Двомовність в Україні - реально?

Тема у розділі 'Мовні посиденьки', створена користувачем Анута, 5 Лютий 2010.

  1. Відповідь: Двомовність в Україні - реально?

    ---------- Додано в 12:34 ---------- Попередній допис був написаний в 12:31 ----------

    [/COLOR]
    Про який державний рівень якщо мінстр освіти(України) Табачник говорить про Вас( Ви ж галичанка) ""галичане практически не имеют ничего общего с народом Великой Украины ни в ментальном, ни в конфессиональном, ни в лингвистическом, ни в политическом плане. У нас разные враги и разные союзники...."
    і ще такі новини "Министр образования и науки Дмитрий Табачник считает нецелесообразной сдачу госслужащими экзамена на знание Конституции при приеме на работу. Такого же мнения он придерживается и в отношении истории и украинского языка, пишет «Украинская правда»."
    Далі ще цитата "Питання бути чи не бути російській мові в українському судочинстві перед членами Комітету ВР з питань правосуддя, схоже, вже не стоїть, адже минулого тижня під час останнього засідання члени Комітету дали на нього нехай не однозначний, але все ж відповідь - бути! Депутати проголосували за підтримку законопроектів, Які зобов'язують суддів України знати російську (!) і допускають ведення судочинства російською мовою за згодою сторін." ?
    Ви мабуть ще в часи Ющенка новини читали. Бо тепер не та ситуація )))
     
  2. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Двомовність в Україні - реально?

    А, ви, мабуть, вважаєте, що треба поважати людину, яка зневажає нашу мову і культуру?
     
    Останнє редагування: 10 Грудень 2010
  3. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Двомовність в Україні - реально?

    Та ну! Звідки ви це все взяли, взагалі??? "ПРИНЦИПОВО не хоче" - то ви по собі судите людей? Чи вам так хочеться просто думати?
    Укранську вона знає, але розмовляє з жахливим акцентом - уявіть, таке теж буває, ну не дається людині. Але вона, що має то всім вибачачись пояснювати?

     
  4. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Двомовність в Україні - реально?

    благо звільнили вже сумнозвісного міністра, ну то хай собі йде з миром, разом із ідеєю двомовності :)
    (пруфлінк - http://zik.com.ua/ua/news/2010/12/10/261113)
     
  5. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Двомовність в Україні - реально?

    Не знаю вашу свекруху, і не буду щодо неї сперечатись. В побуті - в магазинах, маршрутках, на вулицях, постійно чути російську мову, приблизно 1/3 львівян розмовляють російською. Ніхто їх не обзиває, не кидається них і не кричать геть в московію. Звичайно, що завжди можна натрапити на божевільних, які можуть виявити агресію з будь-якого приводу - мова не та, вдягнута не так, дитину не правильно на руках несеш, etc., але це ще не привід говорити про утиски саме російської мови чи про якусь агресію щодо російськомовних у Львові.

    не звільнили, а перепризначили міністором осіти, спорту та молоді.
     
    Останнє редагування: 10 Грудень 2010
  6. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Двомовність в Україні - реально?

    Взагалі-то я не конкретно про вашу свекруху писала, а загалом. Чи ви думаєте таких, що знають мову і не хочуть нею говорити нема?

    Себе я поважаю. А ще більше - мову і культуру свого народу.
     
  7. airy_cat

    airy_cat New Member

    Відповідь: Двомовність в Україні - реально?

    Тем не менее это тоже Украина. Нравится вам это или нет.
    А второй официальный нам не грозит - причину озвучила Богданка и я на 100% согласна. Они этой предвыборной заманухой еще долго будут пользоваться :)
     
  8. Ворон

    Ворон Well-Known Member

    Відповідь: Двомовність в Україні - реально?

    Ой який жаххх! Ще залишилось одне велике місто в Україні де не посилають українську мову трьохповертовим кацапським матом? Це в Києві нурмально. Питаюсь замоазану гівном кацапо-хахлушку в Борисполі де туалет українською і вона істерично кричить "нє понімаЮ !!!"

    А чому анґлійську, німецьку, французьку ітд сприймають краще. Тому що це не є мова вбивць і окупантів. І це велика різниця. До речі українці в Галичині так же сприймали польську ще до не давна. Вже забули. Я як масон буду трощити скальпи польських і російських виродків які ображають українців. Але я також буду трощити скальпи українських виродків які ображають жидів або циган.
     
    Останнє редагування модератором: 18 Грудень 2010
  9. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Двомовність в Україні - реально?

    Ні, якраз в відповідь на мій пост. Давайте все ж ки не ображати людей, яких не знаємо...

    ТЕж цікаво - звідки висновки? ;)
    Доречі, я поважаю людей не за те, на якій мові вони спілкуються та думають, для мене важливі людські якості.
    О....ЦЕ знов я потрапила на прикрий випадок ненависті?
    п. Модераторе, то в нас на форумі вже прийнято виявляти відверту ненависть та агресію? Чи то - вибіркові привілегії?
     
  10. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Двомовність в Україні - реально?

    1. У нас на форумі не прийнято обговорювати в гілках модерацію.
    2. Відвертої "ненависті та агресії" не побачив. Клоунада є. :)
    3. Краще за форумлян знати, що ж вкладалося старим форумлянином у конкретну фразу (агресія, чи стьоб) - не привілей, а обов'язок старого модера. :)

    Спробуйте "одягнути" фрази у костюм Отелло - все внормується.
     
  11. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Двомовність в Україні - реально?

     
  12. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Двомовність в Україні - реально?

    Німецька - не мова вбивць та окупантів? Якщо вже виходити з вашої логіки, то німецька мова нічим не краща від російської. Чи це вже подвійні стандарти?
     
  13. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Двомовність в Україні - реально?

    і часто нею розмовляють у львівських магазинах, маршрутках? часто чути німецький "суржик"? Німецька окупантська вимерла разом з ветеранами ВВВ, хоча ніхто ніколи не прагнув назвати її рідною мовою...
     
  14. Ворон

    Ворон Well-Known Member

    Відповідь: Двомовність в Україні - реально?

    Та не тільки у Львові, у всіх містах України чути німецьку. Німці як відомо видавали укази із забороною публічного використання української мови. Німці також на вулицях Львова вбивають людей які співають українською. Німецькомовні міністри публікують українофобські твори і дозволяють собі українофобські висловлювання в українських ЗМІ. Які жахливі ці німці. Але не кажіть то нікому. Бо ті німці доообрі. Може як ми будемо всі сидіти тихо тихо то вони нас не покарають. Великі Німецькі Пани наші. Бо ми такі мудрі і такі доообрі і завжди будемо мовчати. І співати "не забудьмо що ми кріпацького рооду?" Якщо ми вші добре сховаємо голову в пісок то все буде добре. А так німци нас зїдют якщо тоту голову висунемо. О мудра і добра філозофія!
     
  15. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Двомовність в Україні - реально?

    шановні, ви прекрасно розумієте, що саме я мала на увазі, для чого це писати?
    Просто дописи Ворона мені видаються задуже однобокими. Все світове зло - в російській мові!
    Без образ, але для мене розділення на "хороших" та "поганих" ЛИШЕ за мовною ознакою - прояв обмеженості.
     
  16. Lacy

    Lacy New Member

    Відповідь: Двомовність в Україні - реально?

    Я думаю, що введення в нашій країні двомовностi- це просто передвиборча обіцянка-цяцянка деяких політиків .Скорiш всього,двомовнiсть- це нереально: щоб ввести двомовнiсть ,треба багато матерiальних витрат та багато процедур.
    Раджу подивитися це http://k1.ua/uk/video/program/sceptic/2010/11/17/language
     
  17. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Двомовність в Україні - реально?

    Шкода часу. Купа звичайної (для журналістів пурги), включаючи перл:
    "ну, надоело людям у себя дома разговаривать на суржике, хотят на русском. Решение - меняем Конституцию..."
     
  18. Ворон

    Ворон Well-Known Member

    Відповідь: Двомовність в Україні - реально?

    А ось і виступ Великого Ґерманського Ґенконсула Євґена Ґузеєвбаума, нєдавно ва Львове на счьот мови.

    http://zaxid.net/newsua/2010/12/16/192035/

    Вот он привильно считаєт что нам

    "коли прийшла Червона армія, комуністи… Вони сказали: «Які ви русини? Ви – українці. Ви були русинами всі тут. Українську мову принесли більшовики сюди, зі Сходу України. Вони організували тут українські школи і назвали вашу російську мову українською мовою», - додав Хенконсул."

