Для мамусь і татусів (3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Zoryanazirka, 11 Травень 2007.

  1. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Чудові ігри, як на мене)) з фантазією в дитини все ок, весело... Що ще треба? Пазлами, пластилінами і аплікаціями не всім цікаво займатись
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Не знала де написати, тому принесла сюди.
    Отже, мали ми гойдалку, вирішили продати. Приїхали дивитись люди з дитиною 4,5 місяці. Літо, липень, спека, моя доня в одному бодіку, я у футболці, відкрите вікно, відкриті вхідні двері. Їх дитина в колисці, ДВІ ковдрочки, шапочка, чоловічок велюровий. Що там під ним боюсь думати. Мама кричить! «закрийте двері, в мене дитина вся мокра». І «дайте мені води попити, бо дихати нема чим». Як же мені стало шкода тої дитини! Батьки старші, дитина перша, перестрашені якісь. Ну як так можна! Мучить мене то якось. Дивились на нашу малу зі здивуванням. Я почувалась мамою циганчуків).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Звичайно, буде мокра та дитина... чим вони думають... 25 градусів... як же їй несолодко...
     
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Поставила себе на місце цієї дитини. Можна вмерти від перегріву. Я вже мовчу про те, що вікна в авто закриті, машина Таврія, не думаю, що там кондюк. І нічого ти їм не поясниш. Там мама така залізобетонна якась. Навіть не знаю як пояснити. От той типаж, що краще знає як для її дитини є. По гойдалці просто море питань, навіть додуматись до такого мені було б важко. Ну наприклад, чи пес там не лежав). Вразили вони мене, одним словом. Сьогодні пів дня про них думаю. І малюка того якось шкода так стало. Ех...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Та є такі кадри. Думаєш, подивись як ти вдіта, і на свою дитину. Нічого не бентежить?
    Але може бути така перестрашеність після хвороби дитини. То і на холодне дуєш, але з часом це минає. Ми ось цю зиму так з меншою конкретно хворіли. То я довго у пуховику ходила і вікна вдома закривала. Меншу певно теж вдягала тепліше. В мене були свої причини і побоювання, а оточуючі певно не розуміли. Потім попустило. Давайте думати, що і в цих батьків так.
    А як ні то в мене свекруха така "рятувальниця" була. Літом малу бігом ловила і кутала у ковдру. Ойкала, що у спеку мала на балконі голенька з водичкою бавиться. Своїх дітей кутала у ковдри і після миття хустка на голову була обов'язкова. Нічо, виросли нормально. То з першою малою вона така була. Потім зрозуміла, що в мене своя уява по загартовуванню дітей і що діти в мене рідко хворіють, то й заспокоїлася.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дуже на то сподіваюсь. Але мені чомусь виглядало на те, що дитина дуже бажана і довгоочікувана, тому до неї така гіперопіка. То у всьому проявлялось. Вона - чудова мама для своєї дитини, але деколи така любов дусить в своїх обіймах).
     
  7. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Може бути, що їм зустрінеться толковий педіатр чи інший лікар. Промиє мозок аргументовано і безкомпромісно. І на пальцях розкаже як з дитиною поводитися. Але тут треба щоб залізобетон на залізобетон зійшовся :). Вони його почують, спробують і переконаються що так краще. Будемо на то сподіватися. Зрештою дуже часто зустріч з якоюсь людиною, фахівцем ледь не на 180 град. змінює твоє ставлення до чогось. В мене купа таких прикладів у знайомих. Дуже вірогідно що так станеться. Пошвидше б...
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  8. Siania

