Для мамусь і татусів (3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Zoryanazirka, 11 Травень 2007.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    принципове питання чим ви будете возити: маршруткою, чи автомобілем.
     
  2. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Змішано. В основному,автомобілем, хоча не вважаю це дуже полегшенням, бо менший категорично не хоче сидіти в автокрісла. Тому їзда супроводжується на 70-80% криком або плачем.
    Інколи потрібно буде маршруткою.
    Весною, як потепліє, то буде трохи піших прогулянок
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    можете починати вважати. Для регулярних перевезень, дитина яка кричить в машині, набагато зручніша від тої, яка кричить в маршрутці, і при цьому ще є інша дитина, портфель, передівне-перезувне, і торба з речами семімісячної дитини.

    Як це відбувається в мене (скорочено на двох дітей). Варіант А(втомобіль): звечора готується ВСЕ що можна приготувати звечора, включно з вашим одягом, сухариками в судочку і змінним одягом для меншої дитини. Зранку додається 30 хв на збори вдома (на попісяти-зригнути-переодягнути себе і дитину в останній момент), якщо треба розморожувати машину - ще 10. Під школою залежить чи потрібно дитину за руку завести в школу (я свою заводжу), дитяче крісло ставлю на шассі від візка і так до школи. Шассі лишаю під школою, несу в кріслі (надіюся, що скоро потепліє, ми всі будемо не такі одягнуті і буде або ерго, або тростина). Старшу завели, їдемо додому.
    Вдома зразу замінюю речі, які були можливо використані в сумці для малої дитини (запасні штанці-рукавички-слинявчик), щоб в обід знову їх не складати. Поповнити запас нарізаного яблучка-хрустика (що дитина цмулить в машині). Спробувати розслабитись (ну як там помити посуд від сніданку, витерти стіл, зварити обід).
    Повторити в обід всю процедуру. І ще два рази на гурток.

    Основна ідея така: все що можна приготувати - приготувати сильно наперед, додавати буферну часову зону.

    ще важливіше: мама має встигати поїсти і сходити в туалет, бо голодна мама, яка хоче в туалет, це бомба, яку віддзеркалять діти і вибухнуть прямо в машині на найтяжчому світлофорі.

    про маршрутку не знаю, там точно є якісь нюанси із способом носіння і оптимізацією торбів.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 7
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  4. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Ой, в мене дитина погано в автокріслі їздить (і це чоловік за кермом, а не я). Намагаюся по максимуму громадським транспортом і пішки.
    Я би до корисних порад Орман додала би таке: таки пробувати слінг в слінгокуртку. Це знімає кілька проблем відразу:
    1. З вулиці зайшли в тепле приміщення - один замок на куртці розстібнули і вже обом не жарко.
    2. Як мале заплаче - цицю в рот і не збавляючи темп можна йти далі.

    Кинути собі в сумочку бутер і пляшку води, навіть якщо йдете «лише на 15 хв з дому». Всяке може трапитися, а голодна чи ще гірше - спрагла мама - то хана (як писала Орман)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  5. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Та я, власне, на 90% зі слінгом. Але зранку то, звичайно,не можливо. А як трохи потепліє, то ми,певно, жити на вулиці будем:)
     
  6. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    У нас громадський транспорт не такий, як у вас) особливо зранку чи в час пік...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В нас такий громадський транспорт, що я краще буду слухати плачі в своїй машині.
    Оце мала необережність проїхатись влітку в тролейбусі не в годину пік; сідала з дітьми на кінцевій і їхали 4 зупинки. І це не був позитивний досвід. Назад ми вже йшли пішки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Я стаю не зовсім адекватним водієм (водійкою :girl_crazy:), коли малий плаче. Певно, треба більше часу для звикання
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну не те що я прямо удав, але за кермом дуже мобілізуюся. І дитина не завжди так буде кричати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Я згідна про якість транспорту. Мене тут трохи ціна стримує, тому використовую його лише якщо багато куди за один день треба встигнути, а не лише дітей завезти-забрати (тоді купую проїзний на день).

