досягнення наших діточок від року

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Nastynya, 17 Вересень 2010.

  1. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    під столом...:khomyak:
     
  2. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    Маргошка "розповідає" віршики - я кажу строку, вона - останнє слово)) виявляється, що вона "знає" купуууу віршиків:girl_dance: ще сама чоботи взуває:girl_crazy: квіти підливає, виделкою їсть і говорить багааааато слів, а англійською знає усі частини тіла, будинок і його начиння, транспорт (то все Маззі)))
     
  3. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    Оце вундеркінд маленький...

    ---------- Додано в 00:23 ---------- Попередній допис був написаний в 00:22 ----------

    Хто такий Маззі, може він і мою даму навчить такому :)

    Ми ліниві, віршиків не хочемо навіть слухати, нете щоб вчити. Наше досягнення: казочку про курочку рябу майже сама розповідає, пісеньку "жили у бабусі..." доповнює за мною. За останній місяць дуже багато нових слів набралась, справжня губка. Вже реченнями говорить, щоправда не завжди до кінця зрозуміло , що вона сказала. :)
     
  4. dasha

    dasha Well-Known Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    Ну ви молодці. Ми також вже знаємо абетку, але не всю. Р ми не можемо вимовити, а Ш, Щ, Ж, З, Ф, Ч і В ще не вивчили.
    А так загалом ми вже гарно, зрозуміло (принаймі мамі:girl_haha:) балакаємо реченнями, вміємо писати О і А, (малювати взагалі дуже любимо) прибираємо, накінець гарно ходимо на горшочок, і розказуємо сусідам всі "сімейні таємниці", мавпуємо тата з викруткою і молотком, вже навчився викручувати шурупчики з конструктора. Також вмієм самі вдягати штани, шкарпетки і взуватись, якщо взуття на ліпучках, або защіпках. До светра з колготами ще не доросли.
     
  5. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    а в мого синочка пішов новий період - постійно мамає і від себе мене нікуди не відпускає. А ще за час моєї сесії у нього виникла звичка вилазити на стіл і я ніяк не можу її викорінити :girl_devil:
     
  6. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    Я там же :)
    О це так молодець! А мамі респект:clapping:
    Мійка їсть уже повністю самостійно все. Правда потім душ!
    Говорить тільки першими або останніми складами і то не все, але вже можна зрозуміти, що хоче. І лазить по шведській стінці (тільки до гори):girl_impossible:
     
  7. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    Вчора Мійка видала - відкрила абетку і давай букви називати. Я була в шоці. Абетка уже тиждень є улюбленою книжкою. Я називаю букви, а мала повторює і після кожної букви хлопаємо :) А вчора до читання я їй уже не потрібна була:girl_dance:
     
  8. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    а в нас ще 4 зуба прорізалось і ще 4 в процесі)))маємо ми мякі кубики з абеткою і малюнками до кожной літери, то Софія показує де і що намальовано якщо її питати, а так постійно приносить ті кубики, щоб їй називали їх. на лампу каже па, на півника п, на яблуко блуко, на пупець пупу ну і купа інших, навчилась вилазити на всі поверхні, а от злазити правильно не хоче, вміє, але переважно біжить не дивлячись з відки...:eek:
    показує всі частини тіла, розуміє дуже багато, помагає прибирати, підмітає віником, тряпкою витирає, бере серветку витирає обличчя, руки, ноги. любить лоскотати діток. от так ми ростем)))
     
  9. kolobok

    kolobok Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    В нас росте юний автолюбитель :). Мала по значках розрізняє марки машин: ауді, кіа, шкода, мазда, мерседес, тойота, пежо, фольксваген, шевроле, опель, деу (то в неї ланос називається) і жигулі (то в неї і жигулі, і всі інші старі авто:girl_haha:).
     
  10. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    Маргоошці 1,9 - рахує до 10 (як поганий настрій - то половину цифр пропускає), знає кольори, смаки, гаряче, прохолодне, допомагає по кухні: повитирати, підмести. Як припече, то дуже гарно складає речення на 5-7 слів)) тільки маю халепу: десь вгледіла і навчилась іншим діткам лопаткою по голові давати((((((( ррррр
     
  11. oksanusyk

    oksanusyk Well-Known Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    дуже цікава тема )))
    кожна мама може говорити про свою дитину цілими днями, бо вона у неї найкраща...
    Мій Тарасик дуже любить книжечки. Іграшками ми майже не бавимося, а книжечки завжди в русі. Показуємо де хто намальований (баба, дідо, коровка, курочка, яєчко, горобчик,....), знаємо як робить їжачок носиком, як хрюкає свинка (получається не свинка, а якийсь монстр). Як баче малину намальовану каже ням-ням-ням і тягне на двір до малини. Тепер вже нема і ми йому пояснюємо, що малинки нема, а він злиться )))
     
  12. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    2рочки - рахує до 10 українською, англійською, німецькою. Почала читати склади)) малує салюти, любить їздити на поні.
     
  13. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    Мій теж знає і називає всі букви з 2-2.2 рочків, хоч, правда, говорити майже не вміє. А от букви називає :)
     
  14. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    А Михась підійшов нині до комп'Ютера і показує пальчиком - "то їтак", і ручку догори - "сюююм :)"
     
  15. Nyny

    Nyny New Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    а ми сьогодні сказали "Дивись" це для нас велике досягнення бо ми трохи німці :)
     
  16. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    А ми страшні німці. Знає тільки три слова, використовує одне "мама" і тикає пальцем, показує, що хоче. Але вміє взяти горня і напитись, сьогодні сама їла ложкою сир і в неї то непогано виходило. Складає сортер, як має настрій. А ще має дуже добру пам"ять
     
  17. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    А ми і не німці, але мама не говорим зовсім. Але балакаєм купу всього.
    Дада-дідо
    Темо-темно
    Да-да-гойдада
    тата-тата
    баба-баба
    дин-один рочок
    дай-дай
    ляля
    ку-ку....
    і ще купу всього.
    А ще ми нарешті почали злазити з нашого високого ліжка. Пєм з горнятка. Солодко приносимо цьомчик з цмаканням :)
    Почали робити перші кроки але дууууже несміливо.
    Все розуміє і памятає. Знає як виглядають всі іграшки за назвою і приносить їх за проханням.
    Важимо 14 200 )))) В маємо 86 см росту. Отакі ми мущини.
     
  18. vernata

    vernata New Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    Ого, які Ви великі! Сашко приблизно такий самий по параметрах, а на нього всі кажуть, що він виглядає більшим як на свій вік.
     
  19. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: досягнення наших діточок від року

    Ого! Дмитро по зросту був такий, але по вазі - зараз 15 кг, а в рік ледь 11 був
     
  20. Alonka

    Alonka New Member

    Відповідь: досягнення наших діточок від року