Догодовування малятка (2)

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем invisible, 25 Січень 2014.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. invisible

    invisible Well-Known Member

    Початок обговорення тут

    Ознаки готовності до прикорму:

    16650599_1485054124868615_2044467644_o.jpg

    Запис вебінару "Введення прикорму":





    ************************

    Люда, я після гречки і рису вводила кукурудзу, а потім вівсянку. Власне вівсяна, пшенична і т.д. є глютеновими, тому їх радять вводити пізніше, бо незрілість ШКТ може спричинити алергію на глютен. Курагу заварюю разом з компотом з сушки, потім витягую і розтираю через сито (м'якоть перетирається, а шкірка лишається). До сиру давала яблуко сире або печене, банан. Теж не дуже бананам довіряю, але зараз зима, особливого вибору нема. Моя мала зрештою певний час банан взагалі не хотіла їсти. А загалом сир вона більше любить один або вприкуску з компотом:) Можна ще з картопляним пюре.
     
    Останнє редагування модератором: 15 Лютий 2017
    • Подобається Подобається x 1
  2. SofiaR

    SofiaR New Member

    А йогурти робите чи купуєте

    Надіслано від мого SM-J510H, використовуючи Tapatalk
     
  3. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Я не прихильник баночних пюрешок. Не зрозуміла чому ви процитували мій допис зі словом "теж".
     
  4. happy story

    happy story Well-Known Member

    Я з баночних давала лише фруктові... Решта пюрешок робила сама... І овочеві і мясні... Овочі своі, мясо теж своє кроляче, тільки телятину купувала ... Думаю домашнє таки краще, щоб там не говорили і не писали виробники... Мене насторожують написи на дитячому харчуванні про те що можна з 3,4 місяців вводити іх в прикорм....

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
  5. MakivkaZ

    MakivkaZ New Member

    Ми купуємо зараз для догодовування кашки різні, сподобалась і за ціни, і за складом каша малятко , де зібрано 5 злаків, там кукурузка, пшенця, рис, кукурузяна і забулась яка 5-та. Дитині сподобалось, мені зручно було розводити, на смак смачненька, навіть трішки солоденька, хоч у складі нема цукру. одним словом, прикорм почали)
    --- дописи об"єднано, 28 Червень 2017 ---
    Сама на грудному з такою проблемою зіткнулась, і як я не хотіла раніше ніж 5 місяців вводити допоювання, але не вийшло, грудного молока було замало, суміші все одно не давали такої вологи, мабуть, губки та шкіру сушило, тож почала вводити по краплинці, а влітку так взагалі дитя пило майже із задоволенням по ложечці. брала дитячу, малятківську водичку, кипятила.
     
  6. MakivkaZ

    MakivkaZ New Member

    Почали прикорм нещодавно, з кабачка та броколі, потім поступово перейшли на фруктові пюрешки. Оскільки ще нам замало, то я боюсь все-таки робити самостійно, поки купую все дитяче. Зараз пробуємо пюрешки Малятко з яблучком та персиком, ніби нічого, добре йде. правда, завелике за розміром, то мамі приходиться доїдати)
     
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Якщо замало молока, то треба йти у відповідну тему і читати, як збільшити його кількість, а не сипати перлами про те, що дитині вологи не вистачає.
    Нагадую, що до 6 місяців дитина не потребує нічого, крім маминого молока і ця тема про догодовування, а не введення суміші.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. jylanda

    jylanda занууууда

    Гм, а чого боїтеся? тому що ви зарано почали? А чим тоді куповані пюре кращі? Я навпаки боялася їх давати і не даю, бо щоб то яблучко зберігалось стільки часу, таки якісь консерванти додають, плюс якесь воно мені все однакове і солодке.
    Я роблю всі пюре сама, хоча б знаю, що саме там є.
     
