 р1 яєчник виснажений після 3 протоколів 2 нема,1трубу забрали 2 непрохідна ,Узд шок після усіх шкрибків у матці міоми матки розумію що матку можуть вирізати ,збираюсь силами звертаюсь в клініку Хміля дають велику надію-висновок донація ембріонів погоджуюсь підсаджують 2ембр результат -.як жити сама не можу ,купити не в силі маю великі борги і ще великий мінус добре медикаментами підгодувала міоми помалу зїдатимуть матку .Мені 37р не молода .(Скажіть я в цьому світі потрібна ?)Ні попрошу вибачення за свої слова і попрошу допомоги .Хто з таким стикався допоможіть куди звернутись?що робити дальше?Може є ще вихід?До кінця не хочу здаватись.
     
    Останнє редагування: 16 Листопад 2018
    • Співчуваю Співчуваю x 6
  12. Siania

    Siania Love Life

    Звісно потрібні! Важко знайти саме ті слова, але треба довіритись Богу, боротись далі, а якщо ні, то подумайте над дитиною з інтернату, можливо Ваша любов потрібна саме тій дитинці!
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Galina malina

    Galina malina New Member

    --- дописи об"єднано, 16 Листопад 2018 ---
    Дякую,може мене не зрозуміють,але мені зараз дуже тяжко буде взяти дитинку з інтернату,мені здається це має бути покликання.А я боюсь,що візьму ,а якщо не зможу полюбити, привикнути ,а віддати совість не позволить
     
  14. Siania

    Siania Love Life

    Може просто ще не час.
     
  15. MariannaLviv

    MariannaLviv New Member

    Можливо у вас залишись до неї контакти?
     
    Останнє редагування: 16 Листопад 2018
  16. MariannaLviv

    MariannaLviv New Member

    Не варто думати про такі страшні речі, звісно що потрібні! Ви головне заспокойтесь і відкиньте погані думки, відпочиньте можливо, знаю що це важко та це потрібно зробити, і все обов`язково буде добре! І ви знайдете вихід, вам серце підкаже
     
  17. Yeremiya

    Yeremiya Well-Known Member

    Це дуже важко все пережити. Вас можуть зрозуміти жінки які пройшли цей шлях. Але потрібно взяти себе в руки і вірити, молитися. Мені дуже доомагає молитва: молюсь різні молитви, дев'ятниці, ходила в прощу в Глиняни (дуже сильна і помічна). І Вам потрібно знайти свого лікаря який розбереться з гормонами і аналізами. Я б Вам радила звернутися до Городенчук Зореслави, оскільки у Вас труби непрохідні Вам потрібно тільки ЕКО, але Вона допоже покращити якість ваших яйцеклітин і розбереться з гормонами (які відповідають за заплідення та імплатацію)
    Вірте, мрійте і моліться.
     
  18. MariannaLviv

    MariannaLviv New Member

    Усім привіт! Незнала що таке можливе, і так можна помилятись! Хто не знає,я після еко і на першому узд мені сказали що 1 маля не вижило , було сумно і болісно, та сьогодні в мене вже 10тиж і я немогла в це повірити, та мої малята 2 вижило і в мене двійня☺️
     
    • мімімі мімімі x 6
  19. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Яке чудо!!! Вітаю вас і ваших малят!
    Але прошу вас оголосити ім'я цього чудо-уздиста, через якого вам довелося стільки пережити!
     
  20. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Вітаю :* :*
    Це надзвичайно класні новини. Здоров'ячка вам.
    А узд так...(( заглючило і не на жарт людині нерви підпсув

    Надіслано від мого MI MAX 2, використовуючи Tapatalk