"Дорослі" діти або перші поцілунки з наслідками і без

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем tinkaKris, 8 Січень 2015.

  1. Akseniya

    Akseniya Well-Known Member

    Дивлюсь передачу, це просто не вкладається в голові....Експерти, теж такі дурниці говорять. Вітчим - дуже мутний тип. Я думаю, брат і вітчим самі не знаю, хто з них батько. Бідна дитина...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Читала, що офіс уповноваженої з прав людини має претензії до Інтера за неправомірний допит неповнолітньої. Я не дивились, бо в принцип і їх не дивлюсь, особливо ті шоу, але по відгуках то жесть , що вони з тою бідною дитиною витворяли, як випитували . Що то порушення прав дитини. Кажуть, що будуть розбиратися.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Тут в темі є посилання на цю передачу. Подивіться. Нічого там на самій передачі такого аж-аж не було. Мені виглядало, що ту дитиняку обробили перед передачею. І не виключено, що мама. Та дитина на всі питання відповідала так, ні або не знаю.
    Ну і тій дитині передача зовсім не була потрібна. А от мама захотіла слави
     
  4. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Ну, не знаю. Я переглянула. І питання ведучого до дитини "Розкажи, як це все відбувалось", мені нормальним не здалось. Як 12-річна дитина має про це говорити, ще й чужим людям, ще й на камеру?
    Ага, і грошей.
    Якби мама дбала про свою дитину, вона "заховала б її від всього світу". Починаючи з пологового будинку, а не показувала обличчя дитини, і тим більше не волочила її по дешевеньких передачах.
    Мені дуже жаль цю дитину. Але на жаль нічого доброго її в цій сім'ї не чекає.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Подобається Подобається x 3
  5. marianast

    marianast Well-Known Member

    Не було би нічо такого, якби не було цієї дівчинки. Ведучий ставив їй травмуючі питання і місцями тиснув на дитину. І розмова велась в такому тоні ніби Таня в повному обсязі розуміє в яку ситуацію потрапила. Я не знаю чи на суді так допитують- коли з ним спала, де з ним спала, він тебе змушував і т. д. Вона ж ледь видушувала з себе короткі відповіді.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  6. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    На мій погляд, було і це було жахливо. Перед очима цілої країни питати дитину про те, як, скільки? Та навіть якби там було добровільно з тим сусідом, як можна такі речі виносити на публіку? А як не добровільно і там присутнє чистої води зґвалтування? Що та дівчина мала відчувати в той час? В мене взагалі враження, що маман всіма силами намагається виставити ситуацію так, що все там ок, ну так сталося, "я не думала, шо вона таке зробить" і т.п. і це все для того, щоб ніхто не докопувався правди. "Вона таке зробить" в 12 років не від доброго життя, то дитина, хай навіть може виносити і народити, в голові і емоційно це зовсім дитина. Ніхто не подумав про її стан, 2 тижні після кесарського, гормони, стрес, тиск з усіх боків. Може я наївна, але вважаю, що що б та дитина не зробила в своїх 12, відповідальні за неї батьки і крапка. Але мамця там класична безвідповідальна особа і не може дати ради ні собі, ні своїм дітям.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 15
    • Подобається Подобається x 1
  7. Siania

    Siania Love Life

    Я була шокована, що неповнолітню дитину, після ТАКОГО привели у студію. Я думала, там буде мама, вітчим, лікарі, дорослі люди.
    А ведучий - ганьба йому! Аби рейтинг був високий, як можна взагалі задавати привселюдно запитання "скільки разів", та ще й дитині?! Я б тих продюсерів в тюрму посадила за таке, це не нормально! Дуже жаль, що дівчинка живе в такій сім'ї, її можна було б врятувати, але з такою мамашкою!!! (підкреслюю, бо мамою її не назвеш), вона приречена.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    та вона напевно реально думає, що все ок і свято в то вірить. Ну бачите, то такий тип людей, що у них відсутній "ген", що відповідає за адекватне оцінювання ситуації.
    100%. Маму притягнути до крим. відповідальності за неналежне виконання обов'язків.
     
  9. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    У ведучого робота така, йому сказали, що робити і все. А от мама, яка сиділа збоку і якось не протестувала проти питань і взагалі сама на це доньку підписала. От кого треба судити і в тюрму садити...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Воно то так, але з дітьми що? Відправити в інтернати і дитбудинки, щоб їх там ще більше загнали? Там немовля 8-місячне, і ця мацьопа новонароджена. В нашій країні така ситуація з дитбудинками, що хіба пряма загроза для життя є гіршою, ніж рости там. Он "бабуся" в інтернаті виховувалася.
    І мені збоку так виглядає, що вона любить тих дітей, просто отаке дурне по житті і не відрізняє, що є для них добрим, а що поганим і ненормальним. Там ця Уповноважена з прав дитини говорила, що не бачить причин забирати дітей, але бачить потребу, щоби зі сім'єю працювали соцслужби і психологи.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Так, ще дві дівчинки ростуть... Їх теж така доля чекає? Це насправді страшно, бо якщо це відчим, то краще вже з такоі сім'і забрати дітей
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В інтернатах всі сплять з усіма (там про згоду навіть не йде мова). І роблять тим дівчаткам серійні аборти. Повірте, вдома є хоч якийсь шанс.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Шанс, якщо щось зміниться. А по мамі видно, що вона сама себе переконує, що все добре і взагалі, то все сусід винен... Надіюсь за ними хоча б якийсь контроль буде... Вітчим ж ніде не подінеться, а ще може хтось інший з'явиться..
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я до того що в інтернат можна забирати тільки якщо доведена загроза життю. Така в нас реальність. Коли зміниться, то можна говорити. І там купа дітей розпихають їх десь порізно. Це дуже складне питання. Бо з інтернатів тікають до п'ющих і б'ющих аж гай шумить. Бо раз б'є а раз ні, а в інтернатах там без варіантів.
    Отаке виходить балансування не до того де краще, а де хоч не так все погано.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  15. Siania

    Siania Love Life

    Ну, а як же захист прав людини? Тим більше неповнолітньої. Хіба вона винувата, що в неї мама дурнувата? Чому за гроші програма має право так спозорити дитину?!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ведучий мав би мати свою окрему совість...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Та не має, мені це теж жахливо боляче було слухати, але я би більше мала претензії до самого каналу, аніж до ведучого, він ж напевно усі питання мав підготовлені на папері...
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
  19. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Там в принципі нічого нормального на тій передачі не було.
    Я мала на увазі, що та дівчинка нічого і не розказувала. Відмовчувалась або так/ні/не знаю. Її на ту передачу можна було взагалі не приводити. Але ж ні... рейтинги...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. marianast

    marianast Well-Known Member

    По мамі видно, що вона щось замнути пробує, і когось вигороджує