Дружба між чоловіком і жінкою існує???

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Kiss, 26 Лютий 2009.

  1. Kiss

    Kiss Well-Known Member

    Хотілося б дізнатись Вашу думку,чи є таке явища...Чи можливо??В моєму житті часто зустрічались люди протилежної статі з ким я підтримувала близькі дружні стосунки,на жаль ні до чого доброго вони не приводили...Чи варто остерігатись цієї "дружби"?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Дружба між чоловіком і жінкою існує???

    ясно що існує...в мене є друг з яким я виросла, спілкувалась, спілкуюсь і буду спілкуватись!!! Як до того відноситься чоловік...перше ревнував, і навіть колись побив його :), але моя "подружка", не ображається на нього. Зараз Мітя одружений, і нам нічого не мішає спілкуватись!!!
    Так доречі, першу ніж стати моїм чоловіком, мій коханий був мені другом!!!
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Kiss

    Kiss Well-Known Member

    Відповідь: Дружба між чоловіком і жінкою існує???

    Я теж свого коханого вважала другом,на тому і побудували наші стосунки.Проте зараз помічаю,що людина,яка мені близька як друг,ставиться до мене не зовсім по-дружньому,раніше такого не було....
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Дружба між чоловіком і жінкою існує???

    МОЖЛИВО. на мою думку за однієї умови: якщо люди були колись симпатичні один одному, тобто приємні в с спілкуванні і т.д., і надалі не ДІЙШЛО до фізичних стосунків ( у всіх проявах) , згодом кожен знайшов свою половинку, яку не приховує , разом спілкуються і т.д.
    тоді це є дружба між жінкою і чоловіком.
    я маю друзів, де багато років товаришую з чоловіком, а лише кілька років - з його дівчиною (тепер дружиною). вважаю їх обох своїми друзями. але з другом мене поєднує більше спільних розмов.

    в інших варіантах - це флірт (що щось передбачає в майбутньому), або спогади про спільне минуле (інтимне), але ніяк не дружба.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Дружба між чоловіком і жінкою існує???

    В мене складаються дружні відносини більше з сильнішою половиною людства. Милий не ревнує. А точніше ревнує ще й як, але вдає що йому байдуже:xaxa::xaxa::xaxa:які вони все-таки кумедні:xaxa:

    Хочу сказати що дружба існує, але якщо обоє не відчувають нічого більшого ніж дружнє почуття...а це буває досить рідко, так як мужчини думають інакше ніж ми - жінки.
    Тому будьте обережними - бо ваш "друг" часто може бути по вуха закоханий в вас.
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Дружба між чоловіком і жінкою існує???

    Я пів року тому переконалася в цьому на всі 100.
    Я з людиною спілкувалася напротязі 7 років, дружба чуть не закінчилася згвалтуванням.Так що кримінальна статистика все таки говорить правду, насильниками найчастіше стають друзі або знайомі.
    Впевнена що є дівчата які успішно товаришують з хлопцями і в них все добре.Але мене після того випадку від друзів-чоловіків відвернуло:ninja:
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. Kiss

    Kiss Well-Known Member

    Відповідь: Дружба між чоловіком і жінкою існує???

    ого!!!!!!!!!!!!!!ну нічого собі...........
     
  8. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Дружба між чоловіком і жінкою існує???

    ну незнаю... :confused: в принципі в мене є друзі чоловіки. Ну в мене скоріш одружені чоловіки є подружками, бо в принципі неодружених знайомих вже не залишилось :xaxa: але мені здається шо надто тісне спілкування двох статей дуже зближує двох людей, і то так сильно, що з однієї сторони хтось таки може втратити контроль над ситуацією і тоді дружба може зруйнуватись.

    Хех ясно шо чоловік буде ревнувати до друга, я б сама ревнувала, хоч і маю чоловіків-друзів і дуже люблю з ними язиками чесати. Але тут яка логіка спрацьовує, я ж знаю шо в мене до тих чоловіків ніяких фантазій нема, а звідки я знаю шо в голові мого чоловіка, чи тої його подружки може крутитись, не хочеться в кагорту зраджених :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Дружба між чоловіком і жінкою існує???

    В мене те саме. Дружили ще з дитинства. Одного разу, вже після закінчення школи, йшли разом додому з дискотеки. Закінчилось все поцілунком:shy::shy: (перше враження було - ніби з рідним братом цілуюсь). Ну а через 6 років відгуляли весілля:xaxa::xaxa:. Ось така була дружба.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Дружба між чоловіком і жінкою існує???

