Допоможіть знайти фітнес-клуб!

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Ума, 21 Грудень 2006.

  1. Ума

    Ума Super Moderator

    Вони такі ціни тримають, бо немає реальної конкуренції їм. Там навіть абонемент важко купити на один місяць - оформляти доводиться на цілий рік (тоді виходить 11 міс. по 300 грн і 12 міс. безкоштовно)!!! Але мене не покидає надія, що незабаром буде їм достойний конкурент - я бачу, що дуже активно взялися за ремонт басейну, що на Кн. Ольги! Там таке будівництво розвели... Можливо кортів не буде, як в Євроспорті, але декілька басейнів мало би бути! І спортивних залів також. Сподіваюся, що буде басейн для малявок :)
     
  2. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Басейн на Кн. Ольги - спомини з дитинства :) Особливо сушка в роздягалці - така труба з дзюрами на голови. Зараз вже 3 роки ходжу в "Софію", так вже звикла, і від хати кілька хвилин. Хоча скоро в мене 30 тиждень вагітності, доведеться хіба плавати ходити. Для морального задоволення придбала собі диск - FIT&FIRM Pregnancy, заняття для кожного триместру окремо. А в Софії є групи для малеч від 1,5 рочку.
     
  3. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    трохи не в тему, але яка зараз ситуація з шейпінг-залами? Чи є щось нове? Крім Куліша, Пулюя і Дому краси?
     
  4. Slavchyk

    Slavchyk Загублений

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    сходіть в 62 школу
    там багато чого є
     
  5. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    а можна адресу? бо я давно забула всі номери шкіл Львова...
     
  6. Slavchyk

    Slavchyk Загублений

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    гиги
    адреси я не знаю. Мабуть вул. Театральна. Але це школа, яка знаходиться напроти пам'ятника Т.Шевченку. Він спиною стоїть до костелу. А 62 школа примикає до цього костелу. Вхід не з проспекту, а з того другого боку. Зараз там готель Леополіс напроти відкрили. Якшо Ви на проспекті в кого-небуть запитаєте про 62 школу - Вам ткнуть пальцем.
    Словом заходите в школу і в зелені двері на ліво і прямо до адміністратора клубу. Клуб взрослий, називається "жінки за здоров'я" чи "жінки за майбутнє" - точно не пам'ятаю, але там є все - чим займаються жінки. Там можна почитати, попитати, подивитися ... Здається раніше обіду не варто йти. Краще в другій половині дня до 21.00.
     
  7. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    а з умовами як там? душ? зал?
    чи Ви не бачили всередині?
     
  8. Slavchyk

    Slavchyk Загублений

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    цілком пристойно
    душ
    зал
    туалет
    наче і чисто
     
  9. jozya

    jozya Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    А мене зацікавив "Євроспорт", але сайту в них нема, пожружки ходять не туди. Хто знає, як там у них із цінами? І що вони за ото "ну ні фіга собі" пропонують?
     
  10. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    знайшла в інеті

    СИХІВЧАНКА, ФЕДЕРАЦІЯ ШЕЙПІНГУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
    Червоної Калини проспект 43

    були там? де саме то є?
     
  11. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Хтось знає чи є у Львові аквааеробіка?
     
  12. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    здається, в Софії є.
     
  13. jozya

    jozya Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Так є, на Сихові в "Дельфіні" і на вул. Маяковського (де саме не в курсі)... може десь ще є.
     
  14. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Дякую за інформацію, треба буде взнати де на Маяковського є, то найближче до мене.
     
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Аквааеробіка є в школі біля нового цуму - номер на жаль не памятаю
     
  16. Іруся

    Іруся Загублений

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Дівчата, підскажіть куди малого на плавання віддати? Які ціни і з якого віку беруть? В нього трішки деформована грудна клітка, обов"язково плаванням займатись треба. Тим більше що він дуже хоче.. Де є дитячі секції? Та й може я б сама поплавала трохи.. Чекаю ваших порад.:clapping:
     
  17. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Плавання - особливо екзотичне заняття :). А взагалі ця тема піднімалася в гілці "Для мамусь і татусів". Можна також заглянути в "Басейни та сауни Львова"
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Тася

    Тася Загублений

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Дівчата, ви вже говорили на рахунок аквааеробіки. Може хтось достовірно знає де саме, в яку ціну і які там умови. Відпишіть будь-ласка. І ще, який саме вид: силова, танці, інше.

    Додано через 2 хвилини
    Скажи, будь-ласка, де саме ти ходиш на аргентинське танго. Які там умови, чи є партнери для танцю. Я чула, що дуже проблемно знайти партнера на танцях.
     
  19. Пташечка

    Пташечка Active Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    А можна детальніше про Скандал, мені розміщення підходить, Дякую

    Додано через 18 хвилин
    Школа №36 здається це де кінцева трамваю, по другий бік від ринку Провесінь, але не знаю чи є місця (ціна 120грн двічі на тиждень), записатись на аквааеробіку за більш-менш нормальну ціну у Львові важко
     
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Йога, танці живота та інші екзотичні заняття

    Cкажіть будь-ласка, чи якісь зали шейпінгк в районі В.Великого, Кульпарківська?
    Раніше ходила на Стуса 2, тепер далеко їздити, тому що змінила роботу і тренер Таня пішла у декрет. А інша мені не сподобалася.

    Чекаю на відповідь. Дякую