    Не знаю масштабів проблеми (тобто як далеко дитину возити треба), але 1,6 км до садочка ми доходимо пішки, а потім щоб старшу забрати — ще 2,2 км ідемо. Всі переваги життя в центрі маленького містечка можу тепер оцінити.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Мої можуть пройти 6км (якщо не спішити). Але зараз взимку з льодом на тротуарах (реально в нас ковзанка), не дуже находишся.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Blondo4ka, у моєму випадку мала проблемно їхала в авто, якщо не було дітей. Якщо вже був малий, то ми колядували) круглорічно. Була така колядка, яка нас реально рятувала. Діяла магічно). Часто наші співи намагались перекричати малу, але вже до кінця колядки мала або замовкала, або засинала.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  13. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Ох, я так звикла до відсутності снігу, що забуваю про укр реалії: або слизько, або кваша під ногами.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Прийшла питати поради. Мала 4роки майже весь час терпить до останнього з пісянням, а якщо я ще й не біля неї, то може впісятись по дорозі в туалет. Інколи бачу, що перебирає ногами, кажу "давай попісяєш", "ні" або "я зайнята, ось закінчу і підемо". Недавно я розвішувала білизну на вулиці, вертаюсь, а вона і впісялась і покакалась, каже "тебе не було", не хоче сама йти в туалет. У ванній є всі для неї умови, підставка і кришка на унітаз, вона все може сама дістати і поставити собі, але найчастіше просить, щоб я йшла з нею. Хоча інколи зранку, вона спокійно сама йде у ванну, включає собі світло і робить свої справи. Мені не важко водити її в туалет, але мені не подобається, що вона терпить, коли по ногах вже тече і коли мене нема в полі зору, то навіть не намагається бігти в туалет.
    Це такий вік чи особливість дитини, переросте?
     
  15. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Що терпить не дуже підкажу. А от щодо "сам чи з мамою" в нас було аналогічно і дуже гостро в певний час. Спочатку лише зі мною ходив, потім з татом погоджувався, потім вже сам навчився, коли народився малюк знову лише мене хотів, хоч вже все вмів, але просив "просто постій", або "хочу щоб ти (одягнула/зняла)". Я не накаляла обстановку і розуміла, що значить йому це потрібне зараз. І перейшло. Сам постійно ходить, лише чомусь переважно питає "мама, я хочу пісяти/какати, можна?"))) Вже навіть закриває двері, щоб ніхто не підглядав) Лише вночі, як інколи прокидався, то лише зі мною погоджувався іти, ні в яку з татом. І то останньо я рознервувалася, бо збудив мені меншого - поговорили з ним і я сказала, що він може і вночі сам ходити. І зовсім неочікувано наступного разу таки пішов сам) я навіть не до кінця зрозуміла спросоння, чоловік розказував.
    А терпіти в нас був такий прикол в період істерик, що терпів до останнього і я бачила, що хоче і казала, а він ні і ніяк. А потім або біг в останній момент, або таки не встигав. Тоді ставав дуже капризний і істерив зе більше. Для мене то одразу сигнал був, що хоче в туалет. Чому так не знаю. Ніби перейшло разом з періодом істерик. Дуже зрідка може щось схоже бути зараз, але таки без впісювання.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  16. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    @svoybox, то пройде. Надіюся ) Бо в моєї такі ж "коники". Вже топче ногами, але перед тим треба ще ляльку перевдягнути/пазл доскладати/книжку догортати, а от тоооооді вже бігти в туалет, часом попісяти половину в штани, бо ж ще поки ті штани зніме. То проходить, то повертається отаке. Останнім часом трохи зачастила з тим невстиганням. Але ч мантрую і чекаю, коли минеться.
     
  17. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    З татом, бабою чи навіть вихователькою в садочку (погодинний раз в два тижні, кожен раз інша вихователька) спокійно йде в туалет, а коли вдома зі мною такі казуси. Ще мене напрягає, що вона коли попісяється/покакається, то ще плаче і просить нікому не розказувати, хоча я не сварю, тільки 100разів пояснюю, що не можна тримати так довго, що від того животик болить
     
  18. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Малому 3,2 а те саме. Терпить до останнього, з пісянням ще півбіди, а сісти на унітаз і покакати для нього справжня трагедія. Вже десь два-три місяці таке. Надіюсь, переросте.
     
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    В нас зараз якийсь цікавий і важкий водночас період. Головні емоції в малого - образа і заперечення. Образа на будь-що: мамо, йдемо сьогодні туди(ні не йдемо сьогодні, підемо на вихідних)- все, я з тобою не граюся, йди геть, я тебе не люблю. Ще й дверима при цьому грюкає, мене з кімнати виганяє. Губу відтопирить, очі повні сліз, дується. Бачу, що сам не розуміє, що з ним робиться...І так щодня. Сьогодні в бабусі ДН, він так того чекав, казав, що купить тортик. Вранці встаємо - ну що, йдемо сьогодні до бабусі з тортиком-ні, не йдемо, сама йди, я не піду. І то з таким пафосом, сів в куточку, руки зціпив, дується.
    Заперечення...Ні, тою дорогою не йдемо, йдемо сюди. -Але ж ми так не дійдемо до магазину.- Ні, я сказав йдемо сюди. І так на кожну фразу. І ще на будь-яку мою фразу каже :Мама, не кричи на мене. Хоч я розмовляю з ним нормальним тоном.
     
  20. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    В Роміка на все відповідь одна- не хочу і не треба) а ображається втікаючи на своє ліжко))
    пс. В Роми не проходить період ображання менших за себе..
     
    Останнє редагування: 21 Лютий 2019
    • Подобається Подобається x 1