Допоможіть вибрати схемку

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем Liliyah Romanova, 21 Липень 2009.

  1. cydulkina

    cydulkina Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати схемку

    Дівчата, гублюся і не знаю, що робити. Треба мені сусідам вишити щось в подарунок. Хочу щось з Дім, але не можу вибрати, бо хочу і щось дуже гарне, і щоб не довго вишивалося. Порадьте, будь ласка, якийсь дизайн.
     
  2. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати схемку

    Дівчата, терміново!!!!!!!!!!!!Потрібна якась схема для скатертини з квітами, тільки щоб не дуже багато, бо то має бути екстренно вишито до 20 травня. Планую вишивати на льоні кольору пергаменту (ну чи як то назвати), і низ обшити мережкою молочного кольору. Дякую всім хто відгукнеться!!!!!!!!!!!! ЧЕКАЮ! А, ну і кольори б хотілося щоб квіти ніжних кольорів а листки в гарних глибоких оливкових відтінках.
     
  3. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    може хтось має чи знає де можна знайти гарний вибір схем ЧОЛОВІЧОЇ вишиванки? цікавить виключно червоний орнамент, максимум - червоно-чорний.

    Допоможіть будь-ласка!
     
  4. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати схемку

    Шукаю схемку святої сім"ї. Але щоб була не як ікона а в образі звичайних людей. Не яскраву в стриманих тонах.
     
  5. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати схемку

    з не дуже канонічного мені оця подобається [​IMG]
     
  6. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати схемку

     
  7. Snowy

    Snowy Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Дівчатонька порадьте на яку тематику вишити картинку на роботу (а працюю я в навчальному закладі - типу університет)
     
  8. silvia

    silvia Well-Known Member

  9. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати схемку

    Прошу допомоги-потрібно за два тиждні вишити щось свекрусі на 60-річчя,навіть не уявляю що. Щоб гарно,не багато і оригінально,може поділитесь ідеями і схемами? Дякую)))
     
  10. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Допоможіть вибрати схемку

    Надумала вишити кілька картинок на кухню, хотілося б щось в молочно кавових тонах... Сподобалась мені ось така схемка [​IMG] [​IMG], але переживаю чи не заскладна вона мені бо там тільки кольорів ниток аж 24.. Питання: чи хтось вишивав таку? Чи вистачить мені по одному мотку лише на одну картинку чи може на більше?
     
  11. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Допоможіть вибрати схемку

    схема сама по собі не складна, ну і що, що багато кольорів, так цікавіше ж ;)
    ось тут дівчата вишивали
    точно не скажу, але виглядає, що по одному вистачить.
     
  12. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати схемку

    Схема не складна, дуже легко вишивається. І більше одного мотка кожного кольору на одну картину не піде. Мені сестра замовила такі картини, тому в мене вони також в планах. :)
     
  13. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Допоможіть вибрати схемку

    передивилася тему - скажу що суперово виглядають, те що мені на кухні й треба:girl_yes:!
    дякую дівчата за поради!

    то може разом почнем:girl_wink: - веселіше буде! Тільки так як я на вернісажі новачок, то не ризикну починати тему про спільний процес, то хтось з старших мусить бути:girl_bye: я планую почати з наступного тижня а може ще через один, бо мушу ще одну картинку довершити, якось мені сташно починати одне незакінчивши інше...


    LudmilaP, я мала на увазі чи можливо вистачить мотка на дві картинки приблизно(я розумію що якогось кольору йде більше, якогось менше...)? бо то щось трохи дорогувато виходить якщо на кожну картинку купувати знову по 20-24 кольорів...
     
  14. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Допоможіть вибрати схемку

    нової теми починати не треба ;) Продовжуй стару
     
  15. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Допоможіть вибрати схемку

     
  16. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати схемку

    Зараз і не пригадаю, чи в мене пішло якогось кольору по два мотки. Я вишивала вже розпочатими мотками, то мені здається вистарчило всіх
     
  17. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати схемку

     
  18. Mokyshka

    Mokyshka New Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Дорогі майстрині, допоможіть, будь ласка, підібрати схему чоловічої вишивки з ТРИЗУБАМИ ! Я вже стільки варіантів перебрала, але порадити зовсім нікому... Хочу нареченому вишити червоно-чорну із золотистими гербами, він просто марить такою...:d64:
     
  19. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    дорогі вишивальниці, потрібна Ваша допомога. Маю декілька узорів і не знаю який вибрати. Хочу вишити сорочку з квадратним вирізимом. От ці узори, підкажіть який кращий, вибрала, які найбільше сподобались, а може хтось має ще якісь цікаві узори. Буду дуже вдячна за допомогу!
    [​IMG] [​IMG]
    оригінал вишивки такий, але ніяк я не можу підібрати нитки:sad:
    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 6 Червень 2012
  20. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    Відповідь: Вишивана сорочка

    Потрібна порада! Треба синові (9 років) вишити сорочку.
    Понаходила в інеті пару фото, думала щось виберу. А потім подивилась-подумала, що всі ті знайдені узори якісь запростенькі, таке шиють молодшим діткам.
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    Думаю, може такий взір трохи звузити і вишити йому таку, чи для дитини така не підходить?
    [​IMG]