Допоможіть вибрати нетбук :))

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Олюнчик, 28 Квітень 2010.

  1. Олюнчик

    Олюнчик New Member

    Вирішила купити маленький ноутбук, бо мій звичайний видається не таким вже й портативним у порівнянні. Але у тій комп'ютерній техніці я повний чайник. Тому звертаюсь до вас за порадою. Можливо хтось має, користується, або також планує придбати, поділіться враженнями. Наперед вдячна:girl_tender::girl_tender::girl_tender:
     
  2. Darcy

    Darcy Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати нетбук :))

    Мій тато має нетбук фірми Асус. Заплатив десь пів року тому близько 200 доларів. Але то не є повноцінний комп'ютер, він призначений більше для того, щоб працювати в інтернеті. Оперативка там слабенька, відповідно, трохи підторможує, та й пам'яті своєї в нього мало, щось 7 чи 8 гб...
    Може є якісь "продвинутіші" нетбуки, з більшим об'ємом пам'яті, не знаю, не цікавилась.
    На колишній роботі один співробітник мав нетбук фірми Делл, то казав, що працює нормально, швидко, певно має крутіші характеристики, ніж нетбук мого тата. Правда, той співробітник підключав до нього звичайний монітор, і так працював.
    Великим плюсом нетбука, звичайно, є його компактність, можна навіть в сумочці носити. Але працювати з ним на щодень особисто мені не дуже зручно - хоча б тому, що екран маленький...
     
  3. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати нетбук :))

    Брат має нетбук ( правда не знаю якої фірми), то впринципі задоволений. Дуже зручно у поїздках. От лише повернувся з Італії . В готелі був нет, то ми з ним спілкувались в скайпі, плюс мав завантажені карти і інфу про міста 9 можна самим на екскурсії ходити)...ну і в дорозі фільми дивитись.
     
  4. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати нетбук :))

    я маю нетбук - 10-ку. купувала як додаток до "нормального" ноута. в дорогу дуже зручно, він явно набагато портативніший. щодо потужності - який оберете, такий і будете мати (мій потужніший втричі за наявний ноут).
    спочатку купувала, як додаток - тепер користуюся паралельно майже постійно - до розміру екрану звикається, масштаб же ж коригується.
    клавіатура мені особисто зручніша, бо менша за розміром і швидше виходить - пальцям не потрібно далеко бігати ))))
    але то - як кому зручно.
     
  5. tulia

    tulia New Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати нетбук :))

    В мого тата нетбук Lenovo (це вроді як від IBM), ми в нього часто позичаємо коли кудись їдемо, дуже зручний для роботи в інтернеті та для перегляду фільмів в поїзді :girl_smile:, але для постійної роботи маю ноутбук нормального розміру.
     
  6. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати нетбук :))

    Маю нетбук фірми Maxumus, вже шостий рік коритсуюсь та дуже задоволена. В сервіс ще не зверталась ні разу. Правда, при купівлі знайомий програміст сам вибирав та втановлював основні параметри.
     
  7. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати нетбук :))

    у мене нетбук hp mini 2133, всім задоволена, крім батареї: стандартна тримає коло 3 годин, розширена до 6 (правда я не випробовувала ще, ото завтра привезе сестра). запускаються всі програми, які треба, навіть спец. з графіки (adobe captivate , якщо це про щось говорить), вінчестер більший, ніж у мого попереднього комп*ютера (щось коло 100 Гб). екран так, невеликий, але для свого призначення цілком нормальний. але цілий день з ним не попрацюєш ефективно, звісно ж.

    зараз планую поїздку автобусну і не знаю чи брати. я з нього почитати люблю (я його повертаю на 90*, кладу як книжку і "пробілом" сторінки гортаю - зручно неймовірно! а взимку це ще й книжка з підігрівом!), фільму можна подивитись. на нет не розраховую (його мені вдома досить). але як підзаряджати в дорозі? у когось є досвід? (а то я взагалі ніколи в такі автобусні тури не їздила, не знаю як там і шо буває)
     
  8. tulia

    tulia New Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати нетбук :))

    Мабуть, це залежить від класу автобуса. Ми як два роки назад їздили в Болгарію автобусом, то пам'ятаю, що мобільні ми там підзаряджали, була розетка. А як з нетбуком? треба питати в тих, хто вас везе.
     