    І тоже так считаю і потому пєрєхожю на нашую настоящую язіку. Да здравствуєт єдноязічіє в Малоросіі-Халічінє. НАШУ руссскую язіку. Ми должни біть хордимі ято мі халічані-чукчі хаварім настоящім язіком. Потому двуязічію НЄТ. Хаваріть чукча ворон.

    "На закид пікетувальника про те, що українська мова починає деградувати, Євген Гузєєв продовжив, «тому що ви не докладаєте зусиль до того, щоб її розвивати». «Треба розвивати її, треба вкладати гроші, треба навчати дітей у школах, щоб вони розмовляли нормальною українською мовою – не суржиком галицьким, а нормальною українською мовою», - сказал Ґузеєвґеноссе."

    І вот исчо как пасмел єтот чалавєк абідіть нашехо херманца. Да разві он ні панімаєт сто єто однабако? Да цто єто такоє ділаєтся в єтой халічіне. Да нас Вілікіх Херманцев обіжат всякій фаріоніст. Не хорошо. Ми глупий халіцкий чукча далжни сеять дабро. Потаму что для нас глупий халіцкій чукча нет лутчий счастя чєм полізат масковкі сапоґ.

    Окрім того, Генеральний консул РФ у Львові висловив думку, що Україна була створена Австрією для того, аби відділити її від Росії.

    «Тут була Русь – Галицька Русь, Червона Русь. Люди говорили по-руськи, тому що вони були русини. Проект «Україна» створили австріяки для вас, щоби відірвати вас від Росії, від Русі. Розділили нас», - зазначив він.

    А вот єта правда. Автрія єто плохо а наша Велікая Херманія єто хорошо і дабро. Глупий халічанін нє хочіт бить аднабакім, хочіт лізать херманскій сапоґа.

    Нагадаємо, сьогодні, 16 грудня, відбулася акція протесту біля Генерального консульства РФ у Львові відбулася акція протесту проти «кавказького терору» в Росії, організована «Автономним опором».

    На наступній зустрічі з одним із представників пікетувальників Генеральний консул РФ висловив переконання, що протестувати до Генконсульства вийшли «зазомбовані націоналісти».

    Вот єті «зазомбовані націоналісти» єто проблема. Не хатят лизать херманскій сапоґа, не хотят жечь австрійскіє прідуманиє кнігі на прідуманом єзике как в Кримах. Нехарошиє людє. Нехотят сеять нашеґо Большоґо херманско-фашисткоґо Добра. Аднабокіє карочє. Плохой челавєк. Нє настаящій чукча-халічанін. Холову нє прячут в пясок. Плохой.

    Да дудет рускій ядноязичіє! Да дудет рускіс мір!

    ---------- Додано в 21:04 ---------- Попередній допис був написаний в 19:54 ----------

    http://zaxid.net/newsua/2010/12/20/214529/

    А вот здесь НАШ призидент оплошал. Вот паєт діфірамбу ятой діЯспоре со яйо проЄктамі. Вот. Нехарашо! Неправільно!

    "Янукович похвалив діаспору за відстоювання української мови і Голодомору"

    Да как он смел. Єті прідуркі виривалі плохіє кускі нашей савменсной іторії і плохоє і аґресівноє сеялі. А єтот салавек єто не понімаєт. Ханьба! Ми халічанє нє сохласни. У нас русская тещь. І ми правьі і мнохохранньі. Ура Родіна! Ура Халічанкі! Да здавствуєт мнохохранний Владімір Хитлер! Партія Путіна - Сіла Народная - Нас К Туржеству Расссіі відєт. Ура!
     
  19. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Двомовність в Україні - реально?

    просто чудесне безграмотне слово.
    з якої воно мови?
    а це взагалі просто Гіпер по-українськи
    ця фраза взагалі дуже багата, це певно майбутній афоризм чи дуже багато запозичень. І як же ж гарно вона звучить в такій темі, котра стосується питання двомовності.
    о. і тут добре. подія, чи то пак спогад по неї, яка якраз має глибоке відношення до питання двомовності в нашій державі.
    Що пане Ворон, скучно на ЛФ? Вже ніхто не реагує на бздури?
     
    Останнє редагування модератором: 21 Грудень 2010
  20. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Двомовність в Україні - реально?