До кого звернутись?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Katrine, 9 Грудень 2009.

  1. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    збої лише на роботі? вдома почуваюся добре
    маю напарницю не цілком адекватну, якої, можна сказати, боюся - пояснити це важко, але псути собі життя не збираюся
     
  2. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

     
  3. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

     
  4. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

     
  5. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Знайомий має проблему: свербить шкіра, особливо вночі. Якби вбачає, що проблема як наслідок неправильного харчування. І от до кого звертатись: дерматолог, ендокринолог, невропатолог...?
    :)
     
  6. Travnyk

    Travnyk New Member

    СПЕРШУ ОГЛЯД У ТЕРАПЕВТА ТА ЗДАТТЯ АНАЛІЗІВ, А ДАЛІ ВІДШТОВХУВАННЯ ВІД РЕЗУЛЬТАТІВ І МОЖЛИВО ЛІКУВАННЯ У ПРОФІЛЬНОГО ЛІКАРЯ.
    --- дописи об"єднано, 18 Січень 2018 ---
    ПОЧИНАТИ СЛІД З СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ І ЗДАЧІ ЗАГАЛЬНИХ АНАЛІЗІВ, А ВІН ВЖЕ ВИРІШИТЬ. ШВИДШЕ ПРОБЛЕМА В ЕНДОКРИННІЙ СИСТЕМІ.
    --- дописи об"єднано, 18 Січень 2018 ---
    ДОПОМОЖУ ПРИ МІГРЕНЯХ ЛФК, МАСАЖЕМ ТА МАНУАЛЬНОЮ ТЕРАПІЄЮ. ЦЕ ДІЄВІ ЗАСОБИ В КОМПЛЕКСНОМУ ЛІКУВАННІ ГОЛОВНИХ БОЛЕЙ. БУДБТЕ ЗДОРОВІ !
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Travnyk

    Travnyk New Member

    ЧОМУ ПІДОЗРЮЄТЕ ПРОБЛЕМИ З ПЕЧІНКОЮ ?
    --- дописи об"єднано, 18 Січень 2018 ---
    ЗВЕРТАТИСЬ ПОТРІБНО ДО НЕВРОПАТОЛОГА, НЕВРОЛОГА, ВЕРТЕБРОЛОГА. ДОПОМОЖУ В КОРЕКЦІЇ ХРЕБТА - МАСАЖ, ЛФК, МАНУАЛЬНА ТЕРАПІЯ. БУДЬТЕ ЗДОРОВІ !
     
  8. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    До якого лікаря слід звернутися, якщо турбує сильна слабкість, головокружіння, біль голови? Тиск постійно низький, навіть після кави. З цим до невропатолога? (Хочу піти до приватного лікаря, тому варіант звернутися спершу до сімейного (терапевта), щоб він направив до вузького спеціаліста - не підходить).
     
  9. Travnyk

    Travnyk New Member

    Скоріше, до кількох спеціалістів, але спершу потрібно здати аналізи. Тут потрібен ендокринолог. Будьте здорові !
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Видалення папілом теж? Ви були в нього? Які враження? Можна в пп. Шукаю лікаря для видалення папілом
     
  11. pharmac

    pharmac Well-Known Member

    Потрібна консультація хорошого лікаря по родимках(невусах), якщо хтось володіє інформацією, то порадьте, будь ласка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    радила б здати на білорубін. Мали таку саму проблему.
    --- дописи об"єднано, 30 Січень 2018 ---
    Болить в мене на внутрішньому згині ліктя. Так, наче там щось заважає, тупий біль. На узд судин ходила - все норм. До кого з лікарів йти? Чи на рентген, узд? В мене всд з панічними атаками, вже начиталась інтернет і, звісно, тепер боюся самого страшного. По всіх по черзі лікарях не можу піти, бо можу по часу дозволити собі піти тільки до приватних.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Вже писала в темі про дерматолога ще тут напишу.
    Маю пляму блідо рожеврожеву підколіном вже десь з грудня, яка з одної сторони розійшлася і є червонуватого кольору а з другогобоку з'явилася також рожева.Колір посилюється після контакту з водою.
    Тепер і з другого боку середина рожева розійшлася і є червоний контр. Може в когось таке було?
    І починає свербіти
    [​IMG][​IMG]
    Зранку все бліде але помітне.
    Може ще десь піти крім дерматолог?
    Дякую
     
  14. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Цьолко Тарас Романович. Була в нього з таким ж питанням.
    Приймає на Гашека. Якщо треба дам телефон, пишіть
     
    Останнє редагування: 30 Січень 2018
  15. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    В мене було точнісінько таке саме, давно, років 8 тому. Один раз взимку, а одного разу влітку, якраз були на морі. Але як проявилося так і зійшло, не пригадую, але було десь дні три і все. Що то було, не знаю, думаю якась алергія, але не стверджую.
     
    Останнє редагування: 30 Січень 2018
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Вперше проявилося в грудні і то менше то більше. Сьогодні вже якісь відчуття, що нога терпне, чи така якась важка , але чи то погода чи з тим пов'язане не знаю. Думала пройде а тепер переживаю.
     
  17. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Думаю, що до дерматолога таки сходіть, бо я так зрозуміла, що то вже більше місяця і не сходить, і турбує.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. GONE BABY GONE

    GONE BABY GONE Well-Known Member

    Вас часом кліщ не кусав? В мого тата такі ж симптоми і плями були декілька місяців після укусу кліща, виявилася хвороба Лайма
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Ні кліщ не кусав
     
  20. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Була в лікаря. Скерувала мене на 2 аналізи по хворобі Лайма. Хоч кліщ не кусав, але вони виявляється розносять інфекцію на своїх лапках.
    Тому в мене нема того червоного центру, бо це місце укусу.
    Казала, що цього тижня я 3 з таким самим.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2