Догодовування малятка (2)

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем invisible, 25 Січень 2014.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
 1. invisible

  invisible Well-Known Member

  Початок обговорення тут

  Ознаки готовності до прикорму:

  16650599_1485054124868615_2044467644_o.jpg

  Запис вебінару "Введення прикорму":

  ************************

  Люда, я після гречки і рису вводила кукурудзу, а потім вівсянку. Власне вівсяна, пшенична і т.д. є глютеновими, тому їх радять вводити пізніше, бо незрілість ШКТ може спричинити алергію на глютен. Курагу заварюю разом з компотом з сушки, потім витягую і розтираю через сито (м'якоть перетирається, а шкірка лишається). До сиру давала яблуко сире або печене, банан. Теж не дуже бананам довіряю, але зараз зима, особливого вибору нема. Моя мала зрештою певний час банан взагалі не хотіла їсти. А загалом сир вона більше любить один або вприкуску з компотом:) Можна ще з картопляним пюре.
   
  Останнє редагування модератором: 15 Лютий 2017
  • Подобається Подобається x 1
 2. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  Поговоріть зі мною про ніблер. Зі старшими такого чуда не мала, а зараз стала на нього задивлятись. Даю малій деколи яблуко посмоктати, вона за ним аж труситься як бачить. Але це лише облизати, бо зубів нема. То може краще той ніблер тим яблуком запакувати, бо весь час переживаю чи не відсмокче якийсь кавалок. Хоч яблука тверді, та всяке буває.
   
 3. phobika

  phobika Well-Known Member

  Десь від 6 до 8 місяців давала, поки малий ще з шматками не дуже раду собі давав. Йому подобалось, міг на 15 хв з ним зависнути, якщо тверде яблуко. Пізніше вже не хотів з нього їсти.
  Мене трохи напрягало, що та сіточка після кількох використань стала брудною на вигляд. Але знаю, що є силіконові, які гарно миються.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 4. Miss Sixty

  Miss Sixty Yummy Mummy

  Не мали, не користувалися. Малий був на педприкормі, то з початків давала яблуко так смоктати, лизати, гризти. І ніколи не робила пюрешок, то все їв спокійно шматочками.

  Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 5. Dominika

  Dominika Well-Known Member

  @Rodionochka пробували давати неодноразово. Не пішло малому, зовсім. Хіба бавився ним потім...
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 6. Gudzyk

  Gudzyk Well-Known Member

  Коли мав починатися прикорм мала навідріз відмовлялася їсти з ложечки, то я в ніблері давала їй яблучко і банан. В принципі це є зручно - продукт слизький і вислизає, а в ніблері ручки чисті, тримати зручно ще й цікаво для дитини. Використовували його з 6 до 7,5 місяців. Єдине що сіточку треба добре вимивати. Силіконовий не брала, щоб мала потім дурника не гризла як і ніблер.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 7. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  о, тоді питання). А ми без дурника. Той ніблер ніби трохи схожий. Чи не буде потім проблем з ГВ?
   
 8. Gudzyk

  Gudzyk Well-Known Member

  Тут я вам не порадник, бо в мене мала на змішаному була
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 9. phobika

  phobika Well-Known Member

  Знаю, що консультанти не радять. В нас повне гв, без дурників, ніблер проблеми не зробив. Ніблер давала вже коли прикорм був. Я собі так думаю: як яблуко чи банан запхати, то об'єми зовсім не ті, що в сОски.
  Без нього можна обійтись, звичайно. Але він мене реально виручав, коли треба було 15 хв спокою.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 10. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  @phobika, дякую за розяснення. Бо я поки ту штуку тільки в нетв бачила.
   
  • Подобається Подобається x 1
 11. lovikyou

  lovikyou Well-Known Member

  Ще може кусатись: )
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 12. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  Ну що ж, купили ми той ніблер. Доня його зацінила). Як тільки тепер бачить, то аж кричить))). Для банана і яблука скперова річ, коли дитина ще така мала. І мама спокійно п’є каву). Шкода, що туди не можна кашу напхати). Коротше, нам та штука пішла. Купили силіконову.
   
  • Подобається Подобається x 4
 13. Siania

  Siania Love Life

  Люди, хелп! Малій 5 місяців, помітила, що почала менше пісяти...І вагу цього місяця набрала не дуже (300 грам), може її варто допоювати? Годую кожні 3 години (раніше частіше). До лікаря не дуже хочу звертатись, зразу будуть суміш пхати(((
   
 14. бетменша

  бетменша Well-Known Member

  на 5 м. то нормальний набір. мій теж так приблизно набирав в тому віці.
  а менше то скільки? може дома жарко?
   
 15. Siania

  Siania Love Life

  Вжома завжди було жарко. Але мала так не рухались як зараз...
  Не знаю точно скільки, але по завантаженості підгузків, бачу що набагато менше
   
 16. Haidee

  Haidee Well-Known Member Команда форуму

  А чому годуєте лише кожні 3 години, сама не хоче? Пропонуйте, бо вона почала рухатися і не буде з таким графіком багато набирати. Тут два варіанти: або залишити, як є, і вона тоді буде набирати вагу не надто багато (нічого в тому поганого нема, я маю таку дюймовочку вдома і зі здоров'ям в неї все дуже ок), або пропонувати груди частіше, навіть на 15 секунд. В допоюванні змісту як такого нема, бо яка різниця, чи вона груди питиме частіше, чи воду. До 6 міс то ніби не за правилами, хоча я нічого крамольного в перевіреній воді ближче пів року не бачу, якщо не вливати багато і з пляшки. Але через воду вона може ще рідше просити груди і ще менше набирати вагу.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 3
 17. Siania

  Siania Love Life

  Так, мабуть буду пробувати давати груди частіше. Не давала, бо вона не просить, то я сама контролюю час. Раніше вечорами більше капризувала, і більше цицялись.
   
 18. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  Я теж за частіше прикладання. А в тарілку до Вас не заглядає? Моя активно туди руки пхає, бачу, що інтерес проявляє. Але не їсть, пробуємо трішечки: рисинку, гречинку, яблучко, банан. Але не можу назвати то пникормом. То таке легке ознайомлення). Нам двом цікаво).
   
  • Подобається Подобається x 1
 19. Siania

  Siania Love Life

  Сьогодні пробую частіше...молоко тече, а вона відпускає цицю і сміється((( До їжі проявляє інтерес, цямкає коли як їм, дуже уважно дивиться, але ще не планую догодовувати наразі
   
 20. Matvijko

  Matvijko Мамуся в декреті...

  Пропонуйте частіше груди, моя теж так в 3 місяці набрала лише 200 грам, іла більше на мою вимогу ніж на свою. То я почала пропонувати більше кожну годину, кожні півтори, спочатку відверталась, сміялась, не хотіла, а потім звикла то і набір пішов. І ще зробіть тест на мокрі пелюшки, роздіньте і рахуйте попіси, має бути не менше 12 за добу.

  Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
   
  • Подобається Подобається x 1
 21. Mansikat

  Mansikat Well-Known Member

  Для такого віку мінімальну кількість попісів варто уточнити в консультанта, 12 - то для перших місяців. З 4, здається, мінімум 10, а з 6 - 8 попісів.
  @Siania, на зменшення набору в такому віці дуже впливає рухливість, поява нових навичок - може активно перевертається, намагається повзти?

  Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk