Для мамусь і татусів (3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Zoryanazirka, 11 Травень 2007.

  1. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Я ❤ Нововолинськ
    Нововолинськ інфо
    Долучайтесь до їхніх груп і питайте, може що путнє порадять. Шукайте маленькі школи
    ШКОЛА ПІЗНАЙКО - Нововолинський центр дитячої та юнацької творчості
    Куди подіти власну дитину в Нововолинську? | БУГ - bug.org.ua - може щось підійде :)
    Як кажуть, "скільки там тої зими" :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    да ну ладно. римокатолики є? баптисти?
    дюсш футбол - беруть до 6 р, потім годі впхнути. мала академія - малювання беруть до 6 р. можна щось нарити типу "кубанської",
    може подзвонити у відділ освіти7
    фб рулить, кожне село має свою сторніку))
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Велосипед не брали, самокатом сьогодні трохи каталися, ну і почали дослідження спорт.майданчиків при школах. Дякую всім за ідеї, може, то я поки занадто песимістично налаштована просто бо трохи втомилася від переїзду і всіх змін :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
    • Баян Баян x 1
  4. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Спортивний шкільний майданчик то наша любов, я сиджу на лавці, а діти круги намотують по біговій доріжці, скачуть в пісок з розгону, кидають камінцями в баскетбольне кільце, єдиний мінус - найкраще ходити у вихідні, коли нема школярів.
    В мене малий такий активний, я коли його з візка випускаю, то таке враження, що він рік в клітці сидів, тупо біжить без зупинки.

    Ну і гурток якийсь точно є, навіть в нашому захалусті є танці, наймолодша група для дошкільнят
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    мене уже питають коли я на роботу вийду:girl_mad:
    може я чогось не розумію... розкажіть мені
    які можуть бути причини, окрім фінансових, виходу з декретної відпустки?
     
  6. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    То Ви такий пласт копнули, що просто переліком причин не обмежишся. Але спробую, як я це бачу. Окрім фінансових і кар'єрних (не випадати з професії надовго, щоб не втратити навички, місце, клієнтів і т.д.) є ще відчуття жінкою, що її покликання взагалі не виховувати дітей, а займатись професійною справою, якою вона живе (думаю, варіант насправді набагато менш поширений, ніж під нього підписуються), переважно, думаю, схоже, але на "простішому" рівні - з дитиною тоскно і нудно-одноманітно, а сходити на роботу=вийти в люди.
    Є люди, які звикли до "багато руху" і жити в розміреному (і в той же час досить напруженому режимі "малі діти" їм реально складно. То так бачу по знайомих, що з таким типом характеру мало хто затримався надовго в декретній відпустці.
    Ну і бажання відповідати соціальному образу "успішності", виправдати очікування. В деяких колах ранній вихід на роботу - це привід для гордості, "молодець, що не застрягла в пеленках" і все таке. Натомість, цінності у тому, що малих дітей виховує мама особливо не вбачається. Для чого, якщо цю "низькокваліфіковану" працю може зробити майже будь-хто замість мами, в якої натомість є освіта, вже певні кар'єрні здобутки, ну чи принаймні перспективи.
    Зрештою, це все не дивно, зараз епоха егоцентризму, "ніхто-нікому-нічого-не-винен", а час матерів-героїнь вже минув (от і хитнуло задуже в інший бік).
    P.S.: намагалась описати тенденційно, не розбирайте на часткові особисті випадки. Комбінації материнства і професії в житті жінки можуть бути складені по-різному, і з різною долею гармонійності. І кожен вибір має свою ціну.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  7. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

  8. matematyka

    matematyka Well-Known Member

     
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівки, діти і зима - то ще не горе))).
    --- дописи об"єднано, 7 Листопад 2018 ---
    @Akina, Влад вже не маленький і може допомагати. Нарізати йому завдань! Ну і я за графік). Тоді трохи легше, системно,і день дуже швидко минає. Мене дуже заганяє в рамки часу школа і гуртки. І мені так добре, бо день пролітає,бо я страшенно неорганізована. Ну і ще пробуйте робити собі на день якісь постанови. І намагайтесь їх виконувати. То я зараз пробую так. Постанови не на кожен день, бо можна здуріти), але через день реально. То як біг на короткі дистанції). А так і весна скоро).
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    Є тільки інформація за безпосереднім посиланням, більше інформації щось не бачу. Мабуть це лише ідея.
    От мені цікаво чи зараз декрет входить в трудовий стаж.
     
  11. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Таки шукати гуртки, де беруть п'ятирічок. Мають бути, то ж не глухе село. А загалом, його можна максимально залучати до побутових робіт. І допомога, і він відчуває, що робить щось корисне і важливе. Ну і гуляти, по можливості, по максимуму.
     
