Екстракорпоральне запліднення

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Karolinka, 26 Грудень 2007.

?

Яку клініку рекомендуєте у Львові

Голосування закрито 22 Липень 2022.
  1. Альтернатива

    54,5%
  2. Клініка Стефана Хміля

    0 голосів
    0,0%
  3. Мати і Дитина

    9,1%
  4. Інтерсоно

    36,4%
  5. Парентс

    0 голосів
    0,0%
  1. kissamar

    kissamar Member

    скажіть в якій ви клініці і лікаря ?
     
  2. MariannaLviv

    MariannaLviv New Member

    Інтерсоно у львові, лікар Семчишин Р.
     
  3. OlikOlik

    OlikOlik Member

    Перепрошую, що влажу в вашу розмову, але не так вже й важко виносити двійню). Звичайно, як при одноплідній вагітності, треба себе берегти, але так класно, коли ти чуєш в животі, по 2 пари ручок - ніжок, як вони крутяться класно). А, як вони ростуть разом! Дівчатка, я, просто словами не передам, як класно мати двійню! Тому всім, хто зараз в очікуванні, щиро бажаю двійного щастя)
     
  4. MariannaLviv

    MariannaLviv New Member

    дякую за такі слова, вони заспокоюють! Вже знетерпінням чекаю що мені скажуть)
     
  5. OlikOlik

    OlikOlik Member

    А ви вже робили тест?
     
  6. MariannaLviv

    MariannaLviv New Member

    я після ваших слів ще протрималассь 2 дня, в неділю 07.10 зробила позитивний, зразу в понеділок здала кров хоч запис в клініку мала аш на 11, але не втрималась і здала в Ескулабі, кров теж позитивна, та все ж видохнула і стала радуватись коли лікарка підтвердила що вагітність є))))
     
    Останнє редагування: 22 Жовтень 2018
  7. OlikOlik

    OlikOlik Member

    Ви мене розсмішили) важко втриматися). Я взагалі не розумію людей, які чемно чекають). Ніколи не забуду, як Роксолана Олександрівна, 7 листопада, сказала на узд, що в нас 2 сердечка б'ється). А потім, я її питаю, коли до неї на слідуючий раз, а вона мені сказала, що мені вже не до неї, а на облік ставати). В роддомі написала їй смс, що народила двох дівчаток, подякувала ще раз. Так класно то згадувати)
     
  8. MariannaLviv

    MariannaLviv New Member

    я чекала цього разу так як ми ще робили ВМІ, і я зробила завчасно тест який показав дві полоски, радості не було меж, та скоро я дізналась що це показували ліки і вагітності нема, тоді було дуже важко це усвідомити так як я вважала що вже все добре, а було наоборот, ви тільки 1 раз були в Роксолани Олександрівної на узд?
     
  9. OlikOlik

    OlikOlik Member

    Так, вона підтверджує вагітність, дивиться чи все добре, і ви прощаєтесь). Дальше я ходила на узд до Скляр О. В. Просто супер УЗДистка. Говорила мені, що робити і як себе поводити. В жк, де я стояла на обліку, не довіряла лікарю, там все для відмазки і купа непотрібних препаратів. І поради були абсолютно різні. Тому, своїми здоровими дітьми і хорошим терміном вагітності, я завдячую саме їй
     
  10. MariannaLviv

    MariannaLviv New Member

    а Скляр це ще в Інтерсоно? в них ви не ставали на облік?
     
  11. OlikOlik

    OlikOlik Member

    Ні, в інтеосоно не ставала. Не бачу змісту. В 2016 це коштувало 14000, + аналізи. Скляр також не в інтеорсоно. Мені, якщо чесно, їхні лікарі не дуже подобаються. Крім Семчишин, більше б не звернулась туди. І викачка грошей процвітає, і діагноз треба перепровірити, а кожного разу платити по 350 грн. Я не в захваті від такого. Цю УЗДистку мені порадили. Але її недолюблюють лікарі з жк, по тій причині, що вона говорить все прямо і розшифровує скринінги, тобто, викачати гроші по, розповсюдженій схемі вже не вийде
     
  12. MariannaLviv

    MariannaLviv New Member

    Ого! А я була настроєна там ставати, тепер і не знаю що робити , а Скляр де приймає?
     
