До кого звернутись?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Katrine, 9 Грудень 2009.

  1. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Мабуть, до гатроентеролога, або до терапевта. Хоча, скоріш за все, все одно направить до гастроентеролога.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Дівчата, до кого звернутись з такими симптомами:
    біль у суглобах - кісточки на ногах, коліна, плечі, а тепер ще суглоби на пальці руки.
    Підозрюю, що біль в попереку теж з тим пов’язаний, сьогодні вночі аж проснулась в сльозах від болю :sad:
    Ортопед?
     
  3. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Або хірург спочатку. Думаю ренген суглобів Вам би не зашкодив.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Блін, але то скільки знимків потрібно буде :sad::sad:
    А що стосовно УЗД суглобів - менш інформативно?
     
  5. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    В мене свекруха з колінними суглобами мала проблеми, то їй робили ренген, що побачити, як там "хрящова тканина" (точно не скажу як називається). В неї її дуже мало було і суглоби "стиратися" могли почати. Потім їй приписали уколи і якісь мазі. Від уколів у коліна вона категорично відмовилася (бо чула хтось десь там після них перестав ходити). Їй полегшало. Вже пару років не жаліється.

    Тільки з таким я стикалася. Може і УЗД буде нормально.
     
  6. SweetMira

    SweetMira Well-Known Member

    В мене таке було, два рази оперували((+ але при повторному збільшенні почала пити Лімфоміозот, все само зникло:) тепер всім його раджу!
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

    прошу поради,можливо хтось з таким стикався. В чоловіка два тижні,так якби дзвін у вусі,ходив до лора,вуха від пробок звільнили,було в тому вусі запалення,пролікували,а дзвін залишився,пішов до лора знову,сказала,що по її частині здоровий,можливо судини,остеохандроз,то до кого зараз звєртатися невропатолога? Наперед вдячна за поради.
     
  8. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    В мене вже 2 роки тому зашуміло в обох вухах. Спочатку було невиносимо, з часом чи то притишилось чи то привикла, зараз навіть уваги не звертаю. Якшо проблема не у самому вусі, її майже неможливо локалізувати. І неврологи теж так кажуть. Але звісно можна пробувати шось шукати. До невролога зверніться.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

    От і чоловік каже,що то дуже заважає( дякую,що відгукнулися.
     
  10. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    А аудіограму Ваш чоловік робив? Шум (або дзвін) з одної сторони зачасту все ж при проблемах з вухом.
     
  11. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

    як він мені пояснював, то ячкіси навушники, чи то що одягали, то воно?
     
  12. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    воно. якшо по аудіограмі все добре, то це загадка. доречі на фоні легенького шуму в мене буває час від часу появляється дзвін, він триває з тиждень, а потім все повертається до того рівня шо було раніше. але в мене воно зачасту з обох сторін. по шиї є остеохондроз, по судинах теж незначні недоліки, по мрт голови теж)) але то так в більшості людей. тому ніхто не може дати відповіді звідки воно.
    п.с. таблетки самі різні пила, не сказала б шо шось змінилось.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Нехай звернеться до сурдолога, йому зроблять аудіограму і всі необхідні перевірки слуху (за допомогою камертона, голосного звука, шурхотіння паперу, шепоту і т.п.). А як зі слухом? То вухо чує, як раніше? Чутливість вуха не змінилася?

     
    • Подобається Подобається x 1
  14. javorivchanka

    javorivchanka Well-Known Member

    аудіограму робив, сказали, що все в нормі, а от на свинку хворів в дитинстві, але тоді ніяких наслідків не було видно.
     
  15. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Якщо зависокий рівень тромбоцитів, то звертатися потрібно до гематолога?
     
  16. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    Залежно від того наскільки зависокий
     
  17. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Результат 459, а крайня межа норми 390.
     
  18. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    Вчили мене в інституті шо верхня межа 320)) в любому випадку я б звернулась, багатенько
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Дівчата, маю таку проблема: дочка (12 років) майже щоранку, як поїсть, починає кашляти і, перепрошую, блює. Спочатку думала, що вона то робить спеціально, але ні. Протягом дня нічого такого не спостерігається. Хтось з таким стикався і до якого лікаря можна звернутися?
     
  20. marianast

    marianast Well-Known Member

    До кого звернутись з сильними кровотечами з носа?