До кого звернутись?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Katrine, 9 Грудень 2009.

  1. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    коктейль з настоянки валер"янки і пустирника дешеві, але їх треба з місяць пити для ефекту
    +якщо їздите за кермом, багато ліків відпаде, вони притуплюють реакцію (обов"язково уточняйте цей момент в аптеці)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Ярочка

    Ярочка Well-Known Member

    Я в таких випадках п ю магній
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Vukhastyk

    Vukhastyk Member

    Я зараз приймаю Гліцисед. Спробуйте, можливо вам теж підійде:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    Мені комплекс вітамінів Б допоміг. За 2 місяці відчула, що стала значно спокійніша. Магне В теж колись пила, але так щоб дуже великого ефекту не відчула.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. gamma

    gamma Well-Known Member

    Я б рекомендувала Антистрес, він на травах і ціна хороша або Магне В6
     
  6. Katee

    Katee Active Member

    Я б, для початку, спробувала щось з народної медицини - я пила Іван-чай, він в аптеці продається.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. in todash

    in todash Active Member

    В аналізі крові – гемоглобін 150, і то виглядає як перевищення норми на 10 одиниць.
    Інших значних відхилень ніби нема. Пані дохтір сказала, шо ніц з тим робити не треба,
    але я полізла в інтернет і трохи злякалась. Хто таке мав?
    Чи варто звертатись кудись, чи попробувати самостійно понизити дієтами?
     
  8. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    Норма 120-140 для жінок. З медичної точки зору кажу, якшо нічого не турбує, не переймайтесь. А з гуглом то і вмерти можна)))))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Melian

    Melian Well-Known Member

    Порадьте, будь ласка, бо я взагалі не знаю що робити. Місяць тому народила малятко і по приходу з роддому в мене на язиці вискочили дуже болючі прищики, які за кілька днів пропали. Два дні тому ці прищики знову вискочили і тепер їх багато, розташовані по обідку язика і просто неймовірно болючі. Не можу ні їсти ні говорити нормально і не знаю до кого мені з тим звертатись, що робити....пробувала полоскати розчином соди, стало трішки легше, але вони все одно не сходять.. Що робити?

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  10. Katee

    Katee Active Member

    В мене колись язвочки були на язиці. Деколи, залежно від того що їсти вони загострюються або пропадають. Я ходила спочатку до стоматолога (подруга-лікар порадила) а потім до дерматолога, в лікарню в Сокільниках - він прописав Холісал, але так як ви годуєте підіть спочатку до терапевта, мабуть.
     
  11. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Дівчата, може хтось може порадити толкового лікаря. У подружки чоловіка, молодого хлопця , дуже болить голова вже 3 міс, і руки часом підпухають. Казали, що то від защемлення в хребті може бути, ще хтось каже від глистів. Одним словом, якщо знаєте конкретного спеціаліста, то порадьте. Бо в поліклініці вже були, аналізи стандартні здавали, толком ніхто нічо не знає.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  12. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    краще для початку показатись стоматологу. А він вже або сам дасть з тим раду,або скерує до іншого спеціаліста.
     
  13. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Практично кожен день болить голова ззаду. Тиск 100/60,такий постійно. Він мене не турбує,а от головні болі - дуже. До кого в першу чергу звертатись? Які можуть бути причини? Щодня на цитрамоні
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    А як у Вас зі станом хребта, спини? Мені при таких болях допомагає масаж шиї і верхньої частини спини. Ще так болить голова при порушеннях зору, перенапруженнях.
     
    Останнє редагування: 3 Січень 2016
  15. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Спина не болить. А от зір впав дуже. Але я вже років 5 окуляри/лінзи. Зараз виписали сильніші.
    Присутній недосип, вічні нерви, стреси. Але це більш психологічне, а хотіла б перевіритись.
     
  16. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Я не лікар, але з власного досвіду можу припустити, що тут і зір і змученість викликають біль голови.
    Мене постійно боліла голова з 9 років, обстежили все вздовж і впоперек, аж коли випадково!!! не виявили астегматизм на ліве око ( бачу перший рядок таблиці). Почали піднімати зір - зникли болі. Зараз періодично болить мігренями, але тут все на купу - зір, спина, змученість. Думаю, якби Ви добренько відпочили і виспались, Вам замітно полегшало і потреба в лікарях відпала б.
    А такий низький тиск для Вас нормальний?
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    У мене він такий завжди. Мені нормально. Я просто не знаю, як буває по-іншому)
    Місяць тому була в окуліста, то маю дуже розширені судини,які можуть давати болі,як мені пояснили, бо судини тиснуть на очі, і все тисне в голову. Але як цього позбутися не знаю. Ніби і легше стало, бо дали окуляри сильніші, і менше напружую очі, але всеодно не так якби хотілося.
    Ну і виспатись не завадило б)) хіба на пенсії)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Погугліть якісь вправи для розслаблення очей, поробіть їх трохи. А якщо спроблеми зі судинами очного дна, то потрібно, щоб окуліст порадив що робити, бо терпіти болі - не вихід.
    Думаю, що і на пенсії не дуже вдасться виспатись
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Bize

    Bize Well-Known Member

    Якщо вам помагає Цитрамон, то у вас занизький тиск, бо цитрамон трохи підвищує тиск. Взагалі, в мене дуже подібна ситуація, як у Вас. Я от, наприклад мушу кожен день починати з кави, бо як не вип'ю кави, то цілий день голова болітиме (в мене кава заміняє Цитрамон). І теж проблеми з зором (бачу кожним оком тільки 2 рядка). Але в мене навпаки, судини завужені. Лікар казав, що в такому випадку є схильність з часом до проблем з кров'яним тиском
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Цитрамон допомагає, але буває таке, що п'ю його і 2 рази вдень. Каву теж мушу випити, але тільки з молоком. У мене очні судини розширені через напругу, а так з судинами проблеми, вони завужені, кінцівки постійно холодні.
    От зараз знову болить голова(
     
    • Корисно Корисно x 1