Душі-близнюки (або Twin Flames)- ви мали досвід таких стосунків?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем lykkelig, 13 Травень 2012.

  1. lykkelig

    lykkelig Member

    Цікаво, чи доводилося комусь познайомитися з людиною, при спілкуванні з якою складається враження, що то ви самі, але в протилежній статі...:shok: мені випадково довелося недавно, настільки подібні досвіди, смаки, професії, хобі, що аж смішно деколи.
    Ще давніше читала інформацію про таке явище як можливість існування душ-близнюків. Що ви про це думаєте? Чи хто таке мав і що з того вийшло?
     
  2. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Відповідь: Душі-близнюки (або Twin Flames)- ви мали досвід таких стосунків?

    Мені доводилось, тому я вірю у такі душі-близнюки. :girl_yes:
    Неймовірно було дивно, що у тебе з людиною однакові погляди, думки, бажання, страхи, минуле і т.п.
    Але у мене особисто нічого доброго з того не вийшло. Хоча, мабуть, це був один із найяскравіших емоційних досвідів мого життя
     
  3. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Відповідь: Душі-близнюки (або Twin Flames)- ви мали досвід таких стосунків?

    Я також вірю в душі-близнюки (споріднені душі)! Була така одна "душа" у моєму минулому! Але також нічого доброго з цього не вийшло! Напевно занадто ми були уже однакові!:girl_in_dreams: Хоча мені здається, що й досі залишився зв’язок, на якомусь неземному рівні. Коли він попадає в халепи я завжди це відчуваю.( хоча нас розділяє відстань 280 км, і в кожного вже давно своє життя)
     
  4. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Душі-близнюки (або Twin Flames)- ви мали досвід таких стосунків?

    В мене є досвід, але це - подруга. Дуже схожі, практично однакові "стартові умови", погляди на життя, думки... І якби ми ще були народжені одночасно, то взагалі, мабуть, би були чистими близнюками, а так трошки властивості характерів різні.
    Може це голосно буде сказано, але вважаю, її дарунком долі.
    І, взагалі, вірю в споріднені душі. І ті родичі, діти, батьки, кохані, вони не просто так нам послані.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Душі-близнюки (або Twin Flames)- ви мали досвід таких стосунків?

    Мабуть, не даремно є вислів, що притягуються саме протилежності :)

    У мене трошки кумедна ситуація - маю страшно схожі смаки із ...чоловіком найкращої коліжанки (не дивно, що ми обоє її любимо :)). Натомість та моя коліжанка розділяє вподобання мого чоловіка :girl_yes:...Це ідеальний варіант - попарне "споріднення душ" - так ми практично завжди доходимо згоди :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Відповідь: Душі-близнюки (або Twin Flames)- ви мали досвід таких стосунків?

    Це точно!
    Хоча цікаво, чи в когось склалися відносини з "спорідненими душами" протилежної статі? І як вони розвиваються? Невже може бути все так ідеально??:kiss3:
     
  7. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Душі-близнюки (або Twin Flames)- ви мали досвід таких стосунків?

    Колись познайомилась з хлопчиною, то впродовж десь місяця нашою улюбленою фразою була "і я" після якої згодом починав появлятися регіт. Він навіть "Фльор" слухав... Коли з ним розмовляла то було таке враження наче перед мною я, тільки в штанях. Та і імена у нас схожі (Адріана, Андрій). Настав момент коли ми говорили думки один одного... але доля залишила нас друзями. За що я їй вдячна. Я б себе ще однієї не витримала психологічно...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. lykkelig

    lykkelig Member

    Відповідь: Душі-близнюки (або Twin Flames)- ви мали досвід таких стосунків?

    ото в мене таке саме враження :) але поспілкуватися дуже приємно :)
     
  9. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Душі-близнюки (або Twin Flames)- ви мали досвід таких стосунків?

