Допоможіть знайти фітнес-клуб!

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Ума, 21 Грудень 2006.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Коли я там була , то було дуже спокійно. Чисто, гарно і привітно.
    Гиг, стільки про нього вже переписано. По різному було, загалом умови непогані, бааагато тренажерів, але то певно тобі не дуже цікаво.
     
  2. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Vittoriya мене цікавлять тренажери, я хочу спробувати принаймі.
     
  3. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    тренажерів там багато, навіть більше, ніж треба) але на мою думку якщо на тренажерах раніше не займалась,то або починати там з тренером (це дод вартість - 1 заняття - 100-150 грн), або йти не в Спортлайф. Якщо в Франківськ.р-ні, то, наприклад, в Спартаку добре раніше було (я давно там не була) - є місячні абонементи, тренер стабільно на місці, який є доступний дл всіх в т.ч. щоб подивився, чи правильно виконуєш вправи, щоб показав, як робити і тд. Ну і якщо не піде - через місяць змінити клуб.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Monopoliya та я хочу спершу розібратись сама, без тренера. На ютубі море навчального відео, по трохи призбирую вправи, дивлюсь різних тренерів (Усманову і Бойко на разі). Техніку виконання вчу сама вдома, то треба не один раз робити, аби тіло запам'ятало. Чисто як в йозі. З часом тіло само стає правильно в асану, автоматично, лиш думка дає команду і лишається продихати.
    Так буду застрахована від неграмотного тренера :) бо то ж різні люди є, а здоров'я одне.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @Rona але повір, з правильним тренером це ну зоооовсім не так. Жодні відео не зрівняються.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Rona

    Rona Мама-йожик

    Та вірю, я ж сама інструктор :) маю на увазі, що знаючи техніку, буде легше розпізнати поганого тренера. Отака страховка. З одного боку. З іншого - мені то цікаво вже, а можливості регулярно зараз ходити в зал - нема, тому роблю, що можу - збираю інфу, пробую сама.
     
  7. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    дівчатка може то порадить спортзал чи фітнес клуб в районі Стрийського ринку чи Мотозаводу, Нового цуму....буду вдячна
     
  8. Svitlynka

    Svitlynka Member

    Можу порадити зал на Левандівці - "Котигорошко". Відвідувала довший час. Тренер завжди слідкує за правильністю виконання вправ, складає програму для тренування. Це такий простий зал, не пафосний із сімейною атмосферою. Є всі необхідні тренажери, окрім машини Сміта. Є тренажери для кардіо. (тренажери трохи старі, але то таке) Ціни невисокі, можна вибрати за кількістю днів або годин, можна платити помісячно. Також була у My Gym, що на Липинського - тут досить просторий зал, високі стелі, нові тренажери. Але він більше спеціалізується на кросфіті. Тут немає орбітреків, велодоріжок. Тому, як на мене, він більше підійде хлопцям. Ціни досить високі, якщо платити помісячно, але нижчі, якщо брати на три місяці.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  9. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    а може хто одив в Фоевер,що на зеленій,поділіться враженнями?:girl_flag_of_truce:
    і ще цікавить ,красуні,в чому ви переважно ходите на заняття в зал??)):girl_dance:
     
  10. Svitlynka

    Svitlynka Member

    Я ношу лосіни (спортивні) і майку, або футболку. Обов'язково спортивний топ, бо звичайний бюстгальтер - це не гігієнічно, не зручно і коли нахиляєшся то видно всі принади:girl_curtsey:. Щодо лосінів то важливо, щоб вони були з правильної, цупкої тканини - тоді вони гарно все втягують, і нижня білизна не просвічується. (повірте часто таке можна побачити, і це не дуже гарно). Літом ще дівчата одягають шорти, але особисто я завжди надаю перевагу лосінам. :girl_flag_of_truce:
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    тут погоджуюсь, бо трошки було ходила в спорт зал, то в топі зручніше і не переживаєшо шо десь щось видно))
    о то я питаю якраз, бо думаю чи в теплу пору обовязково шорти, бо для мене то трохи не зручно в шортах. не люблю зайвий раз привертати увагу)так не ідеальна, а то ше в шортах припхаюсь з своїми дряблими з целюлітом ногами то всі втечуть з залу)))
    а де ви купуєте одьожки спортивні))?
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. Svitlynka

    Svitlynka Member

    стараюсь купляти в дисконт центрах, стоках (наприклад в адідасі, що в цумі) там можна знайти за адекватну ціну, або з хорошою знижкою. (бо у мережевих спорт магазинах - ціни дикі., а оскільки ми не професійні спортсмени тому не бачу сенсу витрачати стільки ) Ще інколи трапляються хороші знижки у "кінгкросівських" магазинах типу groop, house і тд. там є лінії спортивного одягу.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    дякую за інформацію))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    хтось тут є що відвідував заняття з TRX -петлями))?
    як вам??
    бо ото думаю трошки з хвігуру взятись:girl_crazy: і думаю шо краще чи тренажерний зал, чи TRX чи каланетика )))може хто компетентний, чи на собі щось з того пробував то розрадьте):girl_flag_of_truce: бо інші варіанти не розглядаю, оскільки они всі в той час коли я на роботі(:)girl_mad:
     
  15. Rona

    Rona Мама-йожик

    @kykysia на мою думку найкраще походити по місяцю на кожне з обраних занять і тоді вибрати чим займатись. То все дуже індивідуально. Заняття мають бути в радість. Одного пробного заняття замало, як на мене, аби зрозуміти. Хіба може тренер не підходити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    я в ківі ходила. но не моє, бо мені більше стрибати треба, але заняття ефективне і досить силове. Хоч я до того займалася, а багато чого не змогла зробити.
    +++
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    А поєднувати не маєте можливості?
    Я займалась в тренажерному залі з тренером і час від часу ми займались на TRX. Мені дуже подобались ці заняття :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    незаю,я ще не купляла абонименту, незнаю який тренер там буде... і взагалі шось перелякана якась, не подобаються мені чоловіки-тренери,я якась соромязлива)))))і почуваю себе на перших заняття зовсім не впевнено,якоюсь невдаою і незнайкою:girl_haha:(((
     
  19. Black Sheep

    Black Sheep New Member

    Дівчата,хтось ходив на Карате- фітнес в Інтерсіті ?Там е багато різних секцій .Як вам тренери та заняття.Хочу підтягнути м'язи які вже забули що таке фізичні вправи :):).А душа прагне йоги....але його то напевно довготривалий процес.
    Що б порадили з власного досвіду?
     
  20. Fluffy

    Fluffy New Member



    Скажіть, будь ласка, яка адреса цього Екофіт на Чорновола, не можу знайти в інтернеті нічого про нього...??
    --- дописи об"єднано, 25 Вересень 2016 ---


    Скажіть, будь ласка, яка адреса цього Екофіт на Чорновола, не можу знайти в інтернеті нічого про нього...??