Дрібненькі дітки

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем amazon, 28 Січень 2012.

  1. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Мій зараз вже трішки поправився, добрався до позначки 11 кг. Зросту точного не знаю, но десь коло 80 см. Племінник 9-ти місяців вже його наздогнав.
    От хотіла пожалітись. Часто виникає ситуація: питають скільки йому, десь рік вже є? А коли кажу, що півтора, то чую: тааа? То він такий дрібненький у вас... І то з таким виглядом, ніби жаліють малого, бо не годую. Зціплюю зуби і кажу що який вже є.
    Ну от чесно, коли в перші місяці набирав по 2 кг, то забагато, а коли після року не дотягує до якихось їх, сторонніх, параметрів - то теж зле.
     
  2. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    А не звертайте уваги ))). Я завжди кажу на таке: Тааа, класно, авжеж?! )))
     
  3. Уляна Поберейко

    Уляна Поберейко Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    головне щоб дитина була здорова,в мене старший родився з вагою 4.140 ,зараз нам 3.6 і ми важим 13 -14 кг,і ріст 98см,і худющий,так менший його по вазі вже догоняє,головне щоб дитина була здорова,а кг набере
     
  4. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Думала, що мій дрібний, а бачу що є менші...
    Має 11,3 кг. і 88 зросту. І це в майже півтора роки. А народився таким пампушиком 4570 і 56 см. Довший час я у сві штани або резинки підшивала, або ремінь вставляла. Всі були дуже великими і спадали. Рятувались штанами на лямках.
    На всі зауваження кажу "аби здоровий був". Їсть майже все. ГВ повним ходом.
     
  5. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    високий!
    треба б якось сходити поважитись/помірятись, бо останні дані станом на 11 місяців:girl_curtsey:
    але явно в 1,6 вона до 11 кг не доросте, зараз в районі 9 кг і 80 см, навряд чи щось за останні 2 місяці взагалі набрала, бо таке шило, ні хвилинки спокою
     
  6. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    І ми дрібненькі (народився 2800г).
    Ріст 77-78см, вага до 9кг, точно не знаю.
    Правда і з прикормом в нас дуже туго. Але головне, що здоровий. Майже і не хворів за цей час, соплі і температура кілька раз на зуби, то не рахую.
     
  7. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    О, виходить, що і ми дрібнота) Важимо десь 10 кг. і 80 см. Але ми маленькі народились - 2,550 і 45 см.
     
  8. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Дівчата а мені здається, що всі в межаї норми.Кпила сьогодні журнал "Малиш", то там як раз норми для дівчаток і хлопців. В рік часу середня вага 10.500-10.700, все що вище - вище середнього, більше 12 - вище норми. Я вважаю, що просто всі думають, що мають бути пампухи. Але це не так. Набагато гірше, коли повний, порушення обміну речовин. Головне, щоб дітки здорові були, мали добрий апетит. Ну і генетика теж важлива.
     
  9. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    моя все-одно не вписується:girl_cool:
    але то таке, якось вона мені не "дрібна" власне, просто струнка
    от в нас "подружка" 11 міс - 67 см, то вона справді дрібочка, і то, нормальна, здорова, активна дитина, а в Ані ріст завжди був вище норми педіатричної, тому вона на свій вік виглядає
     
  10. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    а зріст? )
     
  11. AirLady

    AirLady Active Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Ми теж по нормам виходимо дрібні (десь 80 см і не дотягуємо до 10 кг), але виглядають вони цілком нормально, так, не пампушки, але це ж добре. А апетит в нас тааакий, що більшість мам тихо заздрять:nyam2:
     
  12. amazon

    amazon New Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Ми започаткували дану темку,тому періодично звітуємося.Отже моїм близючкам зараз по 3.5 роки,важимо по 12 кг і ріст 90 см .ніхто нам не дає нашого віку .та й ,якщо чесно.вже до того звикла.:girl_crazy:
     
  13. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Донечка в 1.4 важить 10 кг одягнена, і має зросту 78 см.Одяг ще деякий носить на 9 місяців
     
  14. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    А ми вже трошки поправилися, Мартусі 2,5 років важить 11 кг

    Sent from my ST27i using Tapatalk 2
     
  15. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Вважаю, що дитина у мене дрібненька у рік має зріст 73 см. Важить 10 кг.
     
  16. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    моя в рік має 74 см і до 9кг так і не дотягнула:connie_pull-pigtail
     
  17. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Ми в рік мали 74 см росту і 9,5 кг ваги,
     
  18. Ingochka

    Ingochka New Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Мене також хвилює ріст мого синочка в 4 роки і 4 міс ми маємо лише 95 см 14 .5 кг. Ясна справа нашого віку ніхто не дає. Я розумію що ми з чоловіком не високі,але всеодно хвилююсь. Лікарі кажуть що для нас такий ріст малого це нормально генетика
     
  19. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    І ми маленькі , я вже переживала сильно , а тут бац - і малюк за 3 міс. виріс на 6см. В 2.4 маємо ріст 91см і вага 12.7 . Будемо бачити як далі піде .
     
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    В рік 77 см і трошка більше 8-ми кг