Допомога св.Йосифа

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Ligymunka, 23 Липень 2012.

  1. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Св.Йосиф був Опікуном Пресвятої Родини на землі, земним Батьком для Ісуса.
    За його заступництвом Бог і сьогодні дарує людям багато чудес.
    Пам"яті св.Йосифа присвячує Східна Церква другий день свят Різдва Христового, коли разом святкує і "Собор" Пресвятої Діви Марії.

    св. Йосифа вважають покровителем подружжя, помічником у фінансових труднощах.

    Для Мене св. Йосиф є Небесним Другом, який багато ласк випросив для Мене в Бога. Наша дружба триває вже багато років. А дізналася Я про св. Йосифа від своєї товаришки Анжели, якій старенький монах порадив молитися до св.Йосифа, щоб з Його допомогою випросити в Бога доброго і мудрого чоловіка. На той момент, Я також потребувала Кохання і просила в св.Йосифа заступництва перед Богом у моїх молитвах.

    Зараз маю доброго, мудрого Чоловіка і дякую Богові за Нього, а св.Йосифові за допомогу. Цікавим є те, що перше оголошення про наш шлюб в церкві було прочитано 8 січня, на другий день Різдва (коли священник читав, Я відчувала, що то св.Йосиф допоміг Мені терпеливо дочекатися цієї миті).

    Коли Мені важко, то часто прошу св.Йосифа заступництва перед Богом і Він, як добрий Приятель завжди відгукується. Бог посилає Нам гарних друзів, допомагає долати труднощі.
     
  2. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Допомога св.Йосифа

    Історія збереження Молитовника до св.Йосифа.

    Я хотіла подарувати Колєжанці Дев"ятницю до св.Йосифа і зайшла в релігійну книгарню в маленькому містечку в Карпатах. Продавець старенька п.Любомира (73 роки) порадила купити молитовник до св.Йосифа.
    Розповіла Мені цікаву історію. В 1990 році, коли церква вже вийшла з підпілля до Неї по Службі Божій підійшла старенька бабця і каже : " Я маю давню книжечку, якої нема в книгарнях і хочу Вам подарувати. То молитовник до св.Йосифа. " Книжечка вже була дуже понищена, то п.Любомира переписала Її від руки і разом з оригіналом відвезла до Львова у видавництво " Добра Книжка". Молитовник видали і п.Любомирі подарували 10 примірників, які Вона роздарувала людям по Службій Божій.

    Молитовник чудовий. Особливо розважання на місяць березень, де описані чуда, які відбулися за посередництвом св.Йосифа.

    Коли була вагітна, то в березні молилася цілий місяць розважання до св.Йосифа, щоб заступився за Мене перед Богом, щоб Я щасливо виносила і народила здорову і мудру дитину.Дякую Богові і св.Йосифові за допомогу у моєму проханні.
     
  3. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Допомога св.Йосифа

    Місце св.Йосифа в Небі

    Папа Пій ІХ попросив намалювати образ Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії з нагоди проголошення догми Непорочного Зачаття.
    Мистець виготовив ескіз образа й показав Святішому Отцеві.
    -А де св.Йосиф?-запитує Святіший Отець.
    Мистець вказує на групу намальованих постатей й каже :
    - Тут між ними хочу Його намалювати.
    -О, ні, -відповів Святіший Отець і своїм пальцем вказав на місце біля Ісуса, додавши:
    -Лише тут Він має бути,бо св.Йосиф і в Небі біля Нього.

    Джерело -Молитовник до св.Йосифа " Добра Книжка" Львів-2005
     
  4. slobodianka

    slobodianka Member

    Відповідь: Допомога св.Йосифа

    Я теж молилася довгий час до св. Йосифа про доброго чоловіка. Завжди була переконана, що вийду заміж не за того, що буде пити, бити, гуляти і т.д. Зустріла хорошого чоловіка, який навіть не курить, добрий сімянин, батько та чоловік. Тому заступництво св. Йосифа відчуваю із власного боку.
     
    Останнє редагування модератором: 15 Жовтень 2012
  5. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Допомога св.Йосифа

    Заступництво св.Йосифа

    Коли преп. о.Болдіжар Альварез лежав хворий, один його товариш монах дав йому образ св.Йосифа й порадив віддатися заступництву цього великого й могутнього Святого. На це отець відповів: "Маєте рацію, бо одного дня те саме сказала мені Марія." При цих словах той монах , що супроводжував о.Альвареза в подорожі до Рима, пригадав, що Альварез, коли вийшов із Лоретанської каплиці (з Назаретського св.дому), сказав йому те саме, що тепер повторив. Правдоподібно, що Марія в Лоретанській каплиці прикликала цього вірного Свого слугу, вибрати собі св.Йосифа за особливого заступника.


