Допоможіть врятувати маму трьох дітей!!!!

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем loveterapy, 5 Липень 2019.

  1. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Доброго дня! Нещодавно дізналась про таку страшну подію в житті моєї однокласниці Зоряни і , звісно, не могла пройти повз! Тут не треба зайвих слів, бо всі все і так розуміють, але скажу лиш одне - добро зажди повертається до людини, яка його зробила. Час - він змінює людей, але я особисто пригадую Зоряну саме такою, як на теперішніх фото, ніби і не пройшло 10 років.. Така ж сама чесна, добра людина, християнка, яка бачить добро в інших людях, відмінниця, а тепер - хороша дружина та мати. Наперед вдячна кожному за допомогу та підтримку, а також простий репост у фб! Номер картки робочий та активний, мною перевірено!
    Скажу чесно - вона з дуже простої та скромної сім=ї, а тому буду вдячна за підтримку інформаційного характеру, якщо хтось має таку можливість, бо наразі не звертались на ТБ та Радіо. Контакти її чоловіка чи мами Тетяни надам за потреби в приват. Дякую!!!

    Перепрошую за таку кількість тексту...

    Ось офіційна актуальна інформація від людини, яка ближче займається інформаційною підтримкою збору коштів!

    Доброго часу доби! Вибачте, що турбую цим постом. Я викладала цей пост у одній групі і враховуючи попередній досвід дуже прошу поважати вибір людини і не радити різноманітних інших речей, так як людина вибрала лікування і продовжує боротись за життя. Дуже дякую. Доброго дня! Вибачте будь ласка, що тут такий допис , якщо потрібно раз вибачте !!!Цих людей я знаю дуже добре і особисто, тому можете бути певні що це не шахрайство, особисто кладу на себе за це відповідальність.Номер чоловіка Олени - Зоряни - Іллі Струтинсткого надамо на вимогу. Це дуже хороші та віруючі люди, Олені нема навіть 30 років, вона мати трьох дітей, за освітою деригент хору .Працювала у церковному хорі до народження діток.Дуже любить вирощувати квіти.Діагноз: 4 стадія карциноми грудної залози. Метастази є в печінці, деяких лімфовузлах, в підреберній ділянці черевної порожнини і трохи в кістках тазу. Наразі, Олена з Іллею поїхали до Білорусії в онкологічний центр.

    "‼️‼️Допоможіть врятувати маму трьох дітей!!!!‼️‼️

    Друзі і колеги, прошу максимальний репост. Моїй хорошій знайомій, яка тільки 16 травня народила донечку ( всього у сім’ї троє маленьких дітей ), поставили страшний діагноз – КАРЦИНОМА грудної залози, з метастазами в печінку, 4 стадія. ‼️‼️‼️‼️

    Це страшна подія для молодої родини, втім будем сподіватися на Бога і робити все можливе, щоб врятувати Кохану Маму і Дружину. Зараз терміново потрібно розпочати лікування по протоколу, тому що часу дуже мало.

    Хай Ваше добро повернеться Вам сторицею. Зробіть репост, поставте плюсик – це вже буде допомога з Вашого боку.

    ПРИВАТБАНК КАРТКА 4149 4390 0900 1516 Струтинський Ілля Володимирович (чоловік)."

    Номер Іллі за запитом ❗

    Документи додаю, додаткова інформація за запитом
    Дякую кожному наперед.❤️Нехай у всіх вас все буде добре. Живіть довго і щасливо, зажди будьте здорові, а помирайте лише в глибокій старості у свому будинку у сні в колі своїх праправнуків
    Також є група у фб Допоможіть врятувати маму трьох дітей Олену (Зоряну ) Струтинську!!!


    Також є група з молитовною підтримкою Увійти у Facebook | Facebook - Увійти у Facebook | Facebook
    Зоряна1.jpg
    Зоряна1а.jpg
    Зоряна2.jpg
     
    Останнє редагування: 5 Липень 2019
  2. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Ось остання інфа від Олени (Зоряни) .
    Elena Strutinska
    28 червня о 19:28 ·
    Дорогі друзі, ми зараз в Білорусі, біля Мінську. Були на консультаціі в Республіканському центрі онкологіі Алєксандрова. Сьогодні проходила пет кт, обстеження з радіоактивними речовинами, яке показує поширення по організму всіх метастазів. Вони є в печінці, деяких лімфовузлах, в підреберній ділянці черевноі порожнини і трохи в кістках тазу... В понеділок запланована тут консультація з хіміотерапевтом. Плануємо на цьому тижні вже починати лікування. Дуже вам всім вдячна за підтримку!!!

    Elena Strutinska
    Новий учасник · 2 липня о 17:59
    Дорогі друзі, браття і сестри. Ми вирішили починати лікування в Мінську. Лікарі назначили два основних лікарства плюс підтримуючі для печінки та інших органів. Показники печінки зараз трохи вище норми але ще допустимі, тому після введення першого припарату будуть робити знову аналіз. Якщо він буде в нормі, то можна буде капати ще друге. Надіємся, що з Божою допомогою, будуть хороші результати від лікування.
    Дуже вдячні вам за молитви та підтримку!
     
  3. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Останні новини станом на сьогодні:Elena Strutinska Слава Богу, дорогенькі! Перший курс лікування я пройшла, сьогодні виписують і іідемо додому на 3 тижні. Перенесла добре, трохи піднімався тиск від гормональних препаратів, але уже нормалізується. Показники печінки стали кращими, капали для неі спеціальні ліки і вона добре відгукнулась)
    Дуже всім вам вдячна, що підтримуєте і молитесь! Це дуже важливо в такий важкий період випробувань. Слава Богу, що я маю таку моральну та матеріальну підтримку, завдяки чому ми мали можливість провести, можна сказати, досконале обстеження та розпочати лікавання.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Свіжі та обнадійливі новини від моєї однокласниці!!
    Elena Strutinska
    19 год
    Вітаю усіх зі святом апостолів Петра і Павла!!!
    Ми зараз з дітками живемо на дачі. Взяли в аренду стареньку хатку біля Янова, щоб побути на природі, подихати чистим повітрям і набратися сил. Водночас чоловік має можливість ііздити звідси до Львова на роботу.
    Самопочуття у мене більш-менш добре, трохи слабкість, швидше втомлююсь, але на природі набагато лекше ніж в місті. Перших кілька днів боліли кості, але це пройшло. 23-го липня маємо виііжджати до Мінська на другий курс лікування.
    Щиро вдячні вам за молитви та допомогу!!!
    золряна-4.jpg зоряна-5.jpg
     
    • Подобається Подобається x 4