Дружба між чоловіком і жінкою існує???

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Kiss, 26 Лютий 2009.

  1. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Знаєте, а не має значення, що дофантазуєте Ви чи я, і наскільки я розбещена чи інша яка особа, головне що собі дофантазує чоловік, коли його довіра похитненься? Хто може бути настільки впевнений за завтра....А Ви можете міліон раз просто товаришувати....Повністю підтримую @zetta коли половинці друга то спричиняє дискомфорт і може розбити сім'ю краще відійти в сторону, а не хіхікат яке воно дурне....Бо по великому рахунку, а звідки їй знати, вона не медіум, плюс є причини, що вона сліпо не довірчє чоловіку....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  2. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Думаю,якби Ви уважно прочитали мій попередній пост,то зрозуміли, що:
    В мене немає ні подруг,ні друзів,крім моїх рідних людей. Був один, та і то вже років 16 нема.
    Наша сім'я і батьки друга сміємось не з неї,а з ситуації цієї,тому що я ніколи не претендувала на друга,як на щось більше,ніж дружбу. Ніколи.Зрештою,пройшло 16 років,але нічого не змінилось.
    В мене є все для свого щастя,я ніколи не робила спроб,щоб відновити цю дружбу. Єдине, що друг робив декілька спроб нас познайомити ще на початку,багато розповідав про мене,як розказували його батьки (ми знайомі з його дружиною, все-таки батьки продовжують дружити, просто не спілкуємось і не товаришуємо, часто зустрічаю її тільки на своїх сторінках в соцмережі). Чесно,він мені як брат,так як я є одна в сім'ї. Спільні наші друзі живуть вже давно за межами України,тобто,в нього теж нікого не залишилось з тієї компанії.
    Хммм...такі "високі" перли:
    Кста, "воно"- займенник третьої особи)

    Мені зрозуміла Ваша позиція,можливо,дозволю собі побавитись,як Ви кажете, в медіума,в дружини друга аналогічна.
    Моя ж позиція-якщо чистий душею перед собою і Богом,то яка різниця,що про тебе будуть говорити люди. Зрештою,назва теми узагальнююча, про дружбу міжстатеву,але звелось до пильнування власних чоловіків)
    І так,підсумовуючи,можу сказати,що дружба існує. В мене такого щастя було 22 роки. День в день,пліч-о-пліч, навіть за однією партою сиділи))
    Зараз така сама історія в моєї доньки. Я і його мама товаришуємо з дитинства-кавалєрки,одруження і вагітність в один рік)) Діти наші з пеленок,живемо ми поряд,період квітково-цукерковий був в садочку і в початковій школі, зараз вчаться в одному коледжі,в одній групі,їздять і повертаються разом,компанія одна,обоє одинаки в сім'ях і підпис ставлять під фото "брат" і "сестра". Їм по 16.
    Сьогодні запитаю їхню думку,якщо в житті з'явиться в кожного людина,яка стане половинкою,але при одній умові, яку вона задиктує...Бо (тут вже включається нісенітна фантазія)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. iragonzales

    iragonzales В декреті

    @Vinnytska я не мала на меті Вас вчити, тим паче поперндні пости Ваші не читала, а може і читала давно, но чомусь ніяк не відреагувала, вже не пригадую, моя думка була висвітленна на основі допису іншої дівчини.....то так по історії, але чомусь ви так емоційно відреагувпли на пост який Вас не стосувався, тим паче та дружба 16 років тому пережита і прожита....Я тут за бугромю пишу про свою лиш філософію буття, а вникати в тонкощі Вашої дружби з тим чоловіком не мала на меті і не маю, просто так не маю, без підтексту, мабуть тому що Ви не питали поради, отже, все Ви для себе давно вирішили....Коли все вирішно, тоді моя думка точно не для Вас, а для тих хто вагається і неусвідомлював підводних каменів....Звісно бажаю всім щастя і Вам в тому числі.
     
