Для мамусь і татусів (3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Zoryanazirka, 11 Травень 2007.

  1. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Можете вдома самі сфотографувати на білому фоні
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Пробували, підводить чіткість фотоапарату... Чи це питання освітлення... Ех, я вже всюди фотик ношу і на всіх білих стінах району пробую фотографувати (
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    На Грінченка є навпроти гастроному того колишньго о довгого. Але вони дуже ретушують, треба над ними стояти.
     
  4. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Cаме з їхнім фотографом в нас і не зрослось (
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  5. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    А якого віку дитина? Можливо, йдіть не у фотосалон, а зразу на оформлення, там інша обстановка, фоткають камерою, під'єднаною до комп'ютера, там на себе на екран буде дивитись, як в дзеркало, може і зловите кадр. Як нормальні прауівники, то вони і по кілька "дублів " роблять і дорослим, і діткам, щоб вийшло гарно...
     
  6. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    2 р . Там велика черга, відстоявши яку є шанс що фото не вийде. Питання не в тому щоб вийшло гарно, а щоб вийшло хоч якось.
     
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Це фотохата? Ми там малу фоткали десь зо пів години, поки не вдалося - як на дитячій фотосесії, на пледику, погодовану, а малого з першого разу. Потім в звичайному салоні дали побрякушки в руки, я присіла і знизу тримала за руки і коліна, а цьотка кривлялася. Отак і вийшло фото. Може спрробуйте в кількох салонах?
     
  8. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Пощастило, в нас сценарій один: сльози - спроба втечі, і навіть не знаю чому. Сидить на руках - все ок, лише заходить фотограф дитина в плач.
     
  9. Melian

    Melian Well-Known Member

    Можна ще спробувати на обєктив якусь іграшку чи цікаву штука почепити. Маю одну спеціально для таких випадків, можу позичити.

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Ми так ходили, малий рухливий, активний, черга, працівники дратуються і відверто кажуть, що краще б готове фото принесли. Махались десь пів години поки хоч щось підходяще вийшло:girl_sad:
     
  11. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчатка, розкажіть мені про малюків ваших, в період 3-4 роки. Чи вдавалось вам залучити їх до якихось спільних справ, типу - малювання, ліплення, витинання і т.д.? Ну ви зрозуміли. Бо в нас щось останніх пару місяців повний завал з тим. Пазли, олівці, розмальовки, кольорове тісто лежать - припадають пилюкою. Всадити за стіл для заняття неможливо. В садку така ж історія. Конструктор теж ні. Отак лиш би дурів постійно і ще хіба на кухні любить допомагати. От цікаво чи то тимчасове чи то вже характер-вподобання проявляється?
     
  12. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В нас то точно сезонне. Взимку до настання весняного цілоденного гуляння цілими днями лише і робив, що малював/розмальовував/ліпив. А тепер і не намагаюся загнати до тих процесів, на вулиці стільки цікавих занять, взагалі майже не сидить вдома з іграшками.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Dominika, мій цього ніколи не робив. Бувають пориви правда. Лиш конструктор - виключення, але він сам собі з нього щось майструє..ні на що конкретно не схоже, фантазує. Зараз, як навчився на великому велосипеді--то взагалі пиганяється : вечеряти, митись і спати.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Мій малий (3,8р.) під настрій може трохи помалювати олівцями, фломастерами чи фарбами. Але то недовго і такі всякі каляки-маляки)) потім ті малюнки ріжемо на кусочки і викидаємо)) отакі забавки..
    Пазли не цікавлять)
    Миколай приніс пластилін 6 кольорів, то в перших 5 хв. позмішував то все докупи, і тепер тою сіро-подібною масою інколи бавиться. Зимою чи в погану погоду ще кінетичний пісок дістаю.
    З конструктором - "мама, будуй хатку для собак", "мама, давай розбирати", "мама, будуй гараж"...сам інколи якісь вежі може добудувати і все)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Я думаю, що конкретних висновків робити ще не варто, хоча вподобання вже і вималювались, та все ж, то ще малі діти - може прийде час зацікавлення новим. Мій син відносно недавно почав проявляти інтерес до малювання - зараз може сам взяти розмальовку і так себе зайняти, але то зовсім нещодавно, йому 4 р. Те саме з ліпленням, аплікаціями, бачу, що зараз би вже робив, але він досить посидючий з тим, що йому цікаво - конструктори і пазли - то його цікавило з самих початків. І на майданчику він більшість часу просидить в піску. А є ж діти, які бігають постійно, і в пісочницю хіба на кілька секунд заглянуть - різні характери)

