Екстракорпоральне запліднення

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Karolinka, 26 Грудень 2007.

?

Яку клініку рекомендуєте у Львові

Голосування закрито 22 Липень 2022.
  1. Альтернатива

    54,5%
  2. Клініка Стефана Хміля

    0 голосів
    0,0%
  3. Мати і Дитина

    9,1%
  4. Інтерсоно

    36,4%
  5. Парентс

    0 голосів
    0,0%
  1. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    то якесь таке сумнівне пояснення як на мене... Що він мав на увазі??
    Для ін вітро треба мати серйозний "букет" показань, а формулювання погана овуляція щось дуже загальне і загадкове.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. dguletta

    dguletta New Member

    Я в нього досліджувалась 3 місяці, перший місяць він сказав,що в мене відбулася овуляція,але з крововиливом, другий місяць пила ярину, щоб вона на наступний стимульнула добре яєчники,але на третій місяць зробилась кіста.Він ставить діагноз хронічна аноовуляція і каже,що треба інвітро.В мене рівно рік тому була кіста,але я до своєї гінекологші після цього ходила пів року ,щоб вона проконтролювала чи в мене не повториться ця ситуація і слава Богу напротязі року не було,а тепер я не знаю,що маю робити.Порадьте щось
     
  3. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    @dguletta ОМГ!:girl_impossible:

    Нема овуляція потім ярина і при іх (я так розумію різкій відміні) - діагноз екз?
    І то після 3 міс в лікаря.. тікайте від того лікаря.
    А кисти то не є показником теж для інвітро, буває що вони з‘являються і «здуваються», деякі за цикл інші зі кілька, якщо у вам їх нема так розумію зо то якраз той варіант
    Крім того думаю ярина тій кисті і допомогла з‘явитись.

    Я би вам радила проштудіювати тут цю тему потім прочитати чітко які покази для Екз, коли справді нема інших варіантів.
    Тоді вже знайти іншого лікаря, який не вгробить вам яєчники і рухатись в потрібному напрямку, нмсд.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  4. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    @dguletta між діагнозом "ануволяторний цикл" і керуванням на екз принаймі мають бути 5 невдалих спроб стимуляції (звісно, якщо нема непрохідності труб чи інших проблем безплідності).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Вам не здається, що лікар сам собі протирічить? Якщо овуляції нема - то її нема. А не "відбулася, але з крововиливом". І Ярину він вам призначив без конкретних показів, просто "давайте спробуємо - побачимо, що з того вийде". Ви ж не піддослідний кролик, щоб випробовувати, як відреагує жіночий організм на лікарський маразм. Тим більше репродуктивна сфера дуже тонка річ. Попсувати там все неважко. А от відновити - дуже складно.
    Тому згідна з tinkaKris - тікайте від того "лікаря".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  6. Kowechka

    Kowechka New Member

    Дівчатка привіт усім. Ось вирішила приєднатися до вас і запитати про ціни на ЕКО бо не можем завагітніти вже 14 років і діагнозу нам ніхто не ставить всі в один голос говорять що здорові. Ось вирішили зробити ЕКО тому і цікавлюсь. Дякую всім за відповідь
    І будь-ласка порадьте клвніку і лікаря
     
  7. Amuletka

    Amuletka New Member

    Доброго дня! Мене все ж цікавлять певні нюанси щодо ЕКЗ.А саме: чи справді вага жінки є такою важливою, як про це говорять лікарі.Поділіться досвідом хто проходив через таку процедуру і при якій вазі вам вдалося завагітніти?
     
  8. OlikOlik

    OlikOlik Member

    Добрий вечір! Нам, разом з препаратами, 2016 році обійшлося в 110000. Робили в Семчишин Р. О. В інтерсоно. З першого разу двійня)
    --- дописи об"єднано, 14 Травень 2018 ---
    Перший раз від вас таке чую. Моя вага була 60 кг. З першого разу двійня, виносила нормально. Але за вагітність набрала 37 кг.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Amuletka

    Amuletka New Member

    Дівчата, я чула що після підсадки дають лікарняний.А що в ньому пишуть, який діагноз?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Кіцюня

    Кіцюня New Member

    Дівчатка, підкажіть в кого і де ви робили ЕКЗ, і яка приблизний на вартість?
     
  11. MariannaLviv

    MariannaLviv New Member

    Ми тільки плануємо робити, в Інтерсоно, як нам пояснили вартість може коливатись, в нашому випадку це 50 тис.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  12. Кіцюня

    Кіцюня New Member

    А в якого лікаря?
     
  13. MariannaLviv

    MariannaLviv New Member

    Семчишин Роксолана, наразі всім задоволені
     
  14. maryn

    maryn New Member

    Результат вже є?
     
  15. MariannaLviv

    MariannaLviv New Member

    Ще ні, прийшлось перенести, думаю завтра почнемо стимуляцію
     
  16. Zaysia

    Zaysia New Member

    Добртй день я теж збираюсь робити екз в Роксолани Семчишин мали почати протокол 9 серпня але вона іде відпуск мусим чикати а ваші успіхи у неї як?
    --- дописи об"єднано, 11 Серпень 2018 ---
    Ви вже почпли протокол?як успіхи?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  17. MariannaLviv

    MariannaLviv New Member

    Доброго дня! Так ми вже почали, та перенос робитимемо пізніше, виглядає на початку все страшно, а насправді все не страшно! Лікар все гарно розказкє і пояснює що і як робити
     
  18. MariannaLviv

    MariannaLviv New Member

    Також ми вже зробили пункцію, тепер ще приймаю деякі препарати і можливо через 1 цикл робитимемо перенос
     
  19. Zaysia

    Zaysia New Member

    В якому ви протоколі довгий чи короткий?
     
  20. MariannaLviv

    MariannaLviv New Member

    Точно не скажу, бо незнаю