Для мамусь і татусів (3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Zoryanazirka, 11 Травень 2007.

  1. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @NataliaFed , я знаю . Тому й не тисну на нього аж до тріску пружини. І пояснюю, що любити він вчителя не мусить, але поважати має. Як я розумію, наразі ,він шукає за що він може її поважати. Ми це вже проходили, але лайтовіший варіант, при зміні тренера, виховательки, нянічки.. В кожного з них був свій метод взаємодії з моїм сином. І лиш нянічку він просто терпів, бо вона -!!! була зла і сильніша за нього( це його слова тепер. бо в загальному він - "ямка". Якщо раптом жаліється, то знач вже караул. і не тому, що мені не довіряє, чи татові.. а тому - що це його проблеми і він САМ їх вирішить :girl_impossible:. падающий хомяк був би дуже доречним).
    --- дописи об"єднано, 27 Грудень 2018 ---
    ну в нас не все так сумно, але ви ж не думаєте, що він мило посміхається , коли ось так їй відповідає...
    Вона би й рада, щоб ситуація якось розрулилась, але власне - якось.... 2-х інших вчителів він любить, слухає, каже що дуже цікаво. І вони його хвалять. Й проблем з ним не мають і не бачать. Ще одна каже : нормальна активна дитина.
    Але ситуація рухається, тому я вірю , що з Божою поміччю ми цей шлях пройдемо.
    Найголовніше. що він її не ігнорує. Тягне руку, кричить -"яяяя-яя".
     
  2. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    А ваша дитина зараз в 1му класі? за новою програмою вони можуть робити, що їм подобається, моя тітка вчителька, з дітьми на уроках співає, танцює, грається і в неї є дівчинка, яка до неі звертається на "ти" іноді, на стільки розслаблена обстановка
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @nibysh я той наш приклад написала, як противагу. В нас крім " яяяя і тільки я" є інші проблеми. Думаю, Ваш не каже вчительці "Ти тут ніхто і пішла на ...й". Про агресивну поведінку стосовно інших дітей я мовчу, бо за три роки ,то можна повість написати.
     
  5. svoybox

    svoybox Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    То є такі діти:) з ними прикольно. Але вони тягнуть на себе багато уваги, для вчителя, який має їх 20-30 то є тяжко. В мене молодша такий живчик. Балакуча і теж валить прямо все, що думає. Але їй тільки три. І я таки присікаю. Бо це до певного моменту прикольно і навіть предмет гордості для мами, але я не люблю вилізання за ті межі, де дитина не може нести відповідальність. І чесно, для інших дітей в колективі часто то є просто нестерпно. Мені мала часто каже: "Ну та йолки-палки, за урок 20 зауважень Тимофію, а я не встигла спитати, що мені треба". Я дуже рада, що Тимофій шустрий активний хлопчик, якому в школі нудно і він має своє бачення часопроводження там. А інші діти чемно чекають, поки він висловить все, що вважає за потрібне, бо їх характер чи щось інше не дозволяє перебивати і лізти в чужі діалоги. Якщо що, то я не знаю, яка має бути в даному випадку реакція і дії батьків. Припускаю, що то справді важко поправити. Але ви скажіть своєму сину, що дехто з дітей, які втикають в вікно або слухають те саме 20-ий раз, насправді обдумують сказане вчителем. І так, декому треба для цього тиші і 10 хвилин повтикати в вікно.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Haidee, якщо ви мене читали уважно, то помітили, що ситуація мене аж ніяк не тішить....і гордість з мене не пре...і навіть фонтаном не б'є. І про інших дітей я йому говорю , і про пташку, і комашку, і в полі кожен колосок...
    А регулювання поведінки , чи подачі матеріалу на уроці - це прерогатива вчителя , а не учнів.
    Бачу, що не лише ви мені , але і я вам наступила на " больной мозоль":girl_haha:.
    --- дописи об"єднано, 27 Грудень 2018 ---
    @svoybox , я не маю до вчителя притензій в подачі матеріалу, чи ще чогось там...І зовсім не збираюсь вчити її, як вчити наших дітей. Постійно, щоденно контактую з нею.
    Просто , як пишуть в свідоцтві про розлучення, не зійшлись вони характерами))).
     
