Допомога св.Йосифа

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Ligymunka, 23 Липень 2012.

  1. Coraline Jones

    Coraline Jones New Member

    Я теж молилася і продовжую молитися до св. Йосипа за доброго чоловіка. Але нажаль досі за три роки не почула відповідей на свої молитви, дуже хочеться вірити що св. Йосип вислухає мене.
    Але попри те відчуваю невидиму підтримку святого, бо всі інші прохання які були звернені до св. Йосипа були почуті. Тому моліться з великою вірою в серці і буде вам дана та ласка про яку просите.
     
  2. evita

    evita Active Member

    Можливо вам ще не час заміж виходити....але ви вірте бо сама знаю,що допомога св Йосифа є дуже великою....
     
  3. Coraline Jones

    Coraline Jones New Member

    Я теж дуже хочі вірити що то ще не час, але вже так хочеться любові та стабільності в житті.
     
  4. evita

    evita Active Member

    Краще почекати,навіть якщо це буде(заміжжя,чоловік) в зрілому віці....і все по Божому задуму ....чим за власною волею,з "гарячки"так би мовити(з власного досвіду це кажу) і потім жалкувати,що не потерпіла а зробила все по своєму
    --- дописи об"єднано, 17 Серпень 2018 ---
    А три роки чекання-це хіба багато?ось якби ви три роки прожили в шлюбі з не тим чоловіком,постійними сварками...,чекаючи,що щось зміниться......ото було б "багато"...!
     
    Останнє редагування: 17 Серпень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  5. Coraline Jones

    Coraline Jones New Member

    Тут я з вами повністю згідна. Але і ви погодьтеся що нелегко чекати коли в свої 29, так сильно чогось прагнеш та не отримуєш. А всі подруги вже заміжні та з дітьми. Я не кажу що дивлюся на інших чи порівнюю себе з іншими, ні, для кожного в Бога свій план. :)Але мені це чекання здається незкінченним і воно повільно пожирає мою віру, як це не звучало б банально.
    Але я щиро вам вдячна за відповідь і бажаю щоб св. Йосип завжди був із вами та дослухувався до ваших прохань:girl_angel:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  6. evita

    evita Active Member

    дякую вам....взаємно...Я згідна,що важко,а знаєте,що?це ж таке щастя,що сам св'ятий нам допомагає....бо ж ніяка людина не зможе так допомогти...навіть "професійні свахи"тому чекайте з радістю...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Coraline Jones

    Coraline Jones New Member

    Б
    Буду чекати:girl_smile: І обов'язково відпишуся, як тільки св. Йосип виконає моє прохання.
     
  8. evita

    evita Active Member

    Обовязково відпишіть...я за вас помолюсь...
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Coraline Jones

    Coraline Jones New Member

    Дуже дякую вам за підтримку)
     
  10. evita

    evita Active Member

    --- дописи об"єднано, 17 Серпень 2018 ---
    Прошу дуже
     
  11. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Я молилася і чекала вісім років, також всі колежанки вже були одружені... Були різні періоди болю , суму, гіркоти....
    Святий Йосиф випросив для мене в Бога доброго і мудрого чоловіка. І зараз я вдячна Богові за час чекання, бо вартувало чекати стільки часу, щоб цінувати кожний прожитий разом день. Зараз вже дев'ять років я одружена, маємо троє діток. Нам не є ані просто ані легко ані стабільно, але ми кохаємо один одного і разом долаємо щоденні труднощі нашого життя день за днем і крок за кроком. Повірте , що св.Йосиф завжди допомагає донести вашу молитву до Бога , разом з тим лише Господь дарує кохання на все життя і лише тоді, коли бачить , що ми дозріли до дару бути разом в шлюбі .
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @Coraline Jones чекати дуже важко, але якщо молитесь і робите, що від вас залежить, а ще нема, то очевидно ще не час. Якщо втомилися молитися, то зробіть перерву) Або якщо виснажилися емоційно і не хочете, то вже не моліться на цю тему. Бог і так почув ваші молитви і дасть те, що потребуєте коли прийде час. Найкращі події і люди приходять у наше життя коли ми їх не чекаємо. Насолоджуйтесь життям поки очікуєте;).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  13. Coraline Jones

    Coraline Jones New Member

    @Ligymunka Вісім років то багато, але я щиро бажаю вам жіночого щастя, ви його заслужили.
    Хай св. Йосип опікується вами та вашою сім'єю, та захищає вас від усіх бід.
     
    • мімімі мімімі x 1
  14. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Тоді вісім років здавалися вічністю... Зараз тільки частиною життя. Бажаю, щиро усім серцем, щоб св.Йосиф послав вам доброго і мудрого чоловіка !!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Coraline Jones

    Coraline Jones New Member

    Знаєте вже напевно не вірю в те що знайду доброго чоловіка, такий період розпачу настав, що сиджу цілими днями і просто плачу. Напевно така в мене доля бути самотньою. Але дякую за пораду.
     
  16. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Такі слова можна писати в 70 років. Довіряти Богові, означає не втрачати надію, навіть якщо нічого не змінюється ....
    А як ви проводите вихідні ?
    Є багато різних спільнот, виїздів , мандрівок, де можна познайомитися ....
    Св.Йосиф мені завше помагав, я чекала на своє кохання вісім років , в селі вже казали що така її доля бути самотньою або може ще шось сі трафить...Але я не хотіла щось , я чекала на справжню любов .... Свого чоловіка зустріла на Лорта на танцях, тепер ці танці є в Пороховій вежі на третьому поверсі ( були принаймні минулого року...)