    І у мене коліжанка:girl_in_love: "Смотрюсь, как в зеркало"- і ще й з одного року і різниця між ДН 2 тижні. Наші чоловіки часом просто з розуму сходять:girl_haha:
     
  10. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Душі-близнюки (або Twin Flames)- ви мали досвід таких стосунків?

    Є одна форумчанка, з якою ми в один день народилися з різницею в кілька років. Обидві ловимо себе на тому, що її дописи - як мої, а мої - як її :)
     
  11. Veranda

    Veranda Member

    Відповідь: Душі-близнюки (або Twin Flames)- ви мали досвід таких стосунків?

    Теж в недалекому минулому була така "душа-близнюк". Однаковими були погляди на життя, сім"ю, виховання дітей, відпочинок і т.д. Говорити можна було годинами, завжди були теми, які нас обох цікавили.
    Спілкування було просто ейфорією, чимось неземним:girl_in_love:. Здавалося ще трішки і закохаюся по самі вуха:girl_in_love:, симпатія з його сторони була більше ніж взаємною. Але на той час вже мала стабільні стосунки і не наважилася щось міняти (на жаль).Так наше спілкування і обірвалося, оскільки друзями залишатися було неможливо: правду кажуть, яка там дружба між хлопцем і дівчиною.

    Зараз ми не спілкуємося, а мені цього так бракує, що просто не можу передати словами. Дуже жалкую, що в певний момент не була достатньо рішучою. Ні з ким більше не виходило таких душевних,щирих розмов. Інколи навіть таке відчуття, що відпустила "свою людину", так бракує розуміння і того його особливого вміння розвеселити.Навіть ім"я моє він вимовляв якось не так як всі, дуже особливо. Ловлю себе на думці, що згадую його часто...дуже часто.
    Прочитала попередні дописи і зрозуміла, що важко збудувати стосунки з тими, хто так близький нам по духу. А може і не варто...? Не варто переносити ту душевність в побут, де всі наші алюзії швидко будуть розвіяні (хоча це трохи цинічно). Може і справді такі люди мають залишатися нашими найкращими спогадами, минулим, за яким не варто сумувати, а просто згадати і посміхнутися.):girl_tender:
     
  12. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Душі-близнюки (або Twin Flames)- ви мали досвід таких стосунків?

    маю таке минуле... але в мене було все навпаки- ми були дуууже різні у всьому, в смаках/вподобаннях/ поглядах на релігію, політику, сім"ю, дітей, стосунки, враження зараз, що не було жодної точки дотику, але водночаc усе здавалось спільним, затишним і зрозумілим без слів. так, кажуть, що протилежності притягуються, так вони можуть дати один одному багато нового, кожен покаже свій світ.
    А вибрала я, як ви тут пишите, душу-близьнюка. З ним в нас спочатку видавалось, що абсолютно одинаковий погляд на все, ми 60% речень закінчували разом, ми були на стільки подібні, що я не переставала дивуватись , що знайшла себе "в штанах", крім того що ми були подібні ми дивним чином вписались в наше розуміння "який він чоловік і яка вона жінка" Але cтосунки "близьнюків" будуть вдалими якщо їх поєднує щось більше, аніж задоволення від того на скільки часто вони повторюють "я теж, і в мене так, і я це люблю", бо як є тільки оте поверхневе захоплення "схожістю" то думаю воно може швидко пройти чи набриднути, а може з часом і дратувати почне.
    Сьогодні я розумію, що ми вже не настільки схожі, от тільки думаю чи ми відразу так себе затуманили чи за ці 4 роки наша схожість зробила нас несхожими?:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Душі-близнюки (або Twin Flames)- ви мали досвід таких стосунків?

    У мене була така подруга і я її дуже любила. Ми були дуже схожі зовнішньо, народились з різницею у 3 дні, розуміли один одного навіть подумки. Були як сестри, у нас була одна душа на двох. Але ця людина наплювала мені в душу після 10 років дружби...і тепер між нами чорна прірва. Інколи мені її бракує, знаю що і їй мене теж, але пробачити її я не можу і не зможу, напевне, ніколи.
     
  14. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Відповідь: Душі-близнюки (або Twin Flames)- ви мали досвід таких стосунків?

    Мені також інколи не вистачає спілкування, цього розуміння, яке було з "душею-близнюком", всієї романтики, яка супроводила наші стосунки. Бо вибрала для життя зовсім протилежну людину! Таке враження, що ми дивимося в різні боки, і погляди на життя зовсім різні! Я своє подружнє життя уявляла по іншому!:girl_flirt: Хоча не факт, що з "рідною душею" все було б так ідеально! Можливо це справді лише ілюзії... а після побуту всі стосунки змінюються. В будь-якому разі, завжди залишаються сумніви! Хоча я вірю в долю! І все що не станеться, стається на краще!:girl_yes:
     
  15. Veranda

    Veranda Member

    Відповідь: Душі-близнюки (або Twin Flames)- ви мали досвід таких стосунків?

    От і в мене до цього йде... для життя вроді все ідеально (майже все), але сумніви все ж мучать.

    а такими словами я себе заспокоюю і намагаюся залишити свого "душу-близнюка" приємним спогадом)
     
  16. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Душі-близнюки (або Twin Flames)- ви мали досвід таких стосунків?

    Близько двоx років тому познайомилась з одним молодим чоловіком. Він не освідчувався мені, не обіцяв зірок, правда, колись запропонував мені одружитись. Я відмовила, бо не уявляла, як ми будем жити разом, а можливо була не готова до одруження. Ми були друзями, по сто разів дзвонили один до одного. Ми любили однакову музику, читали одинакові книжки. Ми мріяли разом почати писати нашу спільну книжку. Він був творча людина. Як тільки подумаю про нього- дзвонить. Ще я якось відчувала, коли він починав їсти. Вже навіть його сім'я сміялась, що як тільки він брав ложку в руку- я дзвонила. Було таке, що ми одинакову фразу починали одночасно казати. Він був зі мною завжди- і по телефону, і в думкаx. Займав~ 80% мого серця. Тепер його нема. А там, де він був в серці пустка. Не можу ще звикнути, що його нема. Ні, він живий, незабаром одружується. Я перестала до нього дзвонити після того,не можу, не ті вже відносини будуть. Просив не лишати його, бо не буде мати такого друга більше як я, таку рідну душу. Пустка така без нього. Як сирота. А ділити не можу його. Дивно, але не можу... І не буду.
     
  17. lykkelig

    lykkelig Member

    Відповідь: Душі-близнюки (або Twin Flames)- ви мали досвід таких стосунків?

    також відчуваю коли він дуже голодний :) і коли сумний, і коли хворий або погано почувається, а як я погано почуваюся, то хіба поговорити і вже легше стає...
    але люблю я цілком протилежного характером до мене і іншого когось навіть не можу уявити...:girl_flirt:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. ZORRO WEST

    ZORRO WEST Well-Known Member

    Було але все погано скінчилось.Ми розійшлись.
     
  19. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Маю таку подругу. В нас, зокрема, однакові імена і в наших чоловіків також.)
     
  20. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Дуже довго шукала як класифікувати свої стосунки з однією людиною , і це напевно моя "душа-близнюк". Раніше це я називала містикою, кармічним боргом, чи навіть що мені на нього пороблено. З людиною вже давно не бачилась, але всеодно відчуваю його. В нас навіть зацікавлення однакові: 2 дні переглядаю одної тематики відео (випадково прочитала про це в інтернеті і захотіла детально про це явище вивчити), і тут натикаюсь сьогодні що лось також вчора залишив коментар під статею, яка мене зацікавила, зайшла на його сторінку, він в неділю запостив відео повязані з тою тематикою. Дивне співпадіння...
    Проте що в нас погляди на житті схожі, схожий досвід і однаково сприймаємо події, навіть говорити не буду.