Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Taska, 20 Березень 2009.

  1. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    лише у випадку, якщо ви працюєте. бо якщо безробітна чи приватний підприємець - то з моменту подачі документів.
     
  2. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    я щось то пропустила((( соррі
     
  3. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    Дівчата, була!!!!Зараз вже ні!!! Але в декрет йшла, як безробітна, бо підприємницькою діяльністю незаймалась!!
     
  4. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    ну думаю, що повернуть за той період коли вже перестали бути ПП, але найліпше, то все в соцзахисті дізнатись, вони все дитально пояснять, наввть як подзвонити(ну принаймні мені так щастило :) )
     
  5. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    Стало мені цікаво. Перечитала постанову від 27 грудня 2001 р. N 1751 Київ Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми
    Якщо я правильно розумію, то з моменту подачі документів буде виплачуватись збільшена допомога, якщо вона призначена. А якщо це 130 грн - то вона виплатиться лише за 3 попередні мсіяці і ніяк не за весь пропущений період. І немає різниці чи це працююча на п-ві людина чи пп чи безробітна.
    Ось постанова http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/1751-2001-п/page
    П.С. Щойно перепиталась в куми, які вона подавала документи. ВОна безробітна і чоловік теж був безробітний на час подачі документів. Подавали документи в соцзабез (по їх же пораді) коли дитині було 3 міс - і на декретні і на одноразову виплату і до трьох років. Замість довідки про доходи вона дала з жеку довідку (акт за участю свідків-сусідів) про те, що не працює, а від чоловіка взяли копію трудової книжки.
     
  6. koroleva

    koroleva New Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    Трохи почитала попередні пости і зрозуміла, що державі "подарувала" не одну сотню гривень. Справа в тому, що маєму синочкові 1 рік і 9 місяців. Жодних документів я не поновляла з моменти подачі на виплату коштів при народження та за доглядом. Так і отримую 130 грн щомісяця і до ниньошнього дня думала, що так має бути. Я не працюю ніде, моя трудова угода закінчилась якраз перед народження малого. Чоловік до кінця листопада навчався в аспірантурі і отримував аспірантську стипендію. З початку грудня оформлений асистентом на кафедрі і отримує 1600 грн. Підкажіть, чи маю я право отримувати збільшену допомогу? Може помиляюсь...
     
  7. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    А я в січні маю подавати документи. Коли запитала в управлінні соцзахисту, на яку я можу розраховувати допомогу ( я і чоловік маємо мінімальну з/п, то мені сказали, що зараз навряд чи вийде більше як 130 грн, аж через 6 міс. Я їм, чесно кажучи, не довіряю. Підкажіть, які мені треба будуть документи, щоб отримати цю збільшену допомогу, крім довідку про з/п мою і чоловіка за 6 міс.?
    І ще питання чоловік офіційно оформлений і має мінімальну з/п, але ще оформлений як приватний підприємець, проте здає пусті звіти. Чи потріно мені це вказувати? Чи просто вказати його офіційне місе роботи та й все, щоб менше нести тих паперів?

    ---------- Додано в 16:28 ---------- Попередній допис був написаний в 16:24 ----------

    А я в січні маю подавати документи. Коли запитала в управлінні соцзахисту, на яку я можу розраховувати допомогу ( я і чоловік маємо мінімальну з/п, то мені сказали, що зараз навряд чи вийде більше як 130 грн, аж через 6 міс. Я їм, чесно кажучи, не довіряю. Підкажіть, які мені треба будуть документи, щоб отримати цю збільшену допомогу, крім довідку про з/п мою і чоловіка за 6 міс.?
    І ще питання чоловік офіційно оформлений і має мінімальну з/п, але ще оформлений як приватний підприємець, проте здає пусті звіти. Чи потріно мені це вказувати? Чи просто вказати його офіційне місе роботи та й все, щоб менше нести тих паперів?
     
  8. RedApple

    RedApple New Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    ми також немаєм свого житла,живем з батьками,потрібно довідку з жеку про склад сімї і вашої і чоловіка де він прописаний і скласти в жеку акт ,що дитина проживає з вами без прописки,а про збільшення допомоги,принаймі мені нічого неговорили,була там кілька тижнів поновлювала документи
     
  9. Pobigaychyk

    Pobigaychyk Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    Дівчата, а наявність депозитного рахунку не впливає на видачу збільшеної допомоги? Цікаво чи відсотки по депозиту також рахувати собі в дохід (тоді напевно ще виписку з банку потрібно)...
     
