"Дорослі" діти або перші поцілунки з наслідками і без

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем tinkaKris, 8 Січень 2015.

  1. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    я все ж таки більше схиляюсь, що це її син, та й у повідомленні від flame, було написано, що Таня 2а дитина.
     
  2. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Я з тих, хто вважає, що секс після шлюбу і все таке. Це був щодо цього коментар (якщо проглянути історію цитувань).
    З розведеною все гаразд. Я була приємно здивована, що чоловіки не роблять з того біди, що жінка з дітьми не пусте місце для них.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Почитала «Високий замок».) Натяк на те, що в цій історії можливо задіяний вітчим — чітко прослідковується. Ще ТБ обсмокче історію.. не позаздриш малій.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Gala

    Gala Well-Known Member

  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

  7. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Я б не здивувалась, якщо вітчим. Дивний він. ЯКЩО так — вдушити мало, я вважаю. І ЯКЩО так — поведінка мами мене просто вбиває. Хай би примусили його зробити тест, щоб це з'ясувати. Якщо ж відмовляється — без коментарів... отако приводиш дітям «батька», а воно ще й... огидно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    @Patty а вона що батька дітям приводила? Вона собі приводить. А все решта не дуже її колише.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 2
  9. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Так, ДО цієї передачі з її коментарів перед камерами в мене якось склалось краще враження про неї.. Дитину страшенно шкода.
     
  10. Gala

    Gala Well-Known Member

    Дитина така залякана...скільки пережила за свої дитячі роки вже.Теж відчим асоціюється з зеком...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Так він і є колишнім зеком....
    Мені і мама від першого погляду видалась така не найкраща. Потріпана життям, то так. Але думаю, що і алкоголь там присутній теж.. В студіі вже була ніби гарніша, але як вийшов іі той чоловік, то я аж жахнулась...
     
    Останнє редагування: 14 Жовтень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  12. marianast

    marianast Well-Known Member

    Вона в інтерв'ю ВЗ казала : " для чого ви питаєте мого чоловіка? Сьогодні в мене є чоловік , завтра нема, ми не розписані, я мати одиначка". Я так зрозуміла, що вона його взагалі до дітей ніяк не прив'язує.
    А експертиза підтвердила, що той 17 річний хлопець не є батьком дитини. Наразі підозрюють трьох чоловіків з родини і виясняють чи має місце зґвалтування.
    От тепер мені все менш - більш стало на свої місця. Думаю, там мама когось покриває, можливо вітчима, це пояснює як вона " не помічала" вагітність до 33 тижня, і вона, швидше всього, придумала ту історію з сусідом.
     
    Останнє редагування: 15 Жовтень 2017
    • Подобається Подобається x 2
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Пересилила себе і подивилась. Я не могла зосередитись взагальному на всіх учасниках, бо весь час тільки на ту дитину дивилась...шкода. Дівча перелякане(чи залякане?) і їй дуже треба психолога пошвидше, бо поки її "лікує" мама- нічого доброго не буде. Маман - ой, ще та і ,можна допустити, що не від солодкого життя але не виправдати.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 1
  14. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Після цієї історії із пологами в 12 років мала серйозну розмову із своєю 11 річною донькою (до речі критичних днів в неї ще немає, формуватися почала десь пів-року тому). Все-таки діти в цьому віці ще аж ніяк не підлітки, діти-дітьми, дуже шкода мені цю дівчинку з Борислава, скористався нею якийсь покидьок, все життя дитині поламав. Я намагаюся робити все, щоб моя дитина мені довіряла і бути з нею максимально відкритою.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    власне, хто як. Зараз взагалі на вигляд не вгадаєш, скільки дитині років. Я все на стадіоні бачила одну школярку, то думала, що випускниця. Потім пару років не перетинались з нею, а потім вже мій Дмитрик до школи пішов і я побачила її на нагородженні за щось там серед 10 класів. Тобто, тоді, коли я думала, що вона випускниця, вона була шестикласницею, ггг

    Та чому одразу все. Звісно, що це удар, але не хрест на житті. Як я зрозуміла з програми, доламати є кому, нажаль. Але може, справедливий суд і стороння допомога зіграють на користь дівчинки.
     
  16. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    В мене місячні розпочалися в 10 років, сформувалася і поправилася теж рано, то в 12 виглядала абсолютно сформованою дівчиною з 4 розміром грудей. В ті ж 10-11 років священник на сповіді питав чи не грішила з хлопцями і зробив зауваження щодо закороткого плаття. От чесно, я тоді навіть суті його питання не розуміла і була дитина-дитиною. А коли в 12 років їздила в транспорті зі школи, то до мене кілька разів чіплялися абсолютно дорослі чоловіки, один неадекват навіть запрошував на пиво. Це при тому, що була спокійною-скромною і вдягалася як сіра мишка. Тоді було дуже страшно і навіть поговорити про це не було з ким (батьки були на межі розлучення і всім було якось не до мене).
    Вчора випадково підслухала розмову колег (20-22 річних дівчат) щодо цієї 12річної дівчинки. Прикро, бо вони з неї відверто насміхалися і засуджували. А вдома ще й переглянула передачу "Один за всіх", там 15 річна дівчинка з неблагополучної сім`ї вже зробила 2 аборти, пробувала наркотики. Була вражена від коментарів своєї мами... Все ж не зовсім суспільство готове приймати і не засуджувати...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    В будь якому випадку має, бо ж це неповнолітня дитина.
    Я якось інтуітивно одразу подумала про вітчима як він вийшов і сказав, та якби навіть він шось мав до неі, то ітак його тоді не було, бо він був у Польщі. Сумнівне виправдання... Маман була вагітна на останніх місяцях, потім пішла родити, якась тварюка скористалась
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В нормальної людини і думки би не було "мати щось до неї".

    А там все так запущено.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Власне, сама постановка його виправдання мене шокувала і я одразу якось подумала, що в такій сім'ї це на жаль не поодинокі випадки... Мами приводять виродків..
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. marianast

    marianast Well-Known Member

    Згідно нашого законодавства - є варіанти. Це не є автоматично зґвалтування.
    В цій історії на сьогоднішній день найприкріше мені, що нема в цієї дівчинки з дитиною мами, бабусі, тітки, далекої родички яка б видерла дитину з дитиною з цього божевільного водевіля, допомогла прийти в себе, розставила всі події і мотиви на свої місця, пояснила, що життя продовжується і ми його будем жити далі.
    Бо оті родичі, сусіди на залишають дитині шансу на нормальну долю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Подобається Подобається x 1