Добро,чи зло? таблетки для схуднення

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Веснулька, 29 Червень 2010.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    А я напевно з підлоги. У мене все в порядку з здоров’ям, на всіх фронтах, а не худну. Не їм ані хліба, ані цукру, ані після 6-ї, ані до 6-ї. Все що мудрагені будь-коли написали все я так і роблю, а за останніх кілька місяців не схудла ані на грам, радше навпаки вага тільки плюси показує.

    Яка у вас теорія на цей рахунок?
     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    це все препарати різної дії. І на кожний організм вони будуть діяти по своєму. Читайте складові і вивчайте принцип їх дії "до".
    Ксенікал-це інгібітор ( блокатор) жирів, які поступають в організм з їжею. Він відноситься до медичних перпаратів ( не БАДів), які використовуються при лікуванні пацієнтів з ожирінням. Ксенікал не дає ферментам ШКТ розщеплювати і всмоктувати жири. Тобто жири як поступають- так і виводяться. Організм не отримує фактично жирів. Це не є добре для організму, бо вже йде дисбаланс у харчуванні ( засвоюються лише білки і вуглеводи).

    Турбослім- це БАД. Екстракти різних рослин, одні з яких володіють сечогінними властивостями, інші- проносними, треті- гіпотетично ніби-то пришвидшують обмін речовин ( наукою не доведено результативність тієї ж гуарани)+ вітамінки.

    xls- теж БАД . Принцип дії- як і у Турбосліма.

    Відповідно, на БАДах можна скинути кілька зайвих кг, вивівши зайву воду з організму . Але далі- знову піде +

    Реальні показники можуть давати лише медичні препарати ( той же Ксенікал), але вони застосовуються лише під наглядом лікаря і дійсно при лікуванні ожиріння ( а не просто "скинути пару кг). Бо по іншому просто порушите обмін речовин і ферментну діяльність організму.



    стосовно не їсти після 18.00. Дієтологи говорять,що тут треба робити поправку на режим конкретної людини. Не їсти після 18.00- це для тих, хто спати лягає не пізніше 22-23 год і встає о 6 ранку Якщо людина лягає далеко за опівніч, не їсти після 18. для неї може обернутися гастритом і виразкою. Перерва між останнім прийомом їжі і першим наступного дня не має перевищувати 12 годин.

    ---------- Додано в 12:58 ---------- Попередній допис був написаний в 12:55 ----------

    так, що кожен органзім- індивідуальний. І те, що допомагає одному, не завжди допоможе іншому. Тому кожен до системи скинення ваги підходить індивідуально. І інколи є потреба в обстеженні організму.
    я вам не доктор і не дієтолог:). Раз вага стоїть на місці, а з організмом усе в порядку, значить , можливо, ваш організм потребує іншої системи, ніж ви зараз притримуєтесь. Дієтолог у поміч:)
     
  3. Charmel

    Charmel Well-Known Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    Та тут ніяких теорій і не треба.
    Для того щоб худнути єдине що потрібно - витрачати більше калорій аніж споживати. І все. А всілякі там не їсти після шостої, не їсти хліба чи ще там чогось - це все профанація. Раз зі здоровям все ок і ви не худнете значить споживаєте більше або так само як і витрачаєте.
     
  4. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    Ага... фігню очередну придумає, так ніби не зверталась, так ніби не знаю що вони порадять.

    ---------- Додано в 09:13 ---------- Попередній допис був написаний в 09:10 ----------

    Якої? Не скажете? Яку ще іншу придумати? Голодування - результат негативний.
    Система така як приписано за всіма параметрами. Вище ж написано. Куда ще що міняти? Дієтолог каже - без цукру, не їм. Дієтолог каже - без пшениці і мучного, не їм. Дієтолог каже - без соків, не п’ю. Дієтолог каже - після 6-ї не їсти, не їм. Дієтолог каже - пити воду, п’ю. Що ще дієтолог мудрого скаже?

    ---------- Додано в 09:14 ---------- Попередній допис був написаний в 09:13 ----------

    Неправда. Споживаю дуже мало калорій. Їм майже як птічка.
     
  5. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    Марусю, а надлишковоi ваги ще багато?
    Я собi встановила на планшетi калькулятор калорiй, досить цiкаво :)
     
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    30кг ))) А може то просто видовжити ноги на 30см? :girl_crazy::girl_crazy:

    ---------- Додано в 10:42 ---------- Попередній допис був написаний в 10:39 ----------

    Та що той куркулятор. Скільки може бути кальорій в жменьці гречки і овочах на парі. І то так, щоб зміщалось в дві долоньки. Думаєте там 2000 кальорій?:girl_impossible:
     
  7. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    Марусю, а, може, встряску органiзму зробити? :) можливо, набрати рiзко пару кг й далi вернутись до звиклого Вам режиму.
    Бо вiн (органiзм) ваш явно в зонi свого найкомфортнiшого комфорту ;)
     
  8. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    А може ви недобираєте калорій? Бо та жменька гречки каже організму "труба, брат, жеровиска не дають, переходимо в режим економії", обмін речовин сповільнюється, і замість віддавати, організм зубами тримається за кожен грам.