    Останнє редагування: 26 Липень 2017
    • Подобається Подобається x 2
  9. MakivkaZ

    MakivkaZ New Member

    Ви знаєте, я просто два рази робила сама, і обидва сипало. Потім полізла в інет, то ж і начиталась, що тут бозна шо можна купити, а там все-таки спеціально все вирощують. Я гне знаю, кому вірити, але з досвіду - від покупних не сипе( МОже воно й не краще, та ше й дорожче виходить, але спостерігала і сама зрозуміла. ТОж поки і не експерементую.
     
  10. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    А не читали про те, що Хіп теж підсипає?
     
  11. jylanda

    jylanda занууууда

    гмммм, а де вирощують? Я єдиний раз дала хіп - гарбузове пюре і малого так гарно рясно посипало. Звичайно, що купую овочі і фрукти з ферми, але вдома запечене чи зварене яблучко таки корисніше, ніж оте законсервоване в кольорову баньку.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Зараз виростити городину без хімікатів практично неможливо, бо хвороби мутують, шкідники нарощують опірність до хімікатів. То хіба ходити вручну визбирувати шкідників і готувати добрива власноруч. Ніхто з селян не переймається такими питаннями, їм аби продати. Сиплять понад норму, я вже мовчу про те, що з органікою (беріть пані для дитини, то тільки на гноєві вирощено:)) перестаратися теж дуже легко. В нас ці речі не контролюються серйозно. Тому я дуже навіть вірю, що на базарне, а ще може й раннє, могло висипати. Але я ніяк не можу зрозуміти тих консерв, які б вони органічні не були. Є стільки доступних сезонних продуктів, ну чому консервоване яблуко чи кабачок кращі за моркву, буряк, картоплю навіть в той час, коли то єдині доступні сезонні овочі?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  13. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Мами, питання щодо печінки: з якої краще починати (курка, кролик, індокачка)? (Домашня , своя)
     
  14. NiceHouse

    NiceHouse Member

    Кролик! Або індик! Ну, домашній, звичайно. Але будьте обережні з печінкою, бо у нас перший раз була на неї сильна алергія.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Десь сула, що печінка - фільтр і її краще дітка не давати.

    Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk
     
  16. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Та я теж таке чула. І в той же час там теж є свої вітаміни.
    Зрештою подумала, що раз своє, вирощене не на хімії, то можна попробувати.
     
  17. MakivkaZ

    MakivkaZ New Member

    МОже то була алергія на гарбуз. Я теж дала малятко пюре помаранчеве, і теж грішила, що винен виробник, поки не почала вивчати, потім зрозуміла - просто ще зарано, алергія, а ось яблучне нормально йде. А ось своє готове яблучше пюре чомусь випльовує(((( як ви його перемелюєте так, щоб не було ковтунців? бо я навіть блендером, все одно є маленькі кусочки, а через те й випльовує
     
  18. jylanda

    jylanda занууууда

    Точно не алергія, бо до того вже давала гарбузик. Така реакція була лише на баночне пюре. А збиваю ручним блендером, раніше ще заморочувалася через ситко все перетирала, але недовго:) ну і маля звикає до текстури і вчиться їсти шматочки.
     
  19. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    Недавно малій виповнилося 6 місяців вирішили починати догудовування. Спершу відварили кабачок злегка підсолений ( на смак був нейтральний), результат - мала перекривилася, вся затряслася і з скривленим личком виплюнула. Можливо не сподобався смак. Друга спроба - банан. Робота над помилками : дали його їй в ручки побавитися ним і ложкою за одно. Все до ротика брала сама смакувала ( облизувала), тільки взяли ложку, нашкребли банан, дали їй - результат той самий, що і з кабачком. До слова печена яблуко мало таку саму участь. Зараз даю компотик з яблука і гарбуза - смакує ніби добре. А от як прививати так звані п'юре навіть не знаю:girl_sad:
     
  20. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Перечекайте трохи. 6 місяців - то не наступає обов' язок догодовувати, а юридично висловлюючись, лише право на прикорм.:girl_smile: . Всі діти різні , хтось ще може бути не готовим. Через тиждень- другий повторити спробу.
     
  21. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Почитайте про педприкорм. Теж можете ще 1-2 місяці спокійно чекати появи інтересу дитини до їжі.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk