Джерело святої Анни

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Gajka, 20 Травень 2010.

  1. Ivanna

    Ivanna Well-Known Member

    Відповідь: Джерело святої Анни

    Можна брати своє і там продається. Я була в чоловічій футболці. Тільки не беріть і не купляйте нічних сорочок, бо як в них вийти з води, то майже те саме, що гола.
     
  2. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Як нарешті стати мамою? (3)

    Та, в принципі не повинні питати, хіба до сповіді підете, або на службу захочете дати, а так без проблем.

    я написала щоб не світилося, то мала наувазі щоб після того як ви намочитеся ви не мали вигляду як після конкурсу мокрих маєчок ))) а якщо буде просвічуватися купальник то нічого страшного.
     
  3. Laiza

    Laiza New Member

    Відповідь: Джерело святої Анни

    Привіт!!! Ми були на Анниному джерелі і купалися, дівчатка, яке відчуття... це неможливо передати словами це потрібно відчути. Нам дуже сподобалось, я думаю що ще нераз поїдемо туди, а ще ми були у Почаєвській лаврі там дуже гарно. Мій чоловік неповірив що я окунулася з головою, бо я нелюблю ніряти і боюся води, але я це зробила:girl_in_love:завдяки Богу і бажанню стати матір"ю.
     
  4. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Відповідь: Джерело святої Анни

    Добрий день, дівчата!

    Допоможіть, бо вже ледве не плачу. Дуже хочемо поїхати в субботу (чи неділю) на один день Почаїв-озеро св.Анни. Вже як не дивилася, ніяк не виходить, добре, головне до Святого озера доїхати. Але ніяк не можу знайти шляхів, щоб в один день приїхати, побути там і в той же день повернутися до Львова. Не своїм транспортом, а маршрутками, поїздами....може кто їздив та знає як це можна спланувати?

    Чи може маршрутки, а не автобуси, курсують Львів-Кременець?...

    Буду дуже вдячна за будь-яку інформацію!!
     
    Останнє редагування: 24 Липень 2012
  5. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Джерело святої Анни

    ну для початку вам треба шукати маршрутку не Львів-Кременчук, а Львів-Кременець
     
  6. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Відповідь: Джерело святої Анни

    перепрошую :) так, звичайно. То просто більш знайома назва плутається :) Звісно, шукала Кременець
     
  7. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Джерело святої Анни

    Я сама родом з Кременця. Тому напишу про те що сполучення з цим містом жахливе. Маршрутки ходять так: Стрийський АС Львів - Кременець о 15 год відпр о 19 год в Кременці. Назад на Львів знаку о 7.00. В суботу автобуси не ходять(((. Є ще сполучення із АС 2 на Кременець автобус Львів -Шепетівка о 13.30 відпрв. З Кременця на Львів о 10тій ранку.

    ---------- Додано в 13:59 ---------- Попередній допис був написаний в 13:57 ----------

    якщо хочете відвідати все в один день то це дуже важко, бо треба добиратись електричкою чи маршруткою на Броди, а поіім пересадка на автобус до Кременця. Автобуси між Бродаим і Кременцем ходять дуже рідко. Тому найкраще буде їхати з ночівлею. готелів в місті багато і недорого.
     
  8. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Джерело святої Анни

    9,40 год
    краще до Радивилова (наступна за Бродами зупинка), там на електричку, як правило, чекає автобус, а в разі чого, можна попутками доїхати до Почаєва, а з Почаєва в Кременець вже без проблем
     
  9. Dream-baby

    Dream-baby Member

    Відповідь: Джерело святої Анни

    Доброго дня) 30.09 їздила на джерело, окунулась, помолилась і чекаю результату:girl_tender:
     
  10. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: Джерело святої Анни

    )) як відчуття?
    ми теж були, правда, давніше трохи.. дух захоплювало, дихати важко, але відчуття неймовірні!
    Взяли з собою водички, нещодавно хотів мені ячмінь на оці з*явитись - я помастила око собі тією водичкою - наступного дня й сліду не було тому ячменю!
    хочемо ще раз їхати!
     
