Домашні поради

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Chortenia, 2 Липень 2008.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Мені от завжди цікаво було як то визначити. В нас будинок 200 метрів (гараж не рахуємо), але у нас повний мінімалізм). Тобто реально меблів мало, нема килимів, практично нема різної дрібноти (дитячі іграшки по всій хаті не рахуються). В мами 2-кімнатна квартира, там того всього ого-го. А платити мені певно в рази більше треба.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Зазвичай по квадратах рахують. Ну і залежить від людини, яка прибирає. Я після мінімального ремонту за 30 кв метрів та два вікна платила 300 грн. Меблів фактично нема, окрім ліжка крісел і столу.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Розумію, що так зручно рахувати, але, як на мене, не дуже правильно. Особливо, якщо е все оцінюється по телефону.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  4. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Погоджуюсь повністю. Попередня однокімнатна - 38,5 м., але жило 5 осіб, тісно, речей трохи було, то теперішні 100 м., 4 особи, речі впорядковані по місцях зберігання і теж максимально "мінімалізм", так от, прибирати тепер мені легше , а по часу десь так само. Ну це , звісно, поточне прибирання без вікон (є їх у мене, 3 балкони засклені +веранда засклена до підлоги :))).
    Прибирати, коли більше вільного місця і менше меблів і речей, за які спотикаєшся - легше, і більша площа (в розумних межах) - то не ключове.
     
    Останнє редагування: 24 Квітень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  5. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    А скільки зараз коштує помити вікна за м2?
     
  6. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Я оплачую за годину роботу,
    за квартиру прибирання в мене виходить 350-400 грн раз на тиждень,
    за будинок 250 квадратів - 500, один раз на 3 місяці, бо там мінімалізм і ми там буваємо дуже рідко.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Оце варіант.
    Минулого року сусідка хотіла найняти місцеву жіночку, щоб та помила вікна в 200кв.м. будинку. Жіночка сказала 500грн. Сусідка мила сама :)
    У нас є вікна десь 3х2 метри... То зараз при вілтній хвилині їх мию. Купила спец мікрофібру :) Поки що зручно
    А взагалі бачила в Спортлайфі як миють дзеркала: такою вологою шваброчкою-мотом наносять розчин миючого, далі зішкрібають шкребком і маленькі калюжки з підлоги збирають тряпочкою. Швидко так. Колись може куплю. Бо з внутрішньої сторони вікна ще нормально дістаю, а от з вулиці - високо.
     
  8. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Про вікна. Під час весняного миття знову задумалась про якесь полегшення цього процесу. Є їх у мене багатенько, і таки ззовні не кругом дістаю нормально навіть з такою шваброчкою для миття скла в автомобілі. Бачила не раз рекламу в інтернеті такого подвійного магнітного скребка, водиш ним зсередини, а "близнюк" ззовні повторює всі рухи, і не холодно, в разі чого, а найголовніше не висовуєшся і не страшно (7 поверх, йо майо...).
    Так от, у мене питання : чи хтось має таке чудо, чи то черговий "розвод". Чи варто купувати? Бо в реалі я ніде не зустрічала, лише в інтернеті.
    Знаю, що ще роботи віконні є, теж бачила в інтернеті, але то не на часі, я ще до підлоги робота не нажила... А той скребочок, якби був кимось вже перевірений то мабуть би придбала...
     
    • Креативно Креативно x 1
  9. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    О, і мені він запав в душу. Тільки сумніви такі як у Вас. Та й не бачила в продажі реально.
    В мене 1 поверх, але решітки на вікнах поставили так близько до вікна, що геть не зручно мити.
     
  10. Louth

    Louth Well-Known Member

    Читала, що якщо скло подвійне (а у більшості так і є - склопакети), то магніт тримати не може в принципі. Хіба у Вас вікна старого типу - "одна рама - одне скло", то ще можна думати
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Чи комусь вдавалося вибілити пожовклу, в минулому білосніжну пластмасу? Предмет стояв навпроти вікна, маю сонячний ефект жовтизни з однієї сторони.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Ще жодного разу не вдалося. Правда надовго в хлорці не замочувала
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Dgaga

    Dgaga Active Member

    Спробуйте Титан для туалету нанести і залишити на пару годин, таким чином відмила пожовклий пластик може і Вам допоможе....
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Дякую!
    Ще такі варіанти спробую.
     
  15. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Треба випрати пуховик коламбія. Чи є сенс нести в хімчистку, чи зроблять там все за правилами? Чи скинуть надцять тих пуховиків в одну машину , перекрутять все разом і алєс? Бо там і замочувати не можна, і покриття якесь може змитися з тканини.
    З іншого боку- вдома я його тільки в пралйі з порошком перекручу. А він світлий , хочу щоб добре відчищений був і щоб не зіпсувати його.



    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    купіть спец засіб для мембранних тканин та спортивних тканин.
     
  17. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Разів 10 прала в пралці, ніц їй не було, покриття не стерлось. Все ґуд, одним словом. Трохи пір‘я збивалось, то я струшувала під час сушіння і все.
     
  18. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Спеціальним плином чи порошком звичайним?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  19. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Звичайним рідким засобом для прання.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    На днях якраз забрала чоловіковий пуховик з тою системою омні-хіт з хімчистки. Почистили добре, правда він синій), але був добряче зачуханий. То почистили добре, жодних зауважень. Ціна питання- 175 грн. Я б не ризикнула його прати дома, зважаючи на ціну тої куртки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2