  10. Samanesvoya

    Samanesvoya Active Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    мене взагалі за таке не питали. Не знаю чи то рахується. Сумніваюсь що рахується.
    А мене цікавить, чи хтось є тут з Галицького району? І можливо знаєте коли нараховують гроші? Бо я ще як в листопаді поновила документи, а грошей ще нема. Подзвонила туда, то казали шо ше будуть! І вони ще сказали за якісь списки, перші і другі (шось в тому плані). Поясніть що то за списки?
     
  11. chacha

    chacha New Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    Підкажіть, будь ласка, адресу соцзабезу галицького району!!!
     
  12. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    Дівчата, хто отримує збільшену допомогу по догляду за дитиною, чи отримали ви її в січні? Мені чомусь за січень було нараховано лише 130 грн, поновлювати документи мала б аж в березні, не знаю чи чекати, що нарахують пізніше решту грошей чи потрібно йти виясняти чому так...:confused:
     
  13. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    Ми якраз у січні поновлювали, то доплату так ще і не отримала.. Чекаю виплати за лютий, можливо тоді все разом виплатять
     
  14. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    так, у січні було нараховано..навіть трохи збільшили..поза тисячку вже нарахували
     
  15. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    Дівчатка. маю наступну ситуацію. Я малого прописала в районі, там трохи збільшена допомога за рахунок гірської надбавки. Домовилася з дівчатами що через пів року приїду зі Львова поновити документи. Про домовленість я так розумію успішно забули і передали мою справу комусь іншому. Та кобіта до мене з претензіями дзвонить що мол тре ще такі то документи. А я кажу, що, чоловікові накладно так часто відпрошуватися з роботи, довеземо на протязі березня(поновлювати документи мала саме в березні). А де ви живете? Ну і я без всяких задніх думок кажу що у Львові. а вона: та як ви смієте мені, соц працівнику казати що ви не тут живете. Короч вияснилося що вона написала на експертизу. я не уточнила, але думаю що це означає що вони прийдуть перевіряти чи живу я по місцю прописки.
    Таке можливо? Має значення що я там фактично не живу? Але я прописана там, іншої прописки в мене бути не може. Та і малий там...
    А, і ще, хоча поновляти ми мали документи в березні, за лютий(на початку березня) я чомусь отримала звичайну допомогу. Вони ще дорахують, чи як воно має виглядати?
     
  16. arkka

    arkka Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    в мене сестра живе в області, то до неї приходили з соцзабесу перевіряти чи вони там дійсно проживають і чи цільово потрачені гроші, хоча вона отримує лише 130 грн (ніких надбавок) і то дитині вже півтори року. Інша сестра народжувала за кордоном, то теж приходили перевіряти чи вони є по місцю реєстрації і так як їх не виявили, то сказала соцпрацівник, що з наступного місяця виплату припинять і для відновлення необхідно їй особисто з"явитись в соцзабес. Тому радила б вам чим швидше їхати туди і виясняти, бо як нам пояснили нічого не дораховують просто відновлюють виплату з наступного місяця.
     
  17. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    а з якого числа місяця нараховують гроші?
     
  18. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    дівчатка допоможіть розібратись, не можу зрозуміти: допомога малозабезпеченим сімям і підвищена допомога по догляду за дитиною до трьох років це різні речі? чоловік офіційно заробляє близько 1700 грн, на яку допомогу і в якій сумі ми можем розраховувати? поки що отримуєм лише 130 грн
     
  19. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    Різні речі.
    А ви подавали документи на збільшену допомогу по догляду?
    Не маю змоги зараз то шукати, почитайте цю темку - памятаю точно хтось рахував. До розрахунку додають офіційну зарплату чоловіка, суми які ви отримуєте за народження дитини.
     
  20. марі177

    марі177 Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    чи буде нараховуватися збільшена допомога по догляду якщо чоловік ПП(призупинена діяльність)?