  11. Dream-baby

    Dream-baby Member

    Відповідь: Джерело святої Анни

    Мені теж дуже сподобалось, теж взяла і водичку і масло від ікони, тепер кожного вечора мажу живіт маслом та молюсь до святої Анни, також цього циклу буду робити ВМІ тому дуже надіюсь, що ця поїздка допоможе)
     
  12. xenia

    xenia New Member

    Відповідь: Джерело святої Анни

    Зараз автобуси відправляються з АС - 2 (вул.Хмельницького)
    Львів - зранку в 7.55 і пообіді в 15.35, а з Кременця - зранку в 7.00 і в обід 13.20.
    Чудове сполучення.:girl_tender:
     
  13. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Джерело святої Анни

    В мене також результат був три роки тому, приблизно через місяць після купання в джерелі. Думаю, це справді чудо :)
     
  14. Dream-baby

    Dream-baby Member

    Відповідь: Джерело святої Анни

    погоджуюсь))
     
  15. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Джерело святої Анни

    Бачу, що таки помогло! Здоров'ячка Вам і малятку! Знаю теж багато випадків коли чудо ставалося! Головне вірити!
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. xrustysjaaa

    xrustysjaaa Member

    Привіт всім, пишу тут для таких самих як я пів року тому, коли вже більше півтора року активного планування не виходило завагітніти (активного, означає, що щомісячно робилась фолікулометрія і постійно під наглядом лікаря). І якби і таких серйозних причин не вагітніти не було, але і не виходило нічого, дівчата які в темі зрозуміють. Давно чула про джерело св. Анни і ще зимою 2017 запланували з чоловіком поїхати, нічого нікому не говорили, просто в серпні заправили машину зранку, сіли і поїхали. Спочатку приїхали в Почаїв помолитися, особливої атмосфери я там не відчула, просто помолились і поїхали на джерело. А от приїхавши тільки на територію одразу відчулась особлива така благодать і я не перебільшую, дали сестричкам на благоуст(молитва на 40 днів) і попросили щоб за нас молились тай пішли переодягатись щоб заходити в воду. Я постійно переживала, що не зможу окунутись 3 рази з головою (температура води 4 градуси круглорічно). Але з молитвою і Божою допомогою все вийшло, навіть швидше ніж в чоловіка:).Благодать, яку я відчула, не описати словами, тіло стало таке легке і на душі так спокійно, щось подібне я чула в людей які переживали клінічну смерть. Зразу стало зрозуміло, що душа очистилась і простились гріхи. І от до чого я веду - вже через місяць я дізнаюсь що вже
    вагітна і це справжнє диво, я впевнена, що тільки це місце мені і допомогло!!!Моя маленька дівчинка ще не народилась, в нас 8 місяць:)Зараз копається в животику. До чого я це все пишу, дівчата, в яких не виходить, їдьте обов'язково, але тільки з великою вірою і все вдасться!

    P.S. Ще додам що перед поїздкою ми з чоловіком посповідались і причастились, в потім в сорочці з джерела я спала, поки не дізналась що вагітна:)
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 1
  17. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    xrustysjaaa о в нас теж так вийшло, в серпні ми зїздили до джерела з чоловіком,а в вересні почався цикл в якому я завагітніла старшою,хоча до того три роки марних спроб і вердикт лікарів,що нічого в нас не вийде,бо в мене діабет і підвищений цукор не дає завагітніти
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  18. xrustysjaaa

    xrustysjaaa Member

    Вкотре доводить що дітки тільки Богом даються!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Vhita

    Vhita Member

    В травні 2013 року я теж туди їздила. А в вересні того ж року завагітніла і народила сина. Ще перед тим молилась дев 'ятницю до св. Антонія, адже тоді вже пішов третій рік нашого лікування і планування ( не вдавалось взагалі завагітніти). А тепер маю дві завмерлі вагітності, дві чистки, півроку здачі аналізів іт.д. Думаю, можливо знову незабаром поїдемо. Бо ж не лікарі, а Бог робить чудо.
     
    • Подобається Подобається x 1