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    А далі ви пишете

    Я дуже уважно читала. І зовсім не хотіла наступати на мозолі:) про гордість мала на увазі менших дітей (рочків так до 4), які якраз дуже потішні в тому своєму бажанні бути на рівні з дорослими. То аж ніяк не закид в город мами, а просто констатація факту: вчителька не справляється, а однокласників це вимотує. Я в певний момент помітила нездорову тенденцію в словах своєї малої: а той хлопчик поганий, а він невихований, а він ще якийсь там. Не люблю того, пояснювала багато, що він не поганий, що то характер такий, що люди різні. Недавно говорили з вчителькою, то я так зрозуміла, то хтось з дому ті теорії приність про поганість і вона дуже старається тепер наголошувати, що хлопчик має багато суперкласних якостей.
    Щодо моїх мозолів, то ви трохи не втрапили в них) я люблю дітей і досить добре знаходжу з ними спільну мову. Таких говорунів теж дуже люблю. Просто маю коліжанок - вчительок молодших класів, вони діляться часом своїми враженнями від роботи. І маю дитину, яка любить порядок і спокій, коли над чимось зосереджена. Єдине, що напрягає в комунікації з батьками активних дітей - це запевнення з їх боку, що нічого особливого не відбувається. Просто такий характер і мастіть собі голову самі. Якщо ж про кожну ситуацію можна поговорити, то якось воно буде.
     
  9. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Haidee , якщо батькам "не пофіг" , а вчитель намагається з цим дати раду, то воно буде " не якось" , а добре .
    І по факту - після ранкових зборів у школі ( перший урок фізкультура в дітей) - мамі, себто мені, винесена подяка за заслуги по об'єднанню класу і " наглядном прімєрє" , як це виглядає в житті - співпраця вчителя і батьків.
    В мене реально купа емоцій - стільки хороших слів я не очікувала. Я була переконана, що більшість батьків реагують, як @Haidee . Ну бо це логічно . А по факту виявилось, що мій стільком дітям робив різні послуги , захищав і навіть "врятував" однокласника від машини, що могла його збити...
    А ще провів цілий лікбез про некидання папірців, сортування сміття і біоканалізацію.
    Отримав солодку "грамоту" за новорічний виступ. На якім не лише свою роль живенько грав, але й поміг викрутитись, коли "Ніч" забула слова..
    Я хвалюся? ...ТАК!!!
    Це надзвичайно приємно коли дорослі і малознайомі люди хвалять твою дитину.
    Я не думаю, що вони це робили по змові...
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Фу. Я навіть не буду писати, що сприйняла це нейтрально. Читайте далі те, що хочете, а не те, що реально написано. Ще не вистачало, щоб спокійних дітей зробили "незручними" (як то часто тепер той термін звучить) на фоні активних і шустрих.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Haidee , я нічим не хотіла вас образити!!!
    І я реально вважаю, що активна дитина то головна біль для вчителя і дітей.....
    --- дописи об"єднано, 28 Грудень 2018 ---
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)


    Розуміє. Часом. Але то йому дуже важко дається (особливо якщо по-доброму пробувати, бо під загрозою санкцій з мого боку трооошечки швидше часом "доходить"). А баба то сприймає "він тільки про себе думає, егоїст" (хоч тут вона точно забагато хоче від 5-річної дитини :) ). А про емоц.інтелект - то типу він не співпереживає, не задумується що комусь боляче і т.д. "Читай йому замість енциклопедій (які він шалено любить) казочки про страждання зайчиків (від яких трохи нудить і хочеться спати не лише В а й мені :girl_crazy:). Ну але він і є такий "поверхневий" трохи (він і своїми печалями не довго печалиться і не сильно переймається, то що вже про чужі казати :girl_haha:).
    Мій не бунтує відкрито при чужих людях як Влад @nibysh він швидше мило киває і знов, і знов 350 разів робить своє (за спиною чи відкрито).
    Всі нотації "в одне вухо влетіли - в інше влетіли". Я вже стараюся максимально коротко і по факту одразу. Через 30 сек :"Влад, що я тобі казала щойно? За що ти наказаний і будеш сьогодні без мультиків?" - "Я вже не пам"ятаю". То і мене трохи дивує, а баба взагалі в "глубоком обморокє" :girl_crazy:
    Нє, я відправлю в 6, бо йому там явно легше буде. З моїх спостережень - коли голова зайнята переварюванням нової інформації (рахуванням, читанням, вивчанням країн чи ще чимось) то кількість продукованої ним дурості реально зменшується в рази. Головне щоб вчителька потім мала настрій і можливість йому додаткові цікаві завдання видавати - то буде шанс, що він не задовбає цілий клас :girl_in_dreams:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  13. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    @Akina, а він свої емоції ідентифікує, може сказати, що йому сумно, страшно?