    Люди тема про дружбу. не дитячу. а справжню.
    і не про те що вважали дружбою і одружилися. це не дружба, це початок відносин.
    а про те чи задзвоните чоловікові -другу, якщо будете в біді? якща у вас такий є. чи все таки коло друзів (СПРАВЖНІХ) - це все таки жінки.??
     
  11. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Дружба між чоловіком і жінкою існує???

    Дружба між чоловіком існує тільки тоді, коли тому чоловікові щось від вас треба.
    Дружба закінчується:
    - укладенням угоди за умовами, вигідними чоловіку (якщо подружились на роботі)
    - ліжком (кінець дружбі:umbrage:)
    - гірким розчаруванням у тій дружбі ( якщо не було п.2 :xaxa: або хлоп пішов дружити з іншою)
    - ви починаєте дружити з його дружиною чи подругою (коли чоловікові набридає бути вашою жилеткою, він підключає жінку з подальшим самоусуненням).
    - одруженням і дружать далі з перемінним успіхом:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Дружба між чоловіком і жінкою існує???

    Нуууу, тоді відносини між нами почалися в 5 років. А щодо дружби між чоловіком і жінкою - не думаю, що таке є. Я своїм другом вважала одного хлопця, тобто могла йому подзвонити в будь-який час за допомогою, поки він не почав намікати мені на щось ближче:no:, хоч і я і він на той час були одружені. В цей момент я все йому пояснила, так би мовити "ху із ху", ну і ми ніби все вияснили. Без образ. Хоч, якби я зараз попала в біду, і не було би поруч мого коханого, я б подзвонила тому самому другові, але на душі вже якось не то, не знаю. Бракує мені такого друга, але як згадаю, що він дивиться на мене як на об"єкт, то тоді мені не хочеться ніяких друзів.
    Уух, понаписувала....
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Kiss

    Kiss Well-Known Member

    Відповідь: Дружба між чоловіком і жінкою існує???

    От і я про те ж!!!Хочу з ним поговорити,поплакатись в плече,але бачу,що тепер мені потрібно доооообре обдумувати свої дії...
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Дружба між чоловіком і жінкою існує???

    з вашого допису виходить що її НЕ ІСНУЄ.
     
  15. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Дружба між чоловіком і жінкою існує???


    тобто, вас в цих діях затримає, те що він напевно не рівно до вас дихає?

    ну тоді це в же не дружба , на мою думку. бо дружби тільки зі сторони одніє особи не може бути.
     
  16. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Дружба між чоловіком і жінкою існує???

    Чому ж існує, поки в ній не розчаруєшся.
    Проблема в тому, що дружба чисто жіноче поняття, чоловіку його не зрозуміти.
    Дружба для нас це коли тебе розуміють, підтримують і допомагають.
    Для чоловіків це попити пива, обговорити кобіт, помогти поміняти другу колесо (найчастіше в суботу замість пилососити вдома), поїхати на рибалку але якщо друг злапає більшу рибу, він вже не друг. А чиїсь душевні переживання їх ліва півкуля головного мозку не сприймає.
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Kiss

    Kiss Well-Known Member

    Відповідь: Дружба між чоловіком і жінкою існує???

    неприємно звичайно.....і важко....це ж не день,не два,не рік....:sad:
     
  18. Kiss

    Kiss Well-Known Member

    Відповідь: Дружба між чоловіком і жінкою існує???

    Не сказала б так.Підтримку,розуміння я відчуваю завжди!!!І готовність допомогти!
     
  19. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Дружба між чоловіком і жінкою існує???

    Абсолютно не згідна.
    І це не є жіноче поняття. Дружба чоловіків є дуже міцною. Не правда , що чоловік не може "розуміють, підтримують і допомагають".
    А про рибу і пиво - це щось ви загнули. це не ДРУЖБА, якщо хтось спіймав більшу рибу і перестав бути другом. це ЗАЗДРІСТЬ.
    Колесо міняти з другом (БЕЗ ПОТРЕБИ) і не пилососити дома -це проблеми сімейні.

    напевно треба нову гілку - що ми розуміємо під словами ДРУГ І ДРУЖБА:xaxa:
     
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Дружба між чоловіком і жінкою існує???

    видно, думки тут розділяться про по принципу власного досвіду.:)