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    В нас так:
    - О, доця, дивись, тут книжечка така, можна малювати і клеїти.
    - О, давай-давай!!!
    Розклали олівці-клей тощо, мазнули 2 риски...
    - Ай, всьо, то нецікаво...
    І так з усім практично, з кінетичним піском довше бавиться.
    Мені то дуже дивно, бо таки не можу не порівнювати: старший при всій своїй непосидючості і невгамовності в 3,5 вже чудово складав машинки з мозаїки, пазли, малював фарбами, клеїв наклейки.
    Але от пишу, а мала розібрала мотоцикл, складений братом, має по детальці в кожній руці, і ті детальки ведуть прецікаву розмову, співають і сваряться. В сина рольові ігри за межі аварій не поширювалися, він ніколи так не бавився.
    Тому ТАК, хотілось би, щоб доня трохи щось руками робила, а не ліпила вперто в пазлах з 6 частин ногу до голови, ну але ні - то й ні. Мама хоче - хай складає і малює)
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Смішно Смішно x 1
  17. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Прикол про конструктори. Мій малий з тих, кого окрім гонити-безперервно нічого не цікавить. Прийшли ми в гості, дівчинці 1 р 5 міс, сидить вона така принцеска і будує вежу з мега-блоків, високу, штук з 10 блоків ставить. Мій на 3 міс старший, то ніби вже всі думають, що він то на раз-два. Я: Девід, дивись, як Христина складає цікаво. Давай теж складати. Він: то сьо? Підійшов, взяв 2 блока, склав докупи, дьорнув Христину, щоб показати їй, що він вміє теж так, тицьнув їй куском конструктора в очі зі своїм: бацісь?, і з реготом розвалив ту вежу, яку вона склала. То не те щоб просто не цікаво, то ще демонстративно треба всім показати, що ми йому якусь фігню нав'язуємо.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Смішно Смішно x 1
    • Креативно Креативно x 1
  18. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    о, то про мого. тому в нас в фаворі різні фігурки з мультів. А малювання-ліплення і все решта - то ні. Був короткий час зацікавлення пазлами, тільки я нових накупила - йому як відрізало) Але найбільша печаль - то лего. я думала його всі діти люблять. А малий дуже прохолодний до конструкторів, хіба з татом за компанію
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    в нас точне не сезонне, бо почалось ще як сніг лежав. А до того, десь з 2.5 і до 3.2. і пазли складав, і ліпив.
    це про нас))) в пісочницю залазив хіба, щоб "провести ревізію" всіх чужих іграшок, а далі вилазить і гонки по периметру.
    Ну це теж про нас. Все, що стосується творчих ініціатив з мого боку, закінчується приблизно таким же діалогом.
    і це про нас...Зате яка економія на Лего))))
    Малий іграшками майже не бавиться. Хіба як тільки принесли, то день-два ще може. А далі - валяється. От рольові ігри у нас в фаворі. Я отак прикинула як виглядають ігри малого, то вийшло щось таке: фортеця з подушок, ганяти котів віником, запуск ракети(тюбики з зубною пастою) з дивану, залізна дорога(колія) з книжок, натягнути шапку на очі і з криками "я - ніндзя" ганяти всліпу по хаті, корчити гримаси в дзеркало, лікувати віслючка, купати динозавриків в мисці посеред кімнати:girl_impossible: ну і тому подібне
    Нащо я це пишу не знаю, то з розряду "А пагаваріть", мо комусь цікаво))))
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Смішно Смішно x 1
  20. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Може тоді сезонне співпало з віковим) бо з 2 до 2.9 десь активно то все ліпив/малював/пазли обожнював, лего менше, але в зимові вечори трохи складав. А зараз все оте рольове, як Ви пишете. Можна випустити на подвір'я і сам собі знайде занятт, і буде вести з собою діалоги і придумувати розповіді. Інколи і в машині в автокріслі їде і щось сам собі розказує, я то думаю, що то до нас, перепитую, а він злиться "мама, то я не до тебе, то я собі бавлюся, не питай мене" :)

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 1