    Siania Love Life

    Я щодня бачу діток в тих пледах грубезних, вже не звертаю увагу. Найстрашніше було після зими, коли +16, а в люльці диюіти закриті в конверті на овчині. (Моя мала і в -5 в такому не могла спати, то навіть в мороз не використовувала його).
    В такі моменти нагадую собі, що це не моя справа :cry:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Це щороку тяжкий період. Старшу дитину (ну як "старшу", 3 +) часто в +22 можна побачити ще в теплій шапці, бо мозок батьків ще з режиму "ЗИМА" не перелаштувався. Найгірше, це коли в моєї дитини нежить, а вона без шапки, і усі дорослі на прохання власних дітей зняти шапку/куртку/лижний комбінезон тикають пальцем у наш бік зі словами: "Он дівчинка роздягнута, бачиш - вже хвора."
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я таки трохи боляче на це реагую, звісно без зауважень батькам, бо то таки їх діти, бо саму всдитинстві кутали страшенно. І кожні пів року, а то й частіше, в мене було запалення легень. Хворіла дуже часто.
    Взимку, весна, осінь це ще якось з натяжечкою можна зрозуміти - дуне холодом тощо, але коли така спека, і чекати свіжого ковтка повітря марно, це просто без слів.
    Вчора знову звернула увагу на маленького хлопчика в парку у шапочці, ніби не дуже грубій, але так тісно натягнутій і зав‘язаній, що це в мені викликало бажання її з нього здерти))). Але я сі стримала). То так хочеться в спеку вільного доступу повітря до всього).
    Мене теж часом може переклинути, особливо після хвороби, але намагаюсь не забувати, що перегріти - то гірше ніж переохолодити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  11. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Минулого року, десь в травні, одна мама на майданчику питає, чи моїм дітям не холодно (звичне для мене питання), на дворі травень +25, мої діти в майках і шортах, її дворічний син в светрі, балоновій безрукавці, спортивних штанах з начосом, в шапці і кросівках. І я бачу, що для неї я дивна, бо пороздівала дітей до гола, для неї її діти нормально вдягнені і вона щиро вважає мене не зовсім адекватною. Тому я вже нічому не дивуюсь, а нє, брешу, цього тижня бачила десь річну дитину в зимовому півкомбінезоні, то аж оглянулась, то якраз було у вівторок, коли почало тепліти.
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    о_О
    Не змогла пройти мимо....
    І стосовно утепляння. Ми теж з тих, що загартовуються. На питання чужих стосовно шапочки реагую спокійно. А от свекруха вже дістала. Ну ніяк не зрозуміє, що не холодно їй.
    Я вдень малій підгузники не одягаю. То пішла гуляти з бабусею. За 10 хв прибігає свекруха з малою на руках: «я так бігла, так бігла.» Бо мала попісяла (в штани ясна річ). Я спочатку не зрозуміла чого було так гнати на алярм. А виявилося, щоб дитина не змерзла. При тому на вулиці спека +25/27.
     