  4. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    @iragonzales ,ок, мабуть, кожен прийшов до своєї думки, просто вважала,що якщо цитується пост конкретної людини, то, безпосередньо, стосується і її, тим більше, звертання написане з великої літери, але то таке, інтернет -простір - суцільна загадка)
    Головне,що порозумілись)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. iragonzales

    iragonzales В декреті

    7
     
  6. LiliyaGal

    LiliyaGal Active Member

    Найперше - це ГОВОРІТЬ з чоловіками про те, що Вам не подобається. без дітей, приділіть цьому питанню достатньо уваги і вирішіть, що робити з цим далі. Метод розмови: питайте: - навіщо? Він відповів, а Ви знову: -а навіщо,...? (і те що він тільки що сказав), і так багато раз, поки не вилізе справжній мотив. В наші й такій розмові, вилізло багато цікавих моментів, про які він сам не підозрював. Розібрали все по поличкам, і стало спокійно і на душі, і повернулась довіра. Можливо він шукає нового спілкування (як було в моєму випадку), гострих емоцій? Вам же теж такого хочеться? Знайдіть нове захоплення сімейне, про що Ви можете з своїм чоловіком поговорити, і в нього відпаде потреба.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. SunForever

    SunForever New Member

    На мою думку, дружба між хлопцем і дівчиною ІСНУЄ! В мене є друзі протилежної статі і у нас крім дружніх стосунків нічого не може бути. Також я знаю багато прикладів дружби між хлопцем і дівчиною. Тому я думаю, що дружба між хлопцем і дівчиною існує!!!
     
  8. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Ромен - француз, з яким я познайомилась в Італії, де ми були волонтерами. Я його називала жартома Ромео, а він мене Джульєттою. І при цьому між нами навіть натяку ніякого не було ні на що інше крім дружби. Щоб не було скучно прибирати в парку, він вчив мене французських пісень, одну я і зараз пам"ятаю. Ще він завжди кепкував наді мною коли я сонна і незадоволена приповзала в кухню снідати, і він робив мій день. Коли ми всі разом (нас волонтерів жило в одному будинку 7-8 чоловік йшли гуляти в місто, він ніколи не дозволяв мені йти по тому боці тротуару, який ближче до дороги. "Так має робити чоловік",- казав він. Ще я його називала "Гігантським французом" і він не ображався, бо він справді величезний. Високий кремезний, дуже схожий на Джо Дассена рисами обличчя. Я не знаю, як мені знайти слова, щоб тут описати те, з якою ніжністю і теплом я про нього згадую. Після волонтерства в Італії він збирався їхати волонтером на Мадагаскар - рятувати тамтешніх черепах. Постійно говорив про Мадагаскар, і чекав, коли ж він туди поїде. Я не знаю, де він зараз, але він прикрасив моє життя. І я впевнена, що не тільки моє. Він неймовірний.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • мімімі мімімі x 1
  9. Wildcat

    Wildcat Well-Known Member

    @Melian пишете як про мене) мій чоловік мене ніколи не ревнував до моїх друзів. Я вже раніше писала що у мене є двоє друзів хлопців, всі на потоці по-черзі видавали мене заміж то за одного то за другого хоча ми реально просто друзі, як брат з сестрою. Ці люди мені близькі я їх дуже люблю і це любов зовсім інша ніж до чоловіка) Зараз ми вже не так багато спілкуємось і в більшості бачимось уже парами, але інколи і по одинці зустрічаємось) Мої друзі подружились з моїм чоловіком, а я подружилась з подругою свого чоловіка, зараз це моя найкраща подруга можна сказати, до всього вона заміж за мого брата троюрідного вийшла і у нас дітки з одного року, називають одне одного братиками)) Я ніколи не ревнувала чоловіка до його подруг, бо впевнена в його почуттях і добре знаю самих подруг. головне у стосунках довіра! Я хотіла щоб мої друзі були знайомі з чоловіком і навпаки, якщо все прозоро без секретів і таємниць то і не буде місця ревнощам...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Ariril

    Ariril Member

    Звісно існує. Точніше в мене є.
     
  11. Cordalune

    Cordalune миється в бані

    І в мене є друг чоловік.
     
  12. Atra

    Atra Member

    я уже почти 15 лет дружу с парнем. из них лет 10 дружим семьями
     
  13. svitlanaaa

    svitlanaaa миється в бані

    так, у мене є друзі чоловіки, і ніяких романтичних відносин не було й не буде