Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Taska, 20 Березень 2009.

  1. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    Дівчатка, ще мені підкажіть чи можу розраховувати на підвищену допомогу при тому, що чоловік зараз непрацює офіційно, але буде найближчими днями офіційно по мінім. ставці + я отримую допомогу у звязку з інвалідністю (коло 1000 грн.) і + з нами живе батько чоловіка який на обліку в ЦЗ не стоїть і ніде не працює... На що розраховувати, бо вже час подавати документи...
     
  2. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    чи маю я право на підвищену допомогу, якщо приписана у квартирі батьків і вони мають офіційні доходи значно більші мінімальних. тобто чи враховуються доходи батьків при розрахунку допомоги? чоловік приписаний окремо. офіційно отримує лише стипендію аспіранта.
    і підкажіть, які документи треба? чи треба довідка з податкової? я до декрету працювала, чоловік аспірант. якщо треба, то кому? всім членам родини?
     
  3. Samanesvoya

    Samanesvoya Active Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    Я так не думаю...Ви ж не здаєте довідку про доходи своїх батьків, а тільки своєї сім"ї.
    Ви перечитайте. Вже не раз це перераховували.
    Останній раз мені сказали взяти, але тільки від чоловіка. Бо він працював офіційно. То сказали щоб взяли про те що він не займається ПП.
     
  4. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    так, я список бачила. я мала на увазі в контексті питання про моїх батьків. дякую.
     
  5. Samanesvoya

    Samanesvoya Active Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    Я не думаю. Хіба якщо в сім"ї інвалід, або якщо хтось отримує від соцзахисту допомогу. Але то я точно не знаю. Мене про таке запитували, то на все я відповідала "Ні". Запитували чи робили ремонт. Такщо на все що вони питають про додаткові доходи кажіть нема.
     
  6. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    Ні доходи ваших батьків, ні площа квартири де ви прописані/живете не має значення. До уваги береться тільки дохід вашої сім'ї (ви та чоловік) за останні пів року.
     
  7. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    таакс, перечитала я трохи законів і різних статей в неті про список документів і виникло питання про довідку з податкової. чи потрібна вона, якщо ми з чоловіком не є ПП? я працювала до декрету, чоловік аспірант.
    і що таке форма № 3 з жеку? це власне довідка про склад сім’ї чи ще один документ?
     
  8. Samanesvoya

    Samanesvoya Active Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    То акт з жеку. Про те що ви живете під дійсною адресою. Якщо нема трудової теж туди вписують. І там мають підписатися 2 сусідів. Але та довідка здається тільки раз при першому поданню документів. А ще форми 2 з жеку - то саме та що ви там прописані.
     
  9. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    З жеку ви берете довідку про склад сім'ї, якщо прописані з чоловіком окремо то на нього теж берете окрему. То такий папірець де перелічено всіх хто прописаний за даною адресою, площа житла та наявність присадибної ділянки. Ще мені здається, що дитина має бути прописана в квартирі. Хто живе в приватному будинку обов'язково прослідкуйте щоб вам написали про земельну ділянку. Більше нічого з жеку не потрібно. А про ПП то просто скажете, що не зареєстровані бо вони то питають.
    Такої довідки не потрібно для нарахування допомоги.
     
  10. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    якшо ви не прописані в квартирі, за адресою якої отримуєте допомогу (я прописана в мами, а допомога по району де живу з чоловіком), то треба акт про фактичне місце проживання складений в ЖЕКу і підписаний 2 сусідами
     
  11. Samanesvoya

    Samanesvoya Active Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    А я прописана і живемо і беремо в тому ж районі і мені сказали взяти. От сьогодні ходила по неї.
     
  12. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    не так написала я
    якшо адреса проживання і прописки не співпадають
     
  13. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    А в якому ви районі проживаєте? Я в Личаківському і за таку довідку ніхто не говорив.
     
  14. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    я геть заплуталась. я хочу оформляти допомогу по місцю прописки, але там не живу. то треба та форма з жеку з підписами сусідів?
     
  15. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    Не треба тої форми, лише довідки про прописку з жеків вашого і чоловіка. Але найкраще подзвонити в свій районний соцзабез і все уточнити.
     
  16. Koxanka

    Koxanka New Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    у спадок від бабусі я отримала земельну ділянку і пай у селі, чи маю я право на отримання підвищеної допомоги, а не тільки 130 грн?
    якщо чоловік тільки 3 місяці офіційно працює по трудовій, а попередні 3 місяці-не офіційно, як в такому випадку подавати документи?
     
  17. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    Дівчатка підкажіть які документи потрібно на оформлення допомоги (тої, що з 3-х місяців)? Малій вже 8 міс. допомоги ще не оформляла, бо була оформлена, як підприємець, але зараз якраз закриваю те діло. І ще мене цікавить чи повернуть мені гроші за тих 5 міс???
     
  18. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    повернули б, якби ви були у відпустці по догляду за дитиною до трьох років, тобто якби ви пішли у декрет з роботи.
     
  19. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    Це допомога на дитину по досягненню нею 3-хрічного віку. ВОна нараховується лише з моменту подачі документів. Потрібно довідки про доходи за останні 6 міс вашу і чоловіка, довідки про склад сім"ї з жеку по місцю прописки вашої і чоловіка, наказ з роботи про декретну відпустку. Але якщо ви були як пп то напевно якийсь інший документ має бути. Найкраще вам передзвонити у свій соцзабез і уточнити:girl_phone1:
     
  20. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Допомога по догляду за дитиною 580 замість 130

    тут вже не один раз писали, щовони мають нарахувати грощі за ті місяці, за які не отримували, навіть як що подали і в 6 міс.