  9. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати нетбук :))

    В тур можна взяти, але навряд чи в автобусі вам дозволять зарядити.. І не забудьте уточнити в вашого тур-оператора, чи в номерах будуть сейфи, ну бо де ви його залишите? Я свого "маленького" брала в Єгипет, бо точно знала, що в готелі буде сейф, а ось в турі по Європі лише в одному готелі був сейф, у інших цінні речі на зберігання здавали на рецепцію, так що двічі подумайте.
    Щодо теми, в мене WIND U100, за більше ніж рік роботи вперше недавно занесла в сервіс на заміну кулера (почав гудіти жахливо). Швиденький, до маленького екрану звикаєш, але немає дисковода (ну бо маленький))). Зараз не уявляю свого життя без нього. Для перегляду фільмів та прослуховування музики одразу рекомендую наушники.
    Ви пишете що хочете нетбук, але для яких цілей? Бо є маленькі, але з параметрами повноцінного великого бука (багато пам'яті, хороша відеокарточка), а є такі, що крім інтернету і ворда толку з нього мало, навіть фільми тормозять при перегляді, а пам'яті як на флешці. Відповідно і цінова категорія різна. Так що уточніть, може щось і пораджу вам)
     
  10. tulia

    tulia New Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати нетбук :))

    в Італії пробули в готелі 6 днів, цінні речі нікуди не здавали, в сейф не клали, нетбук лежав на видному місці, прибирання в готелі було щоденне, все привезли назад із собою...
     
  11. Despina

    Despina Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати нетбук :))

    Маю робочий нетбук Comapaq. Дууже задоволена - має все, що потрібно для роботи: Wifi, камеру, мікрофон, динамік, зручний, компактний, батерея тримає до 16 (!) годин.
     
  12. sani

    sani New Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати нетбук :))

    Мав колись Acer Aspire ONE. 9 дюймів монітор, маленький компактний, незамінимий в подорожах та й так кожен день кудись таскати. Все необхінне на ньому йшло.

    Але нетбук то як другорядний комп"ютер, коли вже є свій стаціонарний або більший, бо працювати на ньому постійно не зручно, екранчик малий..
     
  13. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати нетбук :))

    А в Єгипті в нас потирили прості (по 10 грн) обручки, що лежали не на видному місці. В кожному готелі свої правила.
     
  14. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Допоможіть вибрати нетбук :))

    от і я задумуюсь над нетбуком, а якщо точніше, то вмовляю коханого купити мені нетбук, а я йому би натомість віддала свій ноут.... він поки що в роздумах:biggrin:
    а все тому, що мій ноутбук величезний і важкий (мені навіть по кімнаті його важко носити, а за межами хати він ще навіть не був). коли його купляли, то я в тому нічого не петрала і відповідно купили такий "шоб навєрняка":girl_crazy: а я по суті крім ворда та інтернету на ньому нічого не роблю..ну ще хіба музика і фільми не часто...от тому і подумали, що мені така махіна не потрібна, а той маленький красунчик мені в сам раз!
    от поки зупинила свій вибір на asus eee pc 1001px біленькому, такий вже файний, що просто :girl_in_love: [​IMG] [​IMG]
    але, хотілось би трошки про його характеристики дізнатись. хто в цьому розбирається, підкажіть чи підійде він для тих функцій, що я перерахувала вище. наперед вдячна!
     
    Останнє редагування модератором: 22 Квітень 2011
  15. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Допоможіть вибрати нетбук :))

    Маю нетбук Acer Aspire one, задоволена на всі 100. Зручний, компактний, для мене просто незамінний.
    Доречі щодо Асусів, чоловік казав що зараз в них тяжко з якістю матеріалів і з виконанням туго, а він в тому шарить. Коли обирали мені нетбук то теж розглядали ІІПіСі, але таки зійшлися на Ейсері. Не шкодую ні секунди що обрали саме цей нетбук
     
  16. Manana

    Manana New Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати нетбук :))

    в мене якраз такий :) звичайно, іноді хочеться, щоб він трохи швидше думав, але це коли я запускаю іграшки, інтернет і скайп :) а загалом як на нетбук - то досить навіть не погано.
     
  17. IndigoChild

    IndigoChild New Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати нетбук :))

    для того щоб сидіти в неті, працювати у ворді, слухати музику і дивитись фільми - вам його вистачить більш ніж треба, якщо вас влаштовує такий маленький екран!):girl_yes2:
     
  18. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати нетбук :))

    Чи має хтось такий нетбук Acer Aspire One Happy - 138Quu (LU.SEB08.046) Purple ? які враження від роботи ? Сьогодні поїхала купувати але так і не вибрала :sad: вагалася між Acer і Lenovo . різниця в ціні 1000 грн (леново дешевший) . А в неті нас сайті знайшла фіолетовий , такий гламурний :)
     
  19. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Допоможіть вибрати нетбук :))

     
  20. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати нетбук :))

    Я завтра їду купляти нетбук в Фокстроті на Кн.Ольги,вони справляють .... якусь річницю з відкриття,роблять знижки до 40%,головне щоб ціни не попіднімали перед тим :girl_cool: