Екстракорпоральне запліднення

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Karolinka, 26 Грудень 2007.

?

Яку клініку рекомендуєте у Львові

Голосування закрито 22 Липень 2022.
  1. Альтернатива

    54,5%
  2. Клініка Стефана Хміля

    0 голосів
    0,0%
  3. Мати і Дитина

    9,1%
  4. Інтерсоно

    36,4%
  5. Парентс

    0 голосів
    0,0%
  1. OlenaSmile

    OlenaSmile Member

    Ми робили в Інтерсоно!
    Вже все пройшли! Чекаємо на підсадку)
    Поки що задоволена всім
     
  2. OlenaSmile

    OlenaSmile Member

    Дівчатка допоможіть!!!!!
    Сьогодні мені сказали що вижив лише один!!! Ембріончик, його заморозили і підсадку мені будуть робити в наступному циклі!
    Скажіть, є серед вас хтось , кому підсаджували тільки одного? Взагалі є якісь шанси на вагітність?
     
  3. OlikOlik

    OlikOlik Member

    Ми робили в Інтерсоно в Семчишин Рокслани. З першого разу двійня, за що їй велике спасибі. Зараз я на 5му місяці і чекаю 2 лялі. До речі залишився гонал ф 900 - 4 дози, кому потрібно пишіть
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. OlenaSmile

    OlenaSmile Member

    А яких ембріонів вам підсаджували? І взагалі болюча процедура?
     
  5. OlikOlik

    OlikOlik Member

    Підсаджували 2 ембріончика 5-тиденки. Підсадка не болюча. Але після забору яйцеклітин я тиждень не могла з ліжка встати, але це не у всіх так болюче проходить. Пройшло 6 місяців, біль і переживання забулись. Зараз ми знаємо, що в нас 2 дівчинки і готуємось до їх появи. Було дуже страшно, але воно того варто
     
    • мімімі мімімі x 2
  6. marianast

    marianast Well-Known Member

    Моїй родичці. Через особливості будови матки. Подробиць не знаю, але вагітність протікала нормально, з дитиною все ок
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  7. OlenaSmile

    OlenaSmile Member

    У мене вже була пункція, за пів години поїхала додому і взагалі нічого не турбувало!
    Вижив до 5 дня тільки один гарний ембріон, але його заморозили, бо підсадку будуть робити в природньому циклі, бо в мене прогестерон був зависокий!Тепер дуже переживаю
    --- дописи об"єднано, 12 Лютий 2017 ---
    У мене вже була пункція, за пів години поїхала додому і взагалі нічого не турбувало!
    Вижив до 5 дня тільки один гарний ембріон, але його заморозили, бо підсадку будутьробити в природньому циклі, бо в мене прогестерон бувзависокий!Тепер дуже переживаю
     
  8. OlikOlik

    OlikOlik Member

    --- дописи об"єднано, 12 Лютий 2017 ---
    В нас залишилось 2 і два прижилось. Все в вас вийде
     
  9. OlenaSmile

    OlenaSmile Member

    Боляче коли катетер вставляють? Після підсадки лежали довгий час?
     
  10. OlikOlik

    OlikOlik Member

    Мені не ставили катетер. 20 хв на кріслі після підсадки, потім в туалет, і в палату на годину. А для чого вам катетер? Де ви робите цю процедуру?
     
  11. OlenaSmile

    OlenaSmile Member

    В Інтерсоно!!! А як вам переносили ембріони в матку?бо , як мені сказали, ембріонів переносять через тоненький катетер, який вставляють в матку
     
    Останнє редагування: 13 Лютий 2017
  12. Вогник

    Вогник New Member

    Привіт дівчата, скажіть чи комусь призначали метаболічну терапію перед еко? наразі все, що можу знайти на російських форумах і не можу розібратись в яких випадках її призначають. У мене друга спроба і друга невдала, першого разу вдалось підсадити аж одного ембріончика, другий взагалі не було, що підсаджувати. Кількість фолікулів нормальна, яйцеклітин взяли 8 запліднилось 3 але жодна не вижила:sad: От шукаю якісь способи покращити якість яйцеклітин. Хтось знає якісь методи і чи хтось чув про ту терапію?
     
  13. OlikOlik

    OlikOlik Member

    Ааа)))я про сечовий катетер подумала))) ні, не боляче. Ніяких відчуттів не було, тільки бажання пісяти (процедура робиться на повний сечовий міхур)
     
  14. OlenaSmile

    OlenaSmile Member

    Надіюся ,що все буде добре!
    За скільки днів після переносу ви дізналися , що вагітна?
     
  15. OlikOlik

    OlikOlik Member

    В понеділок був перенос, а в четвер я не стрималась і купила перший тест. Він показав позитивний результат з чого я зробила висновок, що двійня бо ДУЖЕ скоро показав. Потім зробила ще 3 тести.А кров здавала аж через 2 тижні. Чоловік на моїй сторінці подивився результат, подзвонив і сказав,що я точно вагітна. УЗД ще через 2 тижні робили і аж тоді нам сказали, що б'ється 2 сердечка і в нас 2 лялічки. Дуже важко чекати. Ті 4 тижні тягнулись як 4 місяці
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 2
  16. OlenaSmile

    OlenaSmile Member

    Дуже рада за вас! Нехай у вас і ваших діток все буде добре!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. OlikOlik

    OlikOlik Member

    Дякую! І Вам бажаю цього ж
     
  18. OlenaSmile

    OlenaSmile Member

    А пам'ятаєте, якої якості ембріони вам підсаджували? Бо в мене тільки один Бласт.2В, здається середня якість
     
  19. OlikOlik

    OlikOlik Member

    В нас хороші були
     
  20. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Дівчата,я знаю що на це питання нема точної відповіді,але буду дуже вдячна якшо в пп чи тут поділитесь хоч приблизною ціною скільки реально виносить еко (найімовірніше кріо протокол)