Допоможіть вибрати праску

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Пупсик, 25 Січень 2010.

  1. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати праску

    Не маю але дуже хочу таку штуку.
    В магазинах з технікою великого вибору нема. Порадьте, хто має, де ви купляли і яка фірма хороша?
     
  2. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Допоможіть вибрати праску

    У мене до недавна була звичайна bosh-нікому б не порадила. Коли почала вибирати нову дивилпсь на zelmer, але приїхала з Чехії Тефаль 4550 з керамічним покритям (оригінальний виробник-Франція) дуже задоволена)
     
  3. Makc

    Makc New Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати праску

    В нас Філіпс містрал вже понад 9 років. Давно треба викинути і щось нове придбати, але йому ще нічого не бракує, до сьогодні жодних зауважень, лише дріт трохи "волоситься" від старості.
     
  4. Virna

    Virna Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати праску

    дівчаточка, допоможіть вибрати праску, бо вже три ночі не сплю:shy:
    вагаюсь між Tefal FV 5375 та Rowenta DW 5035, вони впринципі за функціями подібні, от лише підошву вибрати не можу. порадьте, може, хто має якусь з них. і взагалі, яка має бути підошва, яка краща?
     
  5. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати праску

    Маю філіпс ажур. Вона позеленіла всередині там, де Вода набирається. Хтось знає, як її почистити?
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  6. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Допоможіть вибрати праску

    в мене ось така праска
    дуже нею задоволена. з першого разу відпарює рушники, льон, та інші речі, які погано прасуються. мені не треба довго терти складку; за одним проходженням праскою все розгладжується.
    єдиний момент : вертикальне пропарювання не настільки потужне, шоб розпрасувати висячі штори.
    користуюсь півроку. поки скарг нема.
     
  7. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Побутова техніка

    Хочу придбати парову праску, хто має таку в господарстві, розкажіть з досвіду, чи зручно нею користуватися в домашніх умовах? На що звертати увагу при виборі? Які у парових прасок мінуси? Наперед вдячна за відгуки.
     
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати праску

    Дівоньки відгукніться. Хочу придбати таку парову систему, приблизно http://deshevshe.net.ua/iron-philips/philips_gc67005.html Ще думаю про подібну Ровенту. Я хочу замінити нею звичайну праску, ну або майже замінити. Цікавить чи добре таким девайсом попрасується тюль? А чоловіча сорочка після машинного прання? Комірці, манжети? Треба задіювати ще класичну праску, чи впорається парова система?
     
  9. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати праску

    Придбали?...Хочу і я таку праску, щоб парою пройтись - й вуаля, сорочка попрасована. Терпіти не можу прасування. Може хтось порадить дійсно хорошу?...Бо раніше бачила в магазинах типу реклами - як класно розпрасовуються зіжмакані речі, але в реалі - чи то потужність не та, чи ще щось, але нема того ефекту.
     
  10. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Допоможіть вибрати праску

    Тестила цю систему. Кльова. Пальто собі відпарила прекрасно. Але
    такого ефекту не добитися. Сорочка не буде виглядати, як щойно з-під праски. Тому система кльова, але не для всього:)
     
  11. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Дівчата, допоможіть вибрати праску) хочу нову, бо стара зле прасує. Але поняття не маю як обирати, за якими критеріями, на що звертати увагу?:dntknw:Може хтось недавно купував?
     
  12. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Я маю браун (3 роки), моя сестра (12 років була і малий розбив) і моі батьки (8 років).
    Мені важливе покриття: у мене таке, що вішкрібати такими дротиками, якими каструлі дерти. І можливість бризкати водою
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    А я собі вибрала філіпс 4870, замовила, чекаю...коліжанка має філіпс, в сусідки, праска з таким покриттям, що я вибрала(метало -кераміка) то задоволена. Сподіваюсь я зробила правильний вибір;)
     
    Останнє редагування: 12 Квітень 2015
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    А браун яка модель?
     
  15. IrynkaMandarynka

    IrynkaMandarynka Well-Known Member

    В мене також Браун, задоволена вже 1,5 року, дуже раджу брати модель з додатковою насадкою на підошву для делікатного прасування - точно будете впевнені, що не спалите річ :)
     
  16. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    в мами пробувала тюль прасувати через таку насадку - що мертвому припарка

    ми маємо таку праску
    вибрали, замовили, а потім я дочиталася, що там немає регулятора температурних режимів :girl_crazy:, тобто можна прасувати джинси, потім зразу шовк, шифон і все добре розпрасовується

    використовуємо вже два роки, поверхня чиста, ще нічого не зіпсували, не "потягнуло", не прилипло, тобто потреби чистити поверхню чи мати якусь додаткову насадку немає

    але коли ми купували цю праску, вона коштувала майже вдвічі дорожче, ніж інші хороші і якісні праски
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  17. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Читала відгуки про цю праску - вона шикарна, але ціна на теперішній курс просто жесть...:girl_impossible:
     
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    а вода не скапує на підлогу?
     
  19. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    в процесі прасування - ні, вода збирається в дошці прасувальній, але дуже небагато, кілька крапель, їх можна протирати, але мені лінь, ці краплі скрапують, коли збираю-перевертаю дошку
     
  20. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    а в мене дошка радянської закалки, сумніваюся, що таке підійде.
    мені б краще парогенератор, бо він дає можливість регулювати подачу пару.