Добро,чи зло? таблетки для схуднення

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Веснулька, 29 Червень 2010.

  1. LaDum

    LaDum New Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    Lukavka,Та я нормально харчуюсь, просто хочеться бути стрункою...
    Аватар для kukuruku
    kukuruku, я відгуки читаю про .... пишуть що худнуть з ним і вага не повераться потім. Зараз звичайно я нічого приймати не буду, а от коли закінчу годувати малу, то якщо сама не схудну, то щось буду думать...
     
    Останнє редагування модератором: 21 Травень 2014
  2. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    дівчата, скажіть, то від ліні? Чи як? Невже так лінь взятися за себе, що краще травити організм пігулками? Невідомо які потім будуть наслідки?? Невже для самої себе не приємніше доглядати за своїм тілом, вести активний спосіб життя, тренуватися, добре і правильно харчуватися? Жодні таблетки вам не дадуть такого результату, як занятт спортом і збалансоване харчування!! Якщо навіть і похудаєте на короткий час, то будете мати дряхлу обвислу шкіру, проблеми зі шлунком і невідомо яке самопочуття. І можете кидати в мене тапками і казати, що то не моє діло , що ви робите, але мені реально дивно читати про поради пити пігулки для похудання... Це неповага до самої себе, до свого тіла і організму!
     
    Останнє редагування модератором: 21 Травень 2014
  3. happylady

    happylady Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    і я категорично негативно ставлюсь до пігулок, і різних препаратів.
    Людоньки, за свої ж гроші ви себе калічите.
    менше їсти, більше овочів, і хоча б мінімальні вправи - результат буде на лице!
     
  4. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    приплюсуюсь багато ++++++++++
    навіть, якщо я не схудну до того, що хочу, а то мені треба багато і нехай кілька років, але ніколи не травила б сама себе невідомо чим
    любіть себе і буде Вам добре!
     
  5. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka миється в бані

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    О це правильно сказано!!!Це ж і смачно і корисно.А спорт це взагалі найкращий спосіб схуднути і зробити шикарні форми свого тіла)))
     
  6. Sabinochka

    Sabinochka New Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    Теж доречі мала проблеми з таблетками. Знайома порекомендувала, і тоді хотілося схуднути без зайвих зусиль, а вилізло боком..Згодом всеодно набрала ваги. Тепер просто ходжу в тренажерний, і щодо ваги не заморочуюсь..
     
  7. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    НЕ ТРАВІТЬ СЕБЕ ПІГУЛКАМИ.
    Подумайте, а якщо через певний час піде зворотна реакція препаратів... Просто страшно, не кажучи вже про шкідливу дію на організм. Якщо хочете результатів як найшвидше, раджу процедуру називається - Кавітація. Це майже як ліпосакція, але без хірургічного втручання. Об"єми зменшуються одразу, а потім вже просто слідкуйте за собою. І, доречі, ця процедура не дорога.
     
  8. Linna

    Linna Well-Known Member

    @NutkaNezabudka, скільки сеансів кавітації пройшли і де саме ?
     
  9. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Я проходила всьго три процедури, результатом задоволена вже після першої. А далі просто підтримую форму. Всього курс 7-9 процедур, але все залежить від кількості жирових відкладень. Рекомендую звертатись в Лазерхауз, там дуже кваліфіковані спеціалісти. І взагалі, я туди звертаюсь для вирішення різних проблем пов"язаних з косметологією. Задоволена, це дуже м"яко сказано. )))
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. ChristinaSummer

    ChristinaSummer Well-Known Member

    Ніколи не користувалась таблетками, але багато вивчала це питання по роботі. Для схуднення є добавки, що містять лінолієву кислоту, ліпотропіки, термогеники, блокувальники жирів. Звісно, то не чарівна паличка. Треба дотримуватись відповідного раціону, займатись спортом (без фанатизму).
     
  11. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Це все реклама і дурниці. Для схуднення є лише один спосіб: дефіцит калорій. Або ви маєте менше їсти, або більше витрачати ( спорт ), ніж організм використовує для підтримки своєї діяльності. Все. Інших способів просто не їснує.
     
    • Подобається Подобається x 1