Дністровський каньйон

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем VikiTiki, 13 Серпень 2018.

  1. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    Любі форумчанки, дуже потребую вашої допомоги.
    Хочемо поїхати з чоловіком і дітьми відпочити на березі річки Дністер.
    Жити в палатках не плануємо, бо, по-перше, не маємо відповідного спорядження, по-друге - малі діти (2, 4, 7 років).
    Їдемо власним авто із Тернополя. Хочемо побачити за 3-4 дні "багато і побільше"))) Фортеці, палаци... покататись на катамаранах чи пароплаві, катері... порибалити, зїсти смачненької рибки, поплавати у чистій воді, бажано біля упорядкованих пляжів... Хто має досвід у подібній мандрівці, поділіться, будь ласка, маршрутами, контактними даними господарів садиб біля річки. Також буду вдячна за попередження і побажання.
    ДЯКУЮ!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Ми їздили Камянець-Подільській-Хотин, потім на Яблуницю (такий у нас був маршрут). Ночували в готелі за Камянцем-Подільським, наз. "Ксенія". Готель знаходиться на березі Дністра, як ви і хочете, є катамарани, можна кататися на паромчику (ми не каталися, катамаран брали). Номери непогані, але на той час, коли ми були (3 роки тому) персонал був трохи безтолковим, можливо, зараз щось змінилося. Загалом готель в дуже мальовничому місці, на вигині Дністра (я коли побачила фото - навіть не повірила їм :girl_crazy:).
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Були там більше місяця тому. Персонал і далі безтолковий. Адміністратор одна досить хамовита. Заселення в них з 14-00, нас поселили реально після 15-00, і то з кіпішами і з нашими проханнями, бо мені треба було малу погодувати. Решта людей чекало і до 17 години. Номери «жлопські» я б сказала. Все таке мацюпусіньке, дешевеньке. Реально можна дістати калострофобію). Номери біля басейну - то теж жестяково трохи. Бо в номерах чути все біля басейну і з пірсу. Ми попали, коли там був корпоратив, то 50 молодих хлопців та дівчат бухали, бісились у тому басейні пів ночі. Потім то все продовжували на пірсі. Ну і там стабільно декілька весіль за раз. Їжа їх теж не вразила), чекати доводилось довго. Плюс музика в кафе була зовсім не відповідна. Було враження, що якийсь підліток дома слухає собі музику: російська реперська брєдятіна, переривання пісні на середині тощо. Напрягало мене це страшенно.
    Але місце там дійсно шикарне. І якщо абстрагуватись, то можна гарно відпочити 2-3 дні. Далі там вже нема що робити.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Не пропустіть місцину Бакота, це десь 50 км від Кам"янця-Подільського. Там є древній скельний монастир.
    P1040316.JPG P1040307.JPG P1040314.JPG
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    @Rodionochka підозрюю, що пізнє заселення то їхній "коньок". Бо людям, які приїхали перед нами, сказали: "ваш номер ще зайнятий. Я що, людей маю вигнати?". Номерів біля басейну в 2015-му не було, зате були альтанки, за які "платіть отдєльно". А, ще був бармен Віталік, у якого стабільно не було льоду для коктейлів, але після скандалу лід чарівним чином знаходився))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1