Допоможіть планшетному чайнику.

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем zetta, 4 Вересень 2013.

  1. zetta

    zetta Well-Known Member

    Фотки закачані з почти попадають в загрузки , як їх імпортувати в папку "фото"? Я щось такий чайник в тому.
     
  2. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    А в галереї вони не дублюються? Бо я їх бачу в галереї.

    В мне теж питання планшетного чайника :). Скажіть, звідки краще качати книги, щоб нормально можна було читати, без реклими і т.п.
    І ще, чомусь не мл0ожу нормально дивитись фільми онлайн, то треба якусь програмку закачати.
    О, ще питання, у всіх на планшеті немає можливості цитувати ті самі посиденьки а також додавати фото?
     
  3. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    з фото шось не памнітаю, але на мому ябкові мож виділити текст і вставити потім як цитату

    ---------- Додано в 21:36 ---------- Попередній допис був написаний в 21:36 ----------

    zetta, який саме планшет?
     
  4. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    IPad
    В мене нема галереї є просто папка - фото.
    Світланка, я качаю книжки де найду але там формат специфічний треба , і фільми і мульти дивимось спокійно але не з кожного сайту чогось то можливо.

    ---------- Додано в 19:00 ---------- Попередній допис був написаний в 18:55 ----------

    Ага, і віруси ж ніби не страшні ?
     
  5. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    Так, немає. Я вставляю текст в цитату.
    А фото можна додавати з photobucket, там можна bb-код для форума отримати.
     
  6. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    zetta, я си поставила dropbox (і на епл, і на ноут) і маю спокій з обміном файлами між компами і планшетом
     
  7. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    Роночко, два слова про ....
    Алісія, та я маю сайт де якісь фото є як кудись їх треба запостити , але свої власні фото хотілося би при собі тримати і тут викла проблема перекидання між папками.
     
    Останнє редагування: 5 Вересень 2013
  8. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    Про фотобукет, то я Світланці відповідала, чи можна з айпаду на форум постити фотографії. А от на ваше питання, zetta, чесно, не знаю відповіді. Я фото з пошти одразу копіюю в папку фотографії (з соняшником:connie_pull-pigtail). Чи ви маєте на увазі папки в розділі "колекції"? Якщо це колекції, то мені муж підказує, що з однієї папки в іншу можна просто перетащити, в правому верхньому куті є слайд-шоу, а біля нього така папка зі стрілкою. От на неї тиснете, потім вибираєте потрібні фото і додаєте або в наявну колекцію, або створюєте нову.
     
  9. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    Та власне що в соняшник хочу ) а вони з почти попали всі в загрузки і там знаходяться)
    Ще вернулась сказати, що гугл хром на айпаді не так добре працює як на ноуті і мені більше відкриває всього Safari.
     
  10. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    Safari мене цілком влаштовує, тим більше, що має таку цікаву річ як "Читанка", в яку мож додати сторінки (будучи в тирнеті), а потім собі їх читати вже без тирнету (в дорозі десь, напр.)
    шо сіє значило? ))
    ще прочитала інструкцію до того гаджета, дуже спростило роботу з ним :)
     
  11. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    не зовсім про планшетник... як називається програмка, щоб повідомляло про надходження листа на ел.почту на моб телефон?
     
  12. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    CoolReader на PlayMarket Ставите собі і з флібусти(каталог opds) качаєте книжки. Зручно, швидко і ніяких переформатувань.

    Андроїд не підтримує флеш плеєр. Його треба ставити окремо. Знайти в інтернеті програму flash player for android і поставити її на планшет. То буде не просто, бо пропозицій багато, але не всі після закачки виявляються робочими, тому треба буде витратити на це трохи часу, але результат вас потішить :)


    Inform mobile?
     
  13. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    залежно яка скринька і який телефон :)
    в мене скринька гмейл, телефон з андроідом і просто увімкнена синхронізація (програмка gmail встановлена дефолтово)
     
  14. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    Дівчата, хелп. Заходила з планшету (ОС Андроїд) на ДП через гугл хром без проблем і в карму могла дописи писати. А тепер не можу нічого в карму написати - тільки з"являється віконечко з карми - то зразу масштаб стає гігантським. А тепер ще й не можу через планшет авторизуватись:girl_cray:
     
  15. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    Спробуйте інший браузер. Я і з планшету і з гуглу і в карму пишу нормально
     
  16. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    скринька рамблер, а телефон HTC?
     
  17. nattsol

    nattsol Well-Known Member

  18. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    і в мене таке... для всього іншого мені хром зручний, опера щось підторможує (та, що мобайл або міні), а в опера класік дуже дрібно сторінки відкриваються і масштаб щось не змінюється, весь час треба збільшувати, а це дуже не зручно.
     
  19. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    Спробуйте браузер сафарі.
     
  20. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Допоможіть планшетному чайнику.

    Дівчата, як добре, що появилась та тема:)) мені муж подарував iPad, я не можу з ним робити ніц, тільки сидіти в неті:sad: маю море питань:))
    1. Як дивитись онлайн передачі? Наприклад, з стб, з іхнього сайту?
    2. Як добавити смайлики в клавіатуру?
    3. Чи можна безкоштовно і як качати фільми? Музику? Книжки? Всі проги, які в мене є,- то там всьо платно:sad:
    4. Ну цитувати ДП я вже давно пойняла шо то анріал
    5. А фотки як можна скачати з фотіка на айпед, а потім викласти, наприклад, на фб?