    Джерело -Молитовник до св.Йосифа " Добра Книжка" Львів-2005
     
  6. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Допомога св.Йосифа

    Дитинна побожність

    Малі діти аби виявити свою любов до св.Йосифа поставили на весь місяць березень у своїй кімнаті малий престіл і старалися його прикрасити. На стіні над престолом почепили образ Святого й щодня прибирали його квітами. Купили свічку, щоб горіла під час молитви перед образом. Бажаючи наслідувати мовчазність св.Йосифа, один із них на цілий місяць зробив таку постанову, що говоритиме лише в разі крайньої необхідності. Цю свою постанову точно виконував упродовж місяця.

    Джерело -Молитовник до св.Йосифа " Добра Книжка" Львів-2005
     
  7. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Допомога св.Йосифа

    Виздоровлення хворого.

    Граф Антоній Р., вихованець колегії Єзуїтів у Фано, наприкінці 1854 року захворів - його мучила велика гарячка. На двадцятий ден лікар заявив, що хворий має небезпечну форму туберкульозу, яку вилікувати неможливо. Наближався місяць березень, місяць св.Йосифа, покровителя колегії. Директор доручив вихованцям, щоб свою березневу набожність посвятили виздоровленню свого товариша. І вони мали чудесний успіх! Уже першого дня впала температура, стан хворого з кожним днем покращувався. І вже у день св.Йосифа молодий граф Антоній в повному здоров"ї брав участь у Богослуженні зі своїми товаришами. Усі разом складали щирі подяки славному Обручникові Діви Марії.

    Джерело -Молитовник до св.Йосифа " Добра Книжка" Львів-2005
     
  8. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Допомога св.Йосифа

    Ligymunka, казав отець, що молитва до св.Йосифа допомагає незаміжній панянці доброго чловіка знайти, чи знаєте таку?
     
  9. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Допомога св.Йосифа

    Я молилася до св.Йосифа і просила про заступництво перед Богом за доброго і мудрого чоловіка. Моє прохання було вислухане, маю доброго і мудрого чоловіка, щодня дякую Богові за нього, а св.Йосифові за допомогу. Перше оголошення про наш шлюб було 8 січня, ( цей день присвячує східна церква пам"яті св.Йосифа)


    В березні я порадила молитися до св.Йосифа неодруженій колєжанці і через тиждень вона познайомилася з хлопцем, а в липні було весілля. Також має доброго, побожного чоловіка.
     
  10. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Допомога св.Йосифа

    Навернення

    Один молодий чоловік, наділений неабиякими здібностями, відвернувся від Бога і, на превеликий смуток своєї матері, впродовж 8-ми років безбожно жив. Мати його часто молилася перед образом св.Йосифа і зі слізьми на очах просила Святого, щоб допоміг дорогому синові навернутися. У березні просила вона й інших людей, і вони разом з нею гаряче молилися за навернення її сина. Одного дня цей нещасний хлопець прийшов до церкви, вислухав святу проповідь і коли почув про солодкий мир, який відчуває людина, яка служить Богові, глибоко зворушився. Невдовзі відкрив своє серце ласці Божій і щиро покаявся.

    Джерело -Молитовник до св.Йосифа " Добра Книжка" Львів-2005
     
  11. OIOCH

    OIOCH миється в бані

    Відповідь: Допомога св.Йосифа

    Сьогодні перший раз звернулась за допомогою до св. Йосифа. Не пройшло і трьох годин, як мої молитви почуто. Просто не можу не висловити подяки і не поділитись цим.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Допомога св.Йосифа

    OIOCH, маєте Боже чудо! Тішуся за Вас! Бог є дуже добрий!
     
  13. OIOCH

    OIOCH миється в бані

    Відповідь: Допомога св.Йосифа

    Тепер завжди буду звертатись до св. Йосифа. Також завжди молюсь до Юди-Тадея. Вже багато разів протягом років переконувалась у його допомозі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Допомога св.Йосифа

    Маємо пам"ятати, що молимося до Бога. А святі є нашими небесними друзями, які просять за нас Бога і зміцнюють нашу віру, що молитва буде вислуханою.
     
  15. CHOICH

    CHOICH New Member

    Відповідь: Допомога св.Йосифа

    Я відмовляля на честь святого Йосифа молитву"Свята мантія". І мої молитви теж були вислухані!!! Дякую йому за це!!!
     
    Останнє редагування модератором: 19 Грудень 2012
  16. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Допомога св.Йосифа

    Сім тисяч франків

    Було це у 1844 році . Милосердні сестри в Лявалі хотіли почати будівництво монастиря, але не мали на це достатньо коштів.

    Одна сестра відбула дев"ятницю на честь св.Йосифа. Як результат, мати Тереса, настоятелька Чину, одержала з міста Реннес 7000 франків. З листа, що ним повідомлено настоятельку про цей дар, вона дізналась, що особа, яка надала ці гроші, вирішила пожертвувати їх саме в день св.Йосифа.
     
  17. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Допомога св.Йосифа

    Святий Йосиф знайшов мені чоловіка
    [​IMG]

    Спочатку, певна річ, це мені видавалося смішним: ціле життя я шукаю того єдиного, а тепер якийсь святий з образочка мав би мені допомагати? Тим не менше, я вирішила спробувати — ну хоч би для того, аби довести бабці, що немає ніякої надії і що в моїй ситуації і святий не допоможе. І ось, сталося…

    Відколи пам’ятаю, завжди мала багато приятелів, але жоден з них не годився на порядного хлопця. Я мала з ними ходити в кіно і на забави, не бракувало також пропозицій піти у ліжко, але жодне з цих знайомств не було тим правильним знайомством — знаєте, таким, яке перевертає серце, душу і все всередині.

    Зачарує мене світ і зробить так, що я по ночах помиратиму з кохання до когось… Ні, не було чогось такого. Нуль іскри Божої, нуль романтичних польотів, постійно тільки нудна — вочевидь, цінна, але нудна в тому сенсі, що тільки — дружба.

    Подруги повиходили заміж, познаходили собі свої другі половинки яблук і помаранчів, а я ніц. Ніби й не самотня, бо оточена колом шанувальників, але в глибині серця все одно сама. Мені було мені 29 років, і я вже втратила надію. Тоді бабуся мені підсунула одну молитву до св. Йосифа і образочок, і сказала молитися.

    Я читала цю молитву день у день уранці та увечері, протягом півроку. І ось — сталося. Я була у відпустці з подругою в Хорватії, познайомилася з Рафаїлом. Певна річ, закінчилося тим, що я мала той землетрус у серці й кохання з першого погляду.

    Через чотири місяці після знайомства я вже виходила заміж. Сьогодні по двох роках я так само щаслива, і ми вже маємо плід нашого кохання — однорічну донечку.

    Можете з мене сміятися, але я переконана, що завдяки молитві до св. Йосифа я сьогодні отака щаслива. Всім шукачам раджу цю молитву: їй варто довіритися.

    Святий Йосифе, пречистий Страже Діви,
    Дякую тобі, що я ще не вийшла заміж.
    Святий Йосифе, ти знаєш, хто має стати моїм чоловіком.
    Дозволь мені зустріти цю людину,
    Вчини, аби це була хороша людина,
    Яка мене любитиме і шануватиме
    Так, як ти любив і шанував Пресвяту Богородицю.
    Святий Йосифе, зроби, щоб розірвалися всі знайомства,
    Які не подобаються Господу Богу.
    Обіцяю тобі дотримати передшлюбної чистоти,
    Надати першій дитині ім’я Йосиф (або взяти другим іменем)
    І говорити всім, що такого доброго чоловіка я маю завдяки Богові й Тобі

    Джерело часопис CREDO
    http://www.credo-ua.org/2014/06/117896
     
  18. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    Ми з чоловіком маємо велику побожність до Святого Йосифа. За його заступництвом звертаємося у різних життєвих ситуаціях. Поручивши зачату нами дитинку Св. Йосифові, я народила здорового хлопчика, якого ми назвали на честь Великого Святого. Будучи за земного життя робітником, Св. Йосиф сприяє успіху в бізнесі. З молитвою до Опікуна Матері Божої, ми добудували будинок, тепер завершуємо його упорядковувати.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    І я хочу розповісти одну історію). Розповіли мені сестри згромадження Воплоченого Слова, які теж постійно мають заступництво від цього святого.
    Є у них сестри і у США. Доглядають за старими. Щодня моляться перед іконою Св.Йосифа. І ось поклали вони якось перед іконою запалену вуглинку, бо не мали свічки. Живуть на пожертви, мали проблеми з опаленням. І от за пару днів біля цього притулку перевернувся вагон з вугіллям. Сестрам дісталось дуже багато з того, проблема відпала. І от за пару днів один старший пан ставить біля ікони пляшку від пива. Сестри подивились, але нічого не сказали, після молитви забрали. На наступний день історія повторилась. І так декілька днів. Вони розпитали того старого навіщо це. А він каже - вугіллям нам Святий Йосиф поміг, то може і пивом поможе), щоб до обіду було))).
    І от іде якось ця сестра у поїзді, згадала цього пана та й посміхається сама до себе. Поруч іде пан. І йому стало цікаво, чому ій так весело. Вона розповіла. А він каже: "Не знаю хто той ваш Святий Йосиф, але я є власником пивоварні, і тому ваші підопічні тепер щонеділі матимуть до обіду пляшку пива!"
    Ось така от історія і свідчення чуда від Святого Йосифа).
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Дякую щиро за свідчення !!! Я також поручала під час вагітності двох своїх дітей опіці і заступництву св.Йосифа. Зараз також чекаю малятко і поручаю його опіці і заступництву св.Йосифа . А також поручаю свою працю і наші фінанси опіці св.Йосифа .
    Місяць березень є місяць набожності до св.Йосифа !!!
    Я десь помилилася в розрахунках по роботі і заплатила свої гроші , бо не могла знайти помилку. А сьогодні маю ЧУДО від св.Йосифа , бо шукала одну накладну , а на очі попалася накладна за жовтень і той рядок в якому бухгалтерка зробила помилку . Я неймовірно щаслива, що Господь показав мені , де була помилка !!!
    Неймовірно , дякую , викрадаю, щоб поширити на фейсбуку !!! Настільки св.Йосиф має добре серце !!! :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1