Догляд за підлітковою шкірою

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Fish, 3 Грудень 2019.

  1. Fish

    Fish Well-Known Member

    А розкажіть мені трохи про підліткову шкіру. Якщо існує така тема, прошу скерувати, не знайшла.
    Дівчинка 11 років, час від часу почали з'являтися поодинокі прищики і вугрики. Хочеться навчити її за тим доглядати, не дуже знаю як. Наразі вмивається тільки водою. Не знаю, коли цього перестає бути достатньо. З іншого боку, не хочеться почати якісь занадто активні і агресивні для шкіри дії. Крім того зараз, коли холодно, шкіра почала пересихати, так і хочеться кремом помастити (видала просту білу Нівею, для мене це щось таке зовсім базове, і знов-таки не знаю, чи правильне.) Коротше, якось би це все звести докупи і виробити якусь стратегію. Я не так хочу про конкретні бренди почути, як про концепцію догляду. Але порадам про певні засоби теж буду рада.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Міняється гормональний фон, от і шкіра почала реагувати.
    Прищики і вугрики - значить почало виділятися більше себуму (шкірного сала). І тут Нівея якраз зле, там багато гліцерину (якщо мова йде про звичайну синю жестяну банку). Тут треба звернути увагу на очищення шкіри без її пересушування (інакше буде ще більше себуму, тобто і прищів з вугрями). Уникати засобів із спиртом. Делікатне очищуюче молочко чи умивалку + м'який неспиртовий тонер. Креми краще гелевої фактури.
     
    • Інформативно Інформативно x 1