"Дорослі" діти або перші поцілунки з наслідками і без

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем tinkaKris, 8 Січень 2015.

  1. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Сьогодні дівчинку виписали.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Це жахливо і прекрасно водночас.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  3. marianast

    marianast Well-Known Member

    Бідна дитина. Стільки пережила в 12 років.
     
  4. jylanda

    jylanda занууууда

    Яка ж то ще та дівчинка маленька... а мама її моя ровесниця, двлі шок.
     
  5. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    В мене просто шок. Дівчина таке маленька.

    Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Я це відео дивлюсь вдруге і мороз по шкірі.. Вона така дитина..... От бувають ж дівчата такі дуже вкби розвинені в цьому віці, такі дівулі. Так от я думала, що це саме цей варіан. А тут таке дівча, така дитина, ті іі сльози, це просто неможливо.... Мама іі якось не найкраще виглядає на свій вік...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    У мами на іі 31 рік 6 дітей. Думаю,іі життя теж далеко не фонтан. Дай Боже ій розуму не тягати по шоу свою 12- річгу доньку в погоні за зайвою копійкою.. Дівчинка дійсно така ще дитяча- власне на 12 років. І розгублена і злякана.Іі ж на ТБ просто під каток пустять
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @сніжна мама виглядає так, ніби любить хильнути.. А дітей робити, то діло не хитре, не від того життя не фонтан... І до речі, а тато там є? Ну дідусь тобто
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Якось так не коректно з боку преси писати прізвище дівчина та й показувати її обличчя. . Ніхто не думає, про морально-етичну сторону. Чи якась консультація з психологом була?

    Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    В цьому випадку достатньо згоди мами. А мама там шоу буде робити
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  11. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Vittoria є профіль у вк дівчинка та й мами. Якщо все вірно, то є ще старша дитина хлопчик 16 років. Та й 6 дітей все ж таки.

    Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk
     
  12. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    З цим всім, вище мною описаним, теж шоу можна робити. Але якось не так афішуючи на всю країну.

    Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk
     
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Дійсно, я шось не вникала в це.. Вона сама дитиною ще почала народжувати..
     
  14. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Бідолашна дитина... її б заховати від всіх журналістів, як мама цього не розуміє? Але ж гроші, так.. Та на цій передачі «експерти» її з г-ном змішають, тим більше, що вона і так досить беззахисна і дитинна..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Прочитала в новинах, що ця новоспечена мама це найстарша дитина. Мама іі сказала журналістам, що дочка в школу не піде, буде вчитись вдома, доглялати за дитиною і помагати ій, мамі своій, бо в неі теж 8ми місячна дитина... :girl_sad: Можна багато говорити, що дитина це дар божий, що все в них буде добре і так далі. Але це якась така для мене ненормальна ситуація...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  16. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member


    Колись була передача "Вагітна у 16", здається по стб. Передивилась усю передачу.

    Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk
     
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @Vittoriya а як, по Вашому, має виглядати жінка, яка до 31 року шість разів народила і, очевидно, не має великих достатків на догляд за собою? От якщо відкинути всі її моральні якості і причини, чому вона народжувала стільки і неясно від кого. Мені зараз 30 і багато моїх одноліток, які залишилися жити в селі, виглядають не краще за цю жінку. Чесно не розумію, яким боком вигляд бабусі має стосунок до цієї ситуації.
    А от за те, що вона тягне свою дитину на те г..не шоу, прибила би. Роздули то все немилосердно, замість зайнятися фізичним і психічним здоров'ям молодої мами, до ручки її доведуть тими обсмоктуваннями. Шкода мені її аж до сліз.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
  18. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  19. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Я до того, що мені видається, що вона не найкращий спосіб життя провадить. Може я й помиляюсь..
    --- дописи об"єднано, 30 Вересень 2017 ---
    А де там пише, що це брат? Може це брат іі мами?
     
  20. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Ще раз подивилась відео.. як в того збоченця встало на дитину? Вона ж явно не з тих, не по літах розвинених.. каструвала би.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2