    • Смішно Смішно x 3
  13. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ггг. Ми колись студентами були, жили три сім'ї в блоці , в кожній кімнаті дитина. Двоє близько 1.5 роки і одна 2 річна. Витаскували їм на блок ящик з іграшками (шо було в той час на початку 90), вони собі тусили по всіх кімнатах і по кухні-коридорі вільно. А ми... хм... то вчились, то їсти зробити, то попрати (все вручну і памперсів не було), то в карти ввечері - теж треба. То часом і провтикували на горщик посадити, а діти ще не просились і не завжди на мокрі колготки жалілись, то вже аж як хтось вступив у калюжу чи побачив - то бігли перевіряти кожний своє кого переодягати :girl_crazy:. Не застудився ніхто :girl_haha:.
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Подобається Подобається x 1
  14. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Назріло в мене питання самостійності дитини. Дуже вже я лінива стала чи просто втомилася. Питання номер 1. Їжа. Від введення прикорму давала ложку і вперед (педприкорм): хочеш їсти - їш сама. Але бабусі годували з ложечки. Ну і не вдома теж годувала з ложечки, щоб не смітити в гостях. Зараз малій 1 рік і 7 міс. і вона часто просить щоб я її годувала. Якщо хтось їсть, то вона обов’язково біжить на коліна, щоб і її погодували. А я вже сподівалася на самостійність (((
    Питання номер 2. Одяг. Роздягнутися самій ще не виходить. Не кажучи вже щоб одягнути щось. То ще зарано сподіватися?
    Питання номер 3. Що ще в такому віці діти можуть робити самі? (Окрім ігор, бо то діло настрою).
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    я не взірець мами. крім того, нетерпляча. Я от не можу сидіти пів дня і дивитися поки дитина сама справиться з завданням. Догодовую/довдягаю і т.д. Поки одна дитина це в принципі не так напрягає :girl_crazy:
    Тепер вже доні майже 5, тому можна просто "нагавкати" і процес пришвидшується :girl_smile: Проблиски самостійності сформувались після того як пішла в садок (2,5р.) до того ну ніяк в неї то не виходило і не доходило. З їжею складніше: харчами дуже перебирає, тому що "впхаю" тим і сита. навіть зараз зранку догодовую, бо часу обмаль і нерви шкода :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    1. Їсти може і сама якщо не спішите нікуди, не принципово "нагодувати" і готові спокійно споглядати длубання в тарілці та чекати завершення сніданку навіть годину
    2. Одягатися точно рано. Мій принаймі в такому віці хіба шапку косо-криво міг натягнути, роздягатися трошки краще виходило (шкарпетки, штани, черевики). Вдягати штани, знімати футболку, вдягати шкарпетки, взуватися нормально (у взуття з липучками) почав вже ближче до 3 років. Десь в 4 навчився нарешті нормально вдягати гольфи, футболки, куртки і шкарпетки, а також через раз вивертати речі на лицевий бік. В майже 5 наразі блискавки на куртках сам не застібає (лише на джинсах), з гудзиками справляється, шнурівки завязувати навіть не хоче пробувати :girl_haha:
    3. Мій ішов в садок в 1,11 то вмів лише їсти ложкою і пити з кружки сам, ще часом штани зняти та й усе. Ну іграшку принести на прохання, ну і говорити, звісно :girl_crazy:
    Я теж дууууже лінива мама, але мені здається що 2 роки +- то ще мала дитина щоб було хоч якесь елементарне самообслуговування, принаймі в нас воно з"явилося ближче до 3 років.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Їдять самі від початку прикорму, не догодовую, колупаються руками, мене то не хвилює. Якщо просить погодувати, то можу ложечку-дві дати, а так кажу, що теж хочу їсти. Для мене це єдиний час, коли можна більш-менш спокійно поїсти. Якщо просить дати пити-хлібчик-25ту ложку, то прошу почекати, поки я доїм, не люблю по 100 разів вставати з-за столу. Після їжі за 10хв встигаю все прибрати, помити посуд і підлогу - це зранку, потім вже підлоги не мию, хіба точково, якщо треба.
    Щодо вдягання, то старша он тільки недавно почала сама вдягатися, може вдіти низ, трусики, шорти, взутись якщо липучки. Пробує гудзики зашпиляти, замок не виходить ще. Через голову вдягатися/роздягатися не вміє. Меншому 2, може хіба тапки з ніг поскидати і шапку з голови.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Мені зовсім не спішно. Хай би собі дзьобала хоч годину, але ж не хоче. Дає мені ложку чи виделку і показує, щоб я годувала. І в кріселку не хоче сидіти, а на коліна залазить. Може період такий.
     
    • мімімі мімімі x 1
  19. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Не знаю, але зі свого досвіду, скажу так, у Вас ще зовсім мала дитина. У такому віці, я б навіть не дуже зациклювалася на самостійності.Моїй минуло 5, одягається/роздягається, вмивається, сама, за винятком, коли дуже лінь або треба дуже швидко. А от з їжею, трохи напряг, вміє їсти сама, але дуже довго, а ще смакує/несмакує, тому майже постійно годую, поки.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @Happy Fiancee ,вона ще крихітна зовсім у вас:girl_yes2:.Добре,що вміє сама.Те, що хоче,щоб ви годували-це нормально.
     
    • мімімі мімімі x 10
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1