  12. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    "И, боже вас сохрани, не читайте до обеда советских газет. " (Преображенский:)
    То така перекручена стаття, що капець. Є ініціатива оплачувати компенсацію 1500 грн. в місяць на оплату офіційно найнятої на роботу няні, якщо жінка БАЖАЄ працювати не чекаючи 3х років дитини і не змогла/Не захотіла влаштувати її в садок. Ця ініціатива ще від травня, коли анонсували бебі бокси...
    Держава платитиме батькам, якщо вони найняли няню для дитини
    П.с. - "зраду" зробити дуже просто, варто перевіряти інформацію - в неті її повно:girl_crazy:
    Додивилася, що то ZNAJ.UA . Все ясно... То їх стиль.
     
    Останнє редагування: 8 Листопад 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Від чого в малої дитини (3,5р) може бути безсоння вночі? Це при умові, що зі здоров'ям загалом все Ок.
    Прокинулася десь біля 4 ночі і до ранку вже не спала, лягла десь 22:15 і це при тому, зо денного сну вчора теж не було.
    Десь приблизно місяць тому вже таке було.
    Колись бувало, що могла вночі не спати годину-дві максимум, але потім ще засинала.



    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  14. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Перезбуджена може, я по своїх дітях знаю, чим швидше лягають, тим довше сплять, надмір активностей вдень - поганий сон і раннє прокидання
     
  15. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Та ми день в звичному режимі прожили, нічого особливо іншого не було.
    А от засинала чомусь довго, майже годину я читала і співала. Хоч я сподівалася що без денного сну, то повинна була швидше заснути


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  16. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Я пожалітися. Діти з мене не злазять. Ну от просто взагалі. І я не маю звідки черпанути, щоб настільки їх задовольнити. І, наче, не можу сказати, що взагалі не маю ресурсу, але їм щось все мало, а я все більше і більше дратуюся...переконую себе просто глибоко дихати і чекати, але таке відчуття, що терпіння на мінімумі. Пригадую, зі старшим сином в його рік з копійками теж був такий важкий період, а тут ще й обоє висунуть, ще й конфліктують...фуух
    Поки що кращої стратегії, аніж лягти пляцком, щоби вони по мені лазили, не маю) а, ще музику вечорами вмикаємо, трохи розряджає обстановку, з молодшим пританцьовуємо - вже якась різноманітність в цілоденному ношенні на руках)

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Тримайся, абстрагуйся, хай висять, або повідчіпляй, хай репетують, а ти відключись на 10хв. Закрийся в туалеті, подзвони дорослій людині. Мені помагає.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    То, певно, усугубляється ще й тим, що зараз зима - тому коло спілкування і в тебе, і в Миколи обмеженіше. Але до весни ще ого :girl_in_dreams: Мені гості допомагали (чи в нас чи ми кудись). Втомлювали - так, фізично дуже, але голова переключалася на ура. Влад, правда, зазвичай згоден "мучити" і виснути майже на будь-кому в зоні досяжності :girl_crazy:тому будь-яка зміна обстановки і локації мені добряче помагала. Ну і так, закритися часом на 5 хв у ванній теж.
    А якщо пробувати вдома щось таке дурнувато-незвичне: кульок повітряних там з десяток понадувати чи старих газет видати на шматування (і собі подерти - нерви заспокоїти :girl_haha:), твоїх не відволіче хоч на трохи?
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Дякую. Проблема з тим, щоб закритись під їхній лемент в тому, що я себе в цей момент відчуваю поганою мамою, через таке грубе ігнорування. Тобто, я роблю іноді щось схоже, не прямо зачиняюсь, але тоді з'являється почуття провини( воно мені якось неконструктивно виходить, шило на мило. Ну, Миколі я ще можу без почуття вини сказати, щоб він мене не рухав деякий час. Тяжко, але іноді вдається.
    З дзвінками взагалі, окрема проблема - це як маячок, щоб діти кинулись на мене)))
    З конфліктами, щойно:
    Микола вщипнув Лева, той плаче, і тут же вибачається.
    Я: що трапилось, чому ти його щипнув?
    М: ну він же мій брат.
    Я: Так, а що ж сталося?
    М: нічого.
    Я: то нащо ж ти щипаєшся?
    М: ну так я ж вибачайно. (це миле слово суміш "нечайно" і того, за що треба вибачитись)
    )))
    Ну що, посміялась, і то добре.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  20. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Ну та, з гостями туго. За останні місяці 1,5 нам вдалось погостювати з дітьми аж один раз. Всі решта зривались: то одні хворі, то інші. Були в нас друзі без дітей, але то я більше втомилася, ніж розважилась: бо діти хотіли моєї уваги не менше, ніж завжди;)
    На дурнувато-незвичне я мабуть не маю моральних сил, щоб придумувати, але дякую за ідеї. В нас Микола звикло просто перегортає хату, то я вже якось звикла. Макарони можу їм часом видати, чи щось в тому дусі.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1