Догляд за собою і ГВ

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 22 Грудень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Дівчата, а як ви ставитесь до прийому полівітамінів під час ГВ?
    Знаю, що думки розходяться. Під час вагітності не приймала, однією з причин було вберегтись від можливої алергізації дитини. А як нарахунок ГВ? Чи тут вже інший тип проникання, не такий як під час вагітності?
     
  2. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    Я приймала вітаміни під час ГВ.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Rona

    Rona Мама-йожик

    Питатиму трохи дивне може, лиш не йде з голови, то мушу :)
    Груди зменшуються після природнього, не раптового закінчення ГВ? Маю на увазі саме шкіру. Бачила деяких жінок (в родині), по грудях яких навіть не скажеш, що було тривале ГВ. То річ в природньому завершенні чи просто генетика?
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Все індивідуально. Може бути одне, може бути друге. Але якщо завершувати ГВ поступово і м*яко, в адекватному віці, при цьому доглядати за шкірою і під час ГВ, і потім, а ще адекватне харчування і питний режим - шанси зростуть :girl_cool::girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    В мене почали зменшуватись ще до завершення ГВ. Майже в 2 роки малої, може трошки раніше. Завершила годувати в 2 р 4 м.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    А можна в ополонку стрибати (перший раз), коли годую грудьми?
     
  7. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Я приймаю вітаміни Пренаталь, бо шкіра, волосся і кості вимагали...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    В мене після вагітності появились не то веснянки, не то пігментні плями на носі, не знаю що з ними робити. Нині після сонячної прогулянки їх так сильно видно(
     
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    І в мене весь ніс такий був. Вмивалась гелем Білосніжка, і ніс з тим кремом мастила, плюс перед прогулянкою сонцезахисний крем.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Karabinchik

    Karabinchik Active Member

    І в мене таке враження,що повертається пігментація, яка з'явилась вперше під час вагітності((( читала досвід тих,хто з нею давно бореться,то назавжди вивести неможливо практично, рано чи пізно з'являється в "сонячний сезон,скільки не захищайся(( правда це більше про пігментацію,яка не тільки під час вагітності проступила,а і незалежно від неї. Можливо на гв також підвищена схильність до пігментних плям,хтось в курсі?
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. Rona

    Rona Мама-йожик

    Сонцезахисний крем з УФ-фільтром 40-50. Я вже забула, що то таке з офісною роботою, а зараз обличчя просто палає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    І в мене таке! Колись мала просто декілька веснянок, а після вагітності все лице і ті веснянки такі великі! Я думаю їх якось виводити, а чоловік проти. Каже, що мені пасує.
     
  13. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Чи можна робити ультразвукову чистку обличчя при ГВ? А механічну чистку? (Дитині 1,5 року).
     
  14. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Можна.
    Можна все, що не спричиняє великого болю, бо тоді адреналін і бла-бла. Але у вашому віці вже і це не страшне.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Дякую за відповідь, бо погуглила - і всюди пише, що не можна при лактації. Але я так подумала, що у тих статтях лактація вважається короткою, коли дитина ще є немовлям.
    Хоча в нас у півтора роки ще дуже активне ГВ, тобто молока малюк з'їдає багато. Чи в такому віці різні процедури вже не так сильно впливають на дитину, незалежно від кількості спожитого маминого молочка?
     
  16. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Там мова не про вплив на дитину, а про налагодження лактації. Якщо процедура болюча, маєте сплеск адреналіну, який має протилежну дію до окситоцину, тому молоко може погано виходити. А для такої великої дитини то не страшно вже, може і постаратися краще або і перетерпіти одне годування.
    Я відвідувала вебінар Ніни Зайченко по цій темі. Спробую знайти свій "конспект" по ньому.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    Зрозуміло, дякую. Але дивно тоді, чому в інтернетних статтях йдеться про те, що ручна чистка дозволена при лактації, а ультразвукова - ні. Ручна ж болючіша.
     
  18. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    існує багато міфів стосовно ГВ.
    я не пам’ятаю, чи Ніна говорила саме про УЗ чистку, але загальна думка така, що дуже болючого не робити в перші місяці, а далі - будь-що можна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Як запобігти псуванню зубів та проблемам з деснами у мами яка годує грудьми? Цікавить харчування, зубні пасти, ополіскувачі. Кому що допомагало, кому що радили лікарі?
     
  20. Rona

    Rona Мама-йожик

    Мені радили кунжут перемелений вживати у їжу щодня. Роботу нервової системи забезпечують вітаміни групи В, його багато в злаках.
     
    • Подобається Подобається x 2