До кого звернутись?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Katrine, 9 Грудень 2009.

  1. Bize

    Bize Well-Known Member

    І в мене так((( А з очима зараз щось робите, лікуєте?
     
  2. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Капала дексаметазоном,ну і виписали сильніші окуляри та кисневі лінзи
     
  3. Bize

    Bize Well-Known Member

    я у 18-19 років ходила на електрофорез, і ще вправи для очей робила, то могла підняти зір до 80%, але ефекту вистарчало на 1-2 місяці (поки лікувалась, то й помагало), і сказали мені лікарі, що мені тільки лазерна корекція може помогти, і то не факт)). А на рахунок окулярів чи лінз - то мені після кількох днів з окулярами ще гірше почав зір падати, то я й сама собі їх відмінила). А з головним болем певно тре змиритись.. То скоріш за все тиск, в мене так по спадковості
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Мені теж хіба лазерну операцію, і теж не факт. Поганий зір вроджений.
    А чому окуляри відмінили? Можливо погано підібрані?
    Лінзи не пробували?
    Є ще такий нюанс, що при носінні лінз чи окулярів йде звикання, і коли їх знімаю, то взагалі нічого не бачу, потрібно пару днів, але їх витримати нереально.
    Але у мене -4,тому можливо так.
     
  5. Bize

    Bize Well-Known Member

    Відмінила, бо, так як Ви кажете: дууже погано бачу, після того як знімаю їх. Я носила -1,5, і на тому зупинилась. І зір напевно теж перестав падати, бо зараз як деколи з цікавості одягаю окуляри, то гарно бачу. Думаю, може через пару років і зроблю ту операцію.. Але зараз гроші мушу витрачати на інше лікування, тому зір відходить на другий план. Мій знайомий робив навесні лазерну операцію, то казав що 15 тис. грн заплатив
     
  6. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Операція для мене останній варіант. Лікар казала,що при -20 можна ще в лінзах ходити. У мене останні 5 років зір не падав,а після пологів впав.
    У вас -1.5, то я себе абсолютно нормально почувала і бачила. Головні болі при такому зорі не повинні бути.
    Вже коли було -3,тоді відчутно
     
  7. Bize

    Bize Well-Known Member

    Може то ще причина - завужені судини.. Якщо добре подумати, то причин головного болю може бути дуже багато (від всяких запальних процесів - аж до остеохондрозу) ..Як каже моя мама - колись люди були дурніші, і не так часто хворіли, як зараз ми, у всьому обізнані, ще й з інтернетом))))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Ой, не кажіть. Той інтернет, то жах. Вже діагнозів собі наставила)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Теж маю таку схильність. Інтернет - зло. Як начитаюсь, то починають з'являтися симптоми яких раніше не було.
     
  10. maavka

    maavka Well-Known Member

    Знаю в задньому відділі (в потилиці) голови є центри що відповідають за зір. Ви тут ще писали про проблеми з зором. Думаю вам треба знов до окуліста.

    Надіслано від мого HTCONE, використовуючи Tapatalk
     
    • Корисно Корисно x 1
  11. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    До кого звернутися якщо збільшені лімфовузли під пахами!і чи хтось з таким стикався?

    Надіслано від мого HTC Desire 210 dual sim, використовуючи Tapatalk
     
  12. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Я спочатку йшла до гінеколога, а далі направляв

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
  13. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    Це не в мене,а в мого чоловіка! Тому і незнаю куди звертатися?

    Надіслано від мого HTC Desire 210 dual sim, використовуючи Tapatalk
     
  14. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    До терапевта
     
  15. PNL

    PNL Well-Known Member

    Потрібно терміново контакти нейрохірурга з військового госпіталю, Богдана Івана Степановича, дуже дякую
     
  16. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    порадьте доброго спеціаліста який підбере окуляри для зору! але щоб не на кожен день, а для роботи за компютером і водіння машини
     
  17. Isa

    Isa Well-Known Member

    порадьте де можна зробити ехокардіограму(чи якось так) і взагалі на рахунок болі в серці до кого звернутись?
    бажано щоб не було черг, а по запису було все...
     
  18. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Іванів, на Кармалюка приймав. останній раз була десь 6 років тому, коштувало 180грн.
     
  19. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    До кардіолога.
    Без черг, люба приватна клініку типу Параскеви, Істина, Окулюс, Біокурс і т.д., кому яка більше до душі) а спеціалісти є всюди хороші і погані


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Чоловік місяць тому кинув курити, після того його день в день турбує печія, незнаю чи одне з другим пов'язане але...до кого краще звернутись?

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk