Допоможіть знайти фітнес-клуб!

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Ума, 21 Грудень 2006.

  1. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Fluffy бо то Екофітнес правильно
     
  2. Sunnylife

    Sunnylife Well-Known Member

    Дівчатка, хто ходить у клуб "Яскраве життя" біля Будинку Меблів??? Поділіться враженнями!!!
    Які ще клуби порадите в районі Петлюри-Кульпарківської? Цікавлять групові заняття, бо тренажери, то не моє...
     
  3. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    На Новому Львові тепер також є заняття з фітнесу! Пн, ср, пт - у вечірній час, в суб - до обіду. Литвиненка 3, центр "Кроки". Я туди хожу, дуже класні тренери. Дитину можна залишати з вихователем.
     
  4. Siania

    Siania Love Life

    Дівчата, а хто єодить в Олімп на Сихові? Як Вам?
     
  5. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Дівчата, хто є з району Кн.Ольги - В.Великого? Які там є фітнес-центри? Чим ближче до самого перехрестя - тим краще.
     
  6. Louth

    Louth Well-Known Member

    Знаю хіба далеко від перехрестя )) . "Малібу" на В.Великого навпроти "Ашану" і FitCurves в "Арсені" на Науковій. Ще на Науковій є "Спортлайф" новий, без басейну (не була там)
     
  7. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Я з тих країв :) Трохи давніше ходила у Формулу краси, зараз не знаю як з тренерами там і взагалі хто залишився. Але самі умови досить хороші.
    Ще близько Спортлайф по вул. Наукова, вже мали відкрити.

    І ще якщо маєш на увазі перехрестя Кн Ольги - В. Великого, то там біля мосту є маленький зал "Атлантик", умови так собі на 3+, але там тренажерка а не фітнес.

    Ще Ківі фітнес на Науковій там фітнес, і інші заняття такого плану.
     
    Останнє редагування: 15 Листопад 2016
    • Подобається Подобається x 1
  8. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    А в Джорджію на Дж.Вашингтона хтось ходив? Як там з тренерами і з заняттями?
     
  9. Olena Korsyka

    Olena Korsyka www.time4shopping.com.ua

    Хороший тренажерний зал Фітнес Клуб Step Up на Сихові (Райдужна вул. 23) + персональний тренер
     
  10. Надя К.

    Надя К. Well-Known Member

    Розкажіть, будь ласка, детальніше: графік роботи, яка ціна, групові заняття чи індивідуальні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Дівчатка, через сидячу роботу і пару зайвих кг, набраних за зиму, маю нагальну потребу і сильне бажання піти на якісь спортивні заняття (аеробіка, фітнес). Щось у русі та бажано в команді (просто спортзал мене не пре). Так-от хто мені підкаже, де є такі заняття за доступною ціною на Левандівці?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Дівчата, на Новому Львові тепер є Бейбі-фітнес (для мам з дітками до рочку), тобто мами займаються, дітки на ручках у мам в основному. Класна тренерка, затишний зал, маленькі групки (до 5 мам).
     
  13. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Які відгуки про спротлайф на УПА? який там басейн фітнес?
     
  14. Liv

    Liv Member

    Компактний спортзал, заняття типові, як для будь якого іншого спортлайфу.
    Наскільки пам*ятаю, то преміум роздягалок і немає, вони якось просто трохи відмежовані від звиачайних, але у тій ж залі.
    Басейн значно менший, аніж на СИхові, однак більший, ніж більшість типових басейнів Львова)

    Якщо чесно, він нічим особливо не відрізняється від інших Спортлайфів)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Innessa

    Innessa Member

    Юніті фітнес клуб на вул.Роксоляни, 18, там ,де кінцева маршруток, навпроти ПТУ.Класний,зручний графік, різноманітні заняття)

    Надіслано від мого Lenovo S60-a, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    А потрібно купляти абонемент, чи можна оплачувати заняття по мірі відвідувань? І яка ціна?
     
  17. Innessa

    Innessa Member

    Як вам зручно, ви можете купити абонемент на 8 (270грн) або 12занять на місяць( дорожче, не знаю скільки).Дають пластикову карточку( одноразово ніби 20 грн треба заплатити) і кожен раз як ви приходите, вам списують заняття.Є сайт Фітнес клуб Львів. Unity Fitness Club


    Надіслано від мого Lenovo S60-a, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Miki

    Miki New Member

    Доброго дня, можливо хтось займається у фітнес клубі Джорджія він на Дж. Вашингтона, що можете про нього сказати, бо планую туди саписатись?
     
  19. Olelesia

    Olelesia Brow-master

    Шукаю фітнес на Сихові. Можливо хтось знає, ходить?
    Порадьте.
    Буду дуже вдячна.
     
  20. n.natalochka

    n.natalochka New Member

    Я ходжу на Fit Curves (в арсені). До речі, наступного тижня там акція що подруга може тиждень безкоштовно тренуватися щоб спробувати.

    Надіслано від мого ONE A2005, використовуючи Tapatalk