До чого доводить недоїдання, голодування

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Liliyah Romanova, 18 Березень 2007.

  1. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    То було не конкретно до Вас, а просто для прикладу.
    Ні, не не дочитали, бо я про цифри не згадувала, просто написала, шо мені допомогло схуднути від 87 кг до 72 і я тим просто похвалилася.
    Не в ваш, я пробувала теж на неї підсісти ше 2 роки назад, але в мене не вийшло. А зараз кожного разу читаю нові рецепти для системи і по кількості калорій підганяю для себе (навіть хотіла в групу вступити,але тепер певне вже не приймуть:girl_impossible:)
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    файно що все з"ясували :)
     
  3. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    Мала нагоду по роботі поскілкуватися з знаним дієтологом. Слова які вона мені сказала-їсти потрібно все але в міру і правильно готувати. Дієта завдяки якій людина втрачає 20-30 кг за короткий термін то не дієта а знущання над організмом. Дієта завдяки правильному харчуванню + ОБОВ"ЯЗКОВО спорт це повільна втрата цих кг, але тут є гарантія що вони не повернуться.І ще одне -не можна сідати на дієту не відвідавши попередньо ендокринолога і спеціалістів яких він порекомендує. І монодієти це перший ворог нашому організму бо ведуть до незворотніх процесів. Після шостої їсти потрібно -але щось легке, за дві години до сну це просто необхідно організму, калоріям байдуже коли ти їх отримуєш, їм важливо як ти їх спалюєш. Після цієї розмови я задумалась і справді краще годину-дві зайві попотіти в спортзалі, посидіти в черзі до спеціаліста, ніж потім лікувати букет хворіб лиш від того що щось неправильно та неграмотно робити.
     
  4. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    ні не гірша, бо вона і є здоровий спосіб життя так як я її бачу бо зранку не їм цілий торто, тай не в стані бо не влізеться... але не бачу проблеми для себе з’їсти кусок пляцка а то здоровим способом життя заборонено?:girl_nea:
    Не їм нічого смаженого і їм збалансовано карбогідрати і протеїн, тому не бачу великого відхилення від здорового способу життя або наші з вами розуміння здорового способу життя відрізняються.:girl_blush2:
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    Маруся ви чого? ні ЗСЖ не забороняє пляцок, а якраз дозволяє все і у будь-який час (що -60 не дозволяє). Знову ж роздільне харчування (те яке в Міріманової) - в ЗСЖ такого нема, бо насправді в ньому нема логіки (ловлю тапки).
    Ви здивуєтесь може, але я деяким форумлянкам радила -60. Ну бо вони щось таке хочуть з собою робити, а система якраз не дасть їм себе загробити і в цьому її великий супер плюс.
    Вона дає відчуття контролю. І в цьому її великий мінус, бо так чи інакше ваші думки крутяться навколо їжі (що на обід можна що не можна ...).

    Ще багато всього можна писати. Це довга розмова ,насправді.
     
    • мімімі мімімі x 1
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    ні я ніцо... я просто так. Я розумію про що ви, тому не будемо тут сперечатись про те на що ми дивимось більш менш однаковими очима.
     
    Останнє редагування: 10 Вересень 2010
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Дієти, худнення, недоїдання, голодування

    його в першому дописі треба закріпити :lol:
     
  8. ogyrechik

    ogyrechik миється в бані

    Відповідь: До чого доводить недоїдання, голодування

    організм людини такий хитрий, що його важко обманути... Коли займалася спортом, було багато нелогічних і незрозумілих випадків, коли результат був шокуючим.
    Перед змаганнями за місяць тренер нас садила на хліб з водою, але без хліба)))) Отже загальний раціон не перевищував 600 к кал, (це при 4 годинному щоденному навантаженні) і от їж ти свої 600ккал, худаєшь на стільки скільки хотів(ну тут я питання сили волі взагалі не піднімаю) і коли бачишь завітних 40-50-60 кг на вагах, дозволяєшь собі їсти 800ккал на добу.....весь жах в тому, що на цих 200ккал організм починає поправлятися(((( що провокує нові голодування і коло замикається. Організм перейшов в режим енергозбереження, і все нічого не віддає і все запасає, не догодовуючи ані мозок ані серце... все в сім'ю))як кажуть....потім важко зняти цей блок.

    ---------- Додано в 17:05 ---------- Попередній допис був написаний в 17:04 ----------

    голодувати не можна
     
  9. Sunshiny

    Sunshiny New Member

    Недоїдання призводить до ожиріння, перевірена правда. Щоб бути в формі-потрібно їсти,і якомога частіше. Погоджуюсь

     
  10. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Я їм часто,як мінімум 4-5 разів і почуваю себе чудово.Плюс заняття спортом і нормальне збалансоване харчування і все буде чудово)З мене на роботі вже всі сміються,бо я як той терміт постійно їм.А не так як мої колеги 1-2 рази в день і все решта кава,печиво,цукерки)
     
  11. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Це як я,їм і худну, я їм разів 6 на день малими порціями,і спорт. Їм фрукти, овочі,салати,каші,білкову їжу, горіхи...в однакові проміжки часу і обов'язково не доводячи себе до відчуття голоду, бо так і більше з'їм і мене від голоду голова починає боліти. Зрештою якщо чесно я їм те що смакує в розумних межах і повірте худну швидше ніж коли сиділа на дієтах, тоді була виснаженою,злою і були постійні харчові зриви під час дієт
     
    Останнє редагування: 29 Листопад 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  12. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    А солодке і випічку,як часто позволяєте собі?
     
  13. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Випічку раз в тиждень точно їм, шоколад не люблю, зефір три рази в тиждень точно бо люблю його, а ще пастилу і мармелад
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  14. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Я вам заздрю)))Бо я без шоколаду,як наркоман почуваюся)І ще обожнюю свіжий хліб,це якась біда з тим.Не можу відмовитись....
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Дякую, що мене за кинуло знову в цю тему.
    Я також до недавна могла написати про те, що не можу жити без, і далі по списку - хліб, солодке, шоколад, морозиво. Я якось собі вирішила легалізувати ці продукти. Так, під час легалізації трохи поправляєшся, але мене це не заторкнуло. Вага стоїть. Зараз у мене немає недозволених продуктів. Я просто не можу схуднути і крапка. Тому мене часто відвідують думки про дієти, але я знаю, що вони зі мною не дружать. Я рада бачити, що іншим вдається схуднути відмовившись від цукру, чи хліба. Я також їх не їм, але вага не зрушується з зайнятих позицій.
    І саме цікаве, що мене лякає, це те, що я відчуваю голод хіба один раз на день - зранку. А що ж робити? Он пишуть, шо треба їсти щоб худнути, а я не хочу їсти а хочу схуднути. Так важко гарний одяг знайти великого розміру.
    Якось серйозно заплутався мій мозок з тих всіх знань.
     
  16. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Марусю,а метод підрахунку калорій не пробували?
    Я при підрахунку і слідкуванню за порцією за 3 міс зрушиле незрушиме)))
     
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Думка про те, що щось треба рахувати мене виб*є з режиму вже на другий день. :girl_crazy: Мені "дієта" має бути цікава, весела і легка. Я своє ще шукаю, але я його знайду. :girl_flirt:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Та не потрібна вам дієта,просто їжте все,але в міру ,якомога частіше і малими порціями.Потім шлунок звикне і воно увійде вам в привичку.Тим більше я так зрозуміла,що проблем не їсти солодкого і мучного у вас немає.))Не так як у мене)І організм не буде мати стресу від тих дієт,які не приносять ніякої користі..
     
  19. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Дякую! Напевне просто зменшу порції, бо якщо так чесно, то я є більше компанійський їдок. Як бачу, що хтось щось їсть мені здається, що я також то хочу. Он тільки переконувалася вже не раз, що то очі хотіли а не організм.
     
    • Подобається Подобається x 1