  13. OlikOlik

    OlikOlik Member

    На Русових. Повірте, ви не пошкодуєте, що до неї попали. Правда, я, як перший раз в неї була, дуже злякалася) вона надзвичайно уважно і зосереджено дивиться в монітор, і мовчить. Я вже собі намалювала самі страшні картинки, а вона каже все добре, і повернула до мене монітор, щоб я подивилась, як одна дитинка ніжками махає) то був 12 тиждень. Просто вона так придивляється до кожної дрібнички. Навіть в роддомі такого огляду не було. А в коліжанки були проблеми з плацентою, в кінці вагітності, то з роддому її саме до Скляр відправили по точний діагноз
     
  14. MariannaLviv

    MariannaLviv New Member

    Ви може там лягали на підтримку?
     
  15. OlikOlik

    OlikOlik Member

    Ні, то не в лікарні, то через дорогу, приватний кабінет узд
     
  16. MariannaLviv

    MariannaLviv New Member

    Ааааа зрозуміло! Вам радили лягати на підтримку?
     
  17. OlikOlik

    OlikOlik Member

    Не хотіла вам писати, щоб не лякати, але, якщо вже питаєте то напишу. На 7 тижні, в той день коли нам сказали, що двійня, в мене ввечері почалась кровотеча. Ми живемо на Топольні , біля лікарні, швидко зібрались і поїхали туди. От не пам'ятаю прізвище 'лікаря', яка мене прийняла. Вона сказала, що таке буває після трансвагинального узд і, що зараз робити узд, щоб подивитись, що з дітьми не можна. Я ж повірила. Тиждень лежала в них і не знала чи ще вагітна, а вони мені розказували, що одна дитина, скоріш за все вийшла, а може і двоє. В кінці того тижня мене завели на узд і сказали, що є одне серцебиття. В понеділок виписали, а в четвер вночі знов кровотеча, я вже на топольну в лікарню не їхала. Подзвонила до Семчишин, вона сказала приїхати до них. Зробила узд, обидві дитини нормально собі жили. Це вже справді була наша остання зустріч. Просто в мене виникла гематома, і якщо відлежатись то все буде ок,вона надалі розсмокталась. От після цього випадку я почала дуже добре підбирати лікарів. В жк мені пропонували лягти на підтримку, але просто, бо так треба, я відмовилась. І ще раз я попала в лікарню на 28 тижні, але через свою тупість. Я наїлась вареників, яких на такому терміні і з таким животом їсти вже не варто. І то тісто просто закупорило мені шкт) зараз це смішно, але тоді було дуже боляче). Але за 3 дні все пройшло) від підтримок я відмовлялася бо не люблю лікарні, а потреби не було. Загалом вагітність протікала добре, аж до планового кесаревого
     
  18. MariannaLviv

    MariannaLviv New Member

    Вибачте що я так розпитую, просто дійсно коли знаєш що може чекати лекше це сприймаєш!
    А вот кровотеч боюсь найбільше, так як мені сказали що це може бути поганий знак і ношу з собою кровозупиняючі, на всяк випадок
     
  19. OlikOlik

    OlikOlik Member

    Не вибачайтесь). Звичайно, що це не добрий знак, але не вирок. Просто, справді треба хороших лікарів. І вчасно звернутись по допомогу. Якби я другий раз поїхала на Топольну, а не до Сеичишин, вони б мене, напевно, залікували, що я б жодної дитини не мала. Коли прийшла до них по виписку і розказала, що був повтор, вона так здивовано мене запитала чому я до них не приїхала
     
  20. MariannaLviv

    MariannaLviv New Member

    вони не хочуть щоб люди були здорові, а щоб їм грошей побільше давали. Я в інтерсоно була в терапевпа Драганчук, вона мені сподалась, сподобалось і те що вони виписала лікування на всі випадки і наперед, щоб зайвий раз не приходити, та й взвгалі нажаль хороших лікарів дуже мало і їх важко знайти(