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Емм, я задумалася. В принципі ідентифікує. Але для цього йому треба зупинитися і дуже задуматися. Бо в нормальному стані "круговерті" від нього все "відскакує". Тобто в процесі "тобі страшно?" напевно не матиме відповіді ("не знаю"\"нє"\або просто кидання і псіхи). А от вже пізніше, коли все переживеться-перевариться, наприклад ввечері коли ліг спати і виключили світло то може розкаати (при відповідному настрої і після "наводящіх" питань) "я сумую за хлопчиками з садочку" чи "я сьогодні спочатку боявся з гірки з"їжджати, а потім мені сподобалося" і т.д.
    Я загалом щоразу стараюся питати не "що робили на гуртку" а "що тобі сподобалося\було весело чи нудно", але не завжди то успішно :girl_in_dreams:
     
    Останнє редагування: 28 Грудень 2018
    • Подобається Подобається x 2
  15. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Буде. Он нині виявилось, що кільком дітям видає, бо інакше не має змоги підтягнути решту діток.
    Оооо,
    - добре, що вже троха переріс, бо я сама над такими плачу. А Владкові, чим "моралізованіша" історія - тим краще. "тітоньку Мальву" - вже певно 11 раз читаємо...
     
  16. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ок, приймається:) я тішуся, що в вас складається з вчителькою і класом. В нас насправді є двоє діток зі схожим темпераментом. В одному випадку дитина зірка класу, бо він справді неймовірно активний хлопчик і вміє всіх згуртувати при тій своїй галасливості. І там батьки шукають золоту середину, як можуть (тато - строгий поліцейський, мама - "ну він же ж дуже класний, ну давайте якось поговоримо, дзвоніть мені, якщо раптом когось зачепить"). В другому випадку важче, бо... бо батьки хочуть переробити дитину, мабуть. Зрештою, я не знаю точно. Словом, в вас точно все буде добре, а не як-небуть. І ще: я б не назвала тих діток головним болем для себе чи малої (для вчительки то звичайно челендж))). То є життя і в ньому будуть траплятися різні люди. Я тому кажу, що часом таки треба крикнути голосніше і добитися уваги до себе, якщо дуже треба. Файний тренажер. Зрештою, там не йде мова про зривання уроків, ненормативну лексику чи бійки. Як каже моя дитина "То таке життя":connie_pull-pigtail Як думаєте, яка дитина її того навчила?))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    я думаю, що баба в обморокє, бо з нею давно не мешкали малі діти і їй то все "в диковинку"))))а не тому, що щось не так...
    то напевно не конче про співпереживання, а просто про адекватну реакцію, про вміння зчитувати емоції чужі, керувати своїми, маневрувати між хочу-можу-можна-неможна.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Все він може.
    Прийшов до нас в гості і каже «я хочу тишини і спокою».

    Нормальна дитина. Не з книжки з психології. А просто нормальна дитина з тих буйних. «Буйні» в сенсі «з активною життєвою позицією».

    Ну реально, бачила я Влада багато разів і у взаємодії із «зіркою» Михайлом. Нормальні діти.
     
    • Смішно Смішно x 2
  19. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    І це добре, і не треба про зайчиків) ми всі вчимось основному на собі.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    О, так, з Михайлом у нього особливі стосунки - як 2 півні :girl_smile: "Знаєш, я, може, дружу з Варварою, я до неї ще в гості прийду колись гратися, але той Михайло, він такий, нехАроший, він весь час заважає" :girl_crazy:(йому всі нехАроші, хто хоча б не робить вигляд, що його слухає. А най-найкращі "друзі", звичайно ті, що "в рот заглядають", слідом ходять і підтримують в ту ж секунду всі-всі без розбору Владові ідеї - от за ними він зараз найбільше скучає :girl_haha:)
    Я тут попри те все, ще одну свою давнішню ідею згадала, треба знов повернутися і втілити, певно, даремно закинула - бо початок експерименту був обнадійливим. Пізніше розкажу що з того вийде, а якщо коротко - Влад дуже поважає правила, особливо написані , мабуть, варто таки це обіграти. Але йому треба як на мікрохвильовках "хом"ячків не сушити" все підписувати, бо все, що не заборонено прямим текстом в законі, логічно не обгрунтовано і не записано - дозволено, бо чого ж не написали? :girl_smile:
    Класний фільм згадала (на реальних подіях) - Історія Рона Кларка, про вчителя в класі "важких\безнадійних" дітей, він їм правилами всі стіни в класі розписав, все детально, включаючи "коли кашляєте - прикривайте рот рукою" "коли я задаю домашнє завдання - не стогнати, інакше я збільшу кількість завдань вдвічі" і т.д.
    Я не так жорстоко і обширно, але з десяток, певно, таки намалюю :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Смішно Смішно x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1