Екстракорпоральне запліднення

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Karolinka, 26 Грудень 2007.

?

Яку клініку рекомендуєте у Львові

Голосування закрито 22 Липень 2022.
  1. Альтернатива

    54,5%
  2. Клініка Стефана Хміля

    0 голосів
    0,0%
  3. Мати і Дитина

    9,1%
  4. Інтерсоно

    36,4%
  5. Парентс

    0 голосів
    0,0%
  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    перестаньте. може настрій такий.
    хто зна яка ситуація.
     
  2. Olwia

    Olwia New Member

    Прошу вибачення, в мене таке почуття гумору (забула додати попереднього разу смайлик). Навіть і не думала , що це прозвучить як сарказм - просто несподівано і приємно, що хтось посторонній цим цікавиться. Ще раз прошу не ображатися. Зі святами Вас ))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. kaxasik

    kaxasik New Member

    Дівчата,сьогодні вперше зайшла на цей форум.Буквально вчора дізналась,що мій останній шанс робити штучне запліднення(непрохідність труб) буквально нічого не знаю про всі процедури,ціни вражають.Але прочитала про дослідження вчених і пишуть що дуже малий процент виживання таких дітей "у пробірці",великий процент діток народжується з вадами або генетичними хворобами .
    Хочу запитати вас що ви про це чули?
    Можливо хтось вже народив після таких процедур?
    Дуже хочемо з чоловіком дітей,але боїмося наслідків
    Якщо можете розкажіть у кого є досвід(як добрий так і поганий).
     
  4. OlikOlik

    OlikOlik Member

    Я народила двійню, і не правда, що з дітьми щось не так. Крім моїх дітей, спілкувалась з іншими такими дітьми і жодних відхилень немає. Вони нічим не відрізняються від 'природніх' і ніякої смертності також немає. Не знаю яких вчених ви читали, але це повна дурня
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    а можна посилання на дослідження? аж цікаво) Я б могла припустити, що через сильну прогестеронову підтримку після підсадки виношуються навіть ті діти, які могли б стати викиднями. Може, це й є втручання у природній відбір і через це кількість "дітей з вадами" більша при екз. Але, сильну прогестеронову підтримку нараз не тільки при екз призначають. НМСД, процент народження діток з вадаи чи генетичними хворобами може більший зараз не через екз, а через те, що допомогають виносити вагітність, яка без допомоги могла би і не дійти до логічного кінця.
     
  6. kaxasik

    kaxasik New Member

    Просто набрала відомості про штучне запліднення .Не писали що саме впливає на хвороби дітей чи сама процедура чи підтримка,хоча можливо все й неправда.
    Чи можете сказати -лікарі попереджають про можливі наслідки?
    Чи є якісь протипоказання для штучного запліднення?(тобто якісь хвороби при яких не можна робити цього)
    Дякую за відповіді.Дуже тішусь що у вас все добре,тим не менше дуже боюся цієї процедури.
     
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ось тут прошу детальніше. Маю ту прогестеронову підтримку. Ви мене реально налякали....
     
  8. kaxasik

    kaxasik New Member

    • Подобається Подобається x 1
  9. ohra

    ohra Well-Known Member

    Ну, ставлення церкви до штучного запліднення, явно виражене у даній статті. Тому я не сприймаю її буквально. А посилання на дослідження -це відносно, потрібно повністю прочитати про дане дослідження, тому що багато цитат можна вирвати з контексту.

    Надіслано від мого 2014811, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дайте собі спокій, гормон, це , звичайно, не цукерка, але якби то мало вплив, то давно б про це говорилося і лікарі б це враховували.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    та то мої домисли)) я просто так собі думаю, що прогестеронова підтримка ж для чого? щоб не було викидня. А чому бувають викидні? З багатьох причин, в тому числі і "природний відбір", грубо і некоректо кажучи - "вибраковка". В мене була прогестеронова підтримка сильна. Все норм :) Про те як впливає прогестерон на дітей - не знаю. Я себе тим не лякала.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    @kaxasik Моя думка, що якщо боїтеся, то просто не робіть. Значить, вам то не треба. Не знаю жодної людини, яка йшла б на екз і боялася наслідків. Ті, хто наважуються, готові до будь-якого результату.
    Діти з вадами народжуються і без ЕКЗ і у ну абсолютно ідеальних пар, навіть з ідеальними скрінінгами. Від того ніхто не застрахований. Для того роблять скринінги, узд і вам дадуть вибір чи робити аборт чи ні. Чи залишати дитину, чи ні.
    Як на мене, вам треба до репродуктолога з цими питаннями. Там все розжують, а не перескажуть свої історії.
    --- дописи об"єднано, 30 Червень 2017 ---
    ще пишуть про більш складні пологи, вагітність після екз, але чомусь не наголошують, що прри екз частіше багатоплідна вагітність. А багатоплідна вагітність - це завжди ускладнюючий фактор. Навіть без екз.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Nevero

    Nevero New Member

    Доброї ночі. Таке питання: маю на зберіганні одну запліднену яйцеклітину, після першої спроби залишився препарат Пурегон, чи буде він потрібен коли я піду на другу спробу?
     
  14. Puniatko

    Puniatko New Member

    Доброго дня! В мене така ситуація: ми з чоловіком не можемо завагітніти вже 5 років, вирішили робити штучне запліднення. Нас цікавить скільки часу на це потрібно (загалом всі аналізи, підготовка, процес...)? Справа в тому що ми перебуваємо за кордоном і хочемо спланувати свою відпустку так, щоб спробувати штучне запліднення. Розпишіть мені, будь ласка, як проходить цей процес і яка його вартість (хоча б приблизно).
     
  15. OlikOlik

    OlikOlik Member

    В нас на це пішло 2 місяці (2цикли), але можна і за одПриблизно 3-4 тис. у.о., залежно яка в вас проблема
     
  16. Puniatko

    Puniatko New Member

    Дякую! Постараюсь приїхати на довше. А ви де саме робили?
     
  17. OlikOlik

    OlikOlik Member

    В інтерсоно в Семчишин Р. О. Все сподобалось
     
  18. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

     
  19. dguletta

    dguletta New Member

    Я зараз також в Гуменецького він каже, що в мене погана овуляція, треба робити ін вітро.Що скажете про нього і чи вдалося завагітніти,просто він мені наввіть нічого не запропонував лікувати,а зразу ін вітро.
    --- дописи об"єднано, 29 Січень 2018 ---
    Як Вам Гуменецький він хороший чи поганий лікар,просто мене зразу відправляє на ін вітро, я не знаю чи він добре робить,нічого в неті про нього не пишуть дівчата у відгуках.
     
  20. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    В мене скоріше нейтральні відгуки. Результат його супроводу позитивний. Дитина народилася ) Але на 100% прислухалася лише по ВА. В кінці вагітності почалися інші проблеми і як сказала лікарка з обліку «витягування грошей приватною клінікою», скерування до «своєї» лікарки з пологового. Тому треба і самому думати.
    Якщо я колись наважуся на другу дитину, я би спробувала інші варіанти.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1