Догляд за дитячим волоссям

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Prutylyatko, 9 Липень 2014.

  1. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Зіштовхнулась з тією проблемою лише зараз: донька хоче мати довге гарне волосся та ще й щоб практично не розчісуватись:sad: - знаю, що так не буває, але підкажіть, якими засобами користуєтесь для миття власне дитячого волосся, чи є спеціальні бальзами/креми, щоб полегшити розчісування після миття голови та, можливо, якісь певні "секрети" догляду - буду щиро вдячна:)
     
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за дитячим волоссям

    водичкою з лимонним соком останній раз змиваєте, та і розчісується гарно. але якщо волосся тоненьке, то дуже морочливо
     
  3. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за дитячим волоссям

    в малої тонке та й чогось плутається дуже:sad:
     
  4. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за дитячим волоссям

    я таке мала. так і не вдалося відпустити аж в 5 класі. не любила резенки і розчісуватись, так що постригли
     
  5. Зорянка

    Зорянка Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за дитячим волоссям

    я своїм купила шампунь "легке розчісування" і ще є спрей з тієї ж серії, то моїм малим стало значно легше розчесати волоссячко
     
  6. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    В мене в племінниця має довге і дуже густе волосся (коса, як моіх дві), то сестра так мучилася з розчісуванням, мала ревіла від тих вузликів. А потім якось в мене ночувала, я їй розчесала своїм гребінцем з натуральної щетини (кабанчика, вона така з твердих, не просто гладить), то сестра і собі таку взяла в ашані, здається, і ще має з "маленької феї" спрей, зараз стало значно легше справитися з волоссям.
    Можна ще замовити в неті той крутий гребінець tangle teezer, або ще кращий, кажуть, macadamia natural oil no tangle brush, але там ціна досить велика.
     
  7. ясюня

    ясюня Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за дитячим волоссям

    І як малій купила такий спрей, то розчісується дуже легко, але я весь час переживаю, щоб не вдихнула його, коли розпилюю на волосся... Він ж напевно шкідливий? А ще помітила, що міцнішим стало волоссячко моєї блондиночки після ополіскування відваром ромашки.
     
  8. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за дитячим волоссям

    пишу як мама дівчинки з густим, довгим і кучерявим волоссям)) моя мала навіть ходити з розпущеним волоссям не може, бо її парить в шию і спинку. а скільки щіток я перебрала, бо в мене малий непосидюх і нетерплюх) не можна, щоб десь потягнути рукою чи щіткою. коли потрібно гарно заплести колоски, то іноді доводиться ножицями погрожувати (типу, зараз буду стригти, якщо трішечки не потерпиш). тому довелося віддати дитині свої найулюбленіші дві щітки
    [​IMG]
    і olivia garden
    [​IMG] з
    і пластикових штифтів. ці дві щітки гладять голову і волосся і дивним чином розплують локони доні, котрі після сну мало чим схожі на волосся, а більше на вату)))
    мию голову звичайним дитячим шампунем. колись наносила їй чуть свого кондиціонеру на волосся, але перукар казала, що для дитини треба використовувати дитячі засоби. купила спрей для легкого розчісування від "Маленької феї", але не хочу перевантажувати її ще цією хімією. тому він просто стоїть на поличці. після сушіння рушником-руками легко проходжуся tangle teezer і заплітаю не тугі косички.
     
  9. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за дитячим волоссям

    І в нас кучерики, які не хочуть розсічуватись. Теж маєм серію Джонсона, і шампунь і кондиціонер, з ними хоч якось стало можливим розчісування. Ще плюс на вологе волосся після миття наношу кондиціонер, який не потрібно змивати, і розчісую грубим гребенем. А, і бажано не сушити феном, а давати самому висохнути.
    А мені казала, що і те і те однакова хімія, і різниці що використовувати нема.
     
  10. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за дитячим волоссям

    Я собі і донечці купила щітки від Wet Brush. Дуже задоволена, зовсім волосся не рве і дешевша за тангл тізер, і форма в неї класична. https://www.thewetbrush.com/index.php/baby/the-baby-brush.html
     
  11. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за дитячим волоссям

    поділіться, який саме:)
     
  12. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

  13. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за дитячим волоссям


     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Догляд за дитячим волоссям

    дівчата, а де купуєте?
     
  15. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за дитячим волоссям

    в неті. так дешевше. хоча олівію бачила в інтерсіті на пр.Чорновола в косметичному магазинчинку на 1 поверсі. купувала 3 щітки від олівії в неті і мені так найдешевше. задавала в пошуку olivia garden і переглядала на якому з сайтів є конкретна модель.
    tangle teezer теж в неті. але брала з британського сайту, то мала з ними трохи коломийок, півроку та щітка йшла. решту написала вам в карму.
     
  16. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за дитячим волоссям

    Якщо в Україні, то гляньте тут. Там взагалі широкий вибір щіток для волосся і не тільки Tangle Teezer, з натуральної щетини також багато .
    Або на б'ютібей можна замовити.
     
    Останнє редагування: 10 Липень 2014