    тойво, ноги поки не нарощуйте:girl_crazy:
     
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    Пробувала, не помогло. Як то кажуть, куплю білет і піду пішки, кондуктору на зло. :girl_haha:
    Бавитись з тим не буду.:girl_yes: Треба просто розслабитись. Я не знаю чому Господь не дозволяє мому тілу зараз віддати цю вагу, напевне хоче мене чомусь навчити. Напевне я занадто прив’язана до результату, ось і не маю його. І бачите, це не пов’язано з дієтами, голодуванням, нагрузками, розгрузками. Чомусь зараз так має бути, он тільки ненавиджу моду яка вся направлена на сухадрючок.:girl_emo:

    Я як той Кащєй в москальськім мультику 80-тих. "Нєдальот! Пєрєльот!":girl_crazy:
     
  10. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    а видите:girl_spruce_up:
    Дівчата дєло пропонують: заставити себе записати і порахувати кожен грам їжі за день, скільки то калорій, а скільки треба для зниження ваги
    І рахуємо-їмо-худнемо-красівшаєм. Спробуйте, зуб даю, що вага піде:girl_yes:
     
  11. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    Та я зуб даю, що більше ніж 1200 калорій на день не їм. Мій раціон ось такий, тому рахуйте
    сніданок 100 грам каші на воді (пшеничної не їм, тому або рисова або гречана, або вівсяна), чай.
    обід - 100 грам парених овочів і 100 грам каші (або гречка або рис), або рис з фасолев. ОТО красота!!! Мої діти мені порадили - фасоля добра на серце, їш і ... (пускай ґази) на здоров’я.
    вечеря - 150-200 грам овочевої зупи, сметаною не заправляю і засмажки не готую. одним словом адин вада! Хліба не їм. Якщо зупа з бараболев, то каші не їм. Якщо без, то може бути ще каша ввечері.
    Усьо! То ківко то кальорій? А і кашу я маслом не мащу :girl_crazy: Вживаю тіко олію час від часу. М’яса не їм, бо я ся зробила вегетаріянков. А ще я не можу їсти броколів і каляфьору, бо здує мене як бальон на уродини. Можу ще часами на вечерю яйко з’їсти, навіть два. Тре певні то яйко на обід перенести.

    Поміж тим можу хіба з’їсти їдне яблуко, і чотири горішки. )))
     
  12. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    сніданок 100 грам каші на воді ( рисова ) -78
    обід - 100 грам парених овочів і 100 грам каші (гречка )- 210
    вечеря - 150-200 грам овочевої зупи - +- 72
    яблуко, і чотири горішки -225

    А тепер ви рахуйте))) То кінець світу, а не раціон. Навіть, якщо у вас нуль фіз. навантажень і ви б нічого не робили цілими днями, а тільки лежали і кліпали очима, треба було б наїсти в два рази більше калорій.
    Вот вам і відповідь, чому вага стоїть.
    Марусю, починайте їсти!
     
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    То нереально мало! Організму нема з чого брати достатньо енергії, от і запасається і не пускає лишнього.
     
  14. sunday

    sunday Народжена бути щасливою. І БУДУ! ;)

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    дуже багато БУКАВ!!!!!!

     
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    дівчата вам вже добре все пояснили. При такому раціоні організм отримує команду" стоп". Відповідно, обмін речовин значно сповільнюється, вага стоїть на місці. Змінюйте раціон- підбирайте новий під себе, дивіться по реакції організму . "запуститься" швидший обмін речовин-піде вниз вага.Для кожного підходить своя система харчування
     
  16. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    Усьо! За порадами добрих людий, нинькай поснідала сирнов булочков. Тепер точно не буду нарікати, що вага стоїть. Хоч причину знатиму. :girl_bye::girl_haha::girl_haha::connie_pull-pigtail
     
  17. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    сирнов - це добре, а от булочков)) - не захоплюйтесь
    Старайтесь наїсти потрібні вашому організму калорії (умовно 1300 калорій, точніше треба рахувати, виходячи з росту-віку-ваги-навантажень) корисними продуктами
    Це не так просто, як здається. Я часом мушу намус їсти мед, пару горішків чи твердий сир, щоб добрати калорії.
    Головне не добрати цукорками, булками і тортами:girl_wink:
     
  18. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Добро,чи зло? таблетки для схуднення

    Та я знаю, але купувала дріжджі в пекарні і так мені запала в душу тута булочка. )))
     
  19. Lukavka

    Lukavka New Member

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    Та в мене вже зовсім мало часу залишилось(((

    Дуже дякую вам за відповідь, часу у мене дійсно дуже мало, ось стала пити багато зеленого чаю кажуть, що від нього добре худнуть, але ж мені потрібно хоча б 5 кг скинути. А що це за .... скільки його пити потрібно, і скільки вам вдалось зайвої ваги позбутися? Як ви тепер себе почуваете?
    Вам навпаки зараз треба добре харчуватись, під час того як годуєте дитину
     
    Останнє редагування модератором: 21 Травень 2014
  20. kukuruku

    kukuruku миється в бані

    Відповідь: Як ви підтримуєте форму?

    jassystay і я з вами згодна, що не потрібне дуже інтенсивно худнути, це не дуже буде корисно.


    Lukavka, та нема за що, головне бажаю вам досягти поставленої мети. Звичайно старайтеся більше і чистої води пити або зелений чай. А з приводу пігулок ..., я що під час прийому, що зараз нормально себе відчувала. Зараз і тоді менше їсти стала, щоб не набрати скинуту вагу. У загальній сумі схудла я майже на 8 кг.
     
    Останнє редагування модератором: 21 Травень 2014