Для мамусь і татусів (3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Zoryanazirka, 11 Травень 2007.

  1. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Та ладно, і молочний може бути ок. Нічого поганого в сухому молоці нема.
    Про залишки між зубами - слушно, але можна запити-пополоскати
     
  2. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    От і я десь такої думки. Свої перші і єдині 2 пломби поставила в 23 роки і досі пройшло вже 4 роки ттт нема що "доремонтувати". Питала в мами відколи я чищу зуби, казала що десь з школи мабуть, точніше не пам'ятає. І на солодке і всякі льодяники, і соки, і т.п. в мене ніколи не було обмежень. Не об'їдалася, але коли тепер перелічую, що шкідливо і чому то малому не бажано давати, дивляться на мене, як на божевільну)
    Звичайно, розумію і стараюся обмежувати всякі такі штуки в його споживанні. Але. Часто може і магазинне печенько з'їсти, і цукерку в діда випросити, і чупа чупси бували, і желейки всякі, і кусочком шоколадки тато ввечері балує чи вафелькою Артек) І зуби дуже погано чистив (по суті майже не чистив) і лише недавно почав зранку і ввечері чистити, і то "під настрій". Як загострюється його "не хочу" і "не буду", то ніяк не випросиш і не заставиш. І ттт наразі теж ніяк проблем. Так, ще може рано, можуть пізніше вилізти. Але ж є діти, в яких вже в 3 роки катастрофа з зубами. Тому то таке відносне питання.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в мене і про гігієну є "антиприклад"
    Татові моїх дітей цьогоріч буде 39. В нього пару поверхневих пломб. Чистить зуби раз на день, а у вихідні не чистить взагалі. Відповідно про "білосніжність" не йдеться, але стоматолог сам в шоці від того, що людина може роками ходити на огляди і нічого не потребувати більше.
    Щітки міняє ... не міняє, я раз на півроку - 9 міс нариваюсь на скандал, викидаючи стару. Чистить зуби зубним порошком, або крейдяним порошком - про дорогі пасти не йдеться.
    У мене хороші зуби, але я ж молодше на 9 років.
    А діти вже всі мають досвід лікування :sad: попри догляд.
    так що...
     
    • Корисно Корисно x 1
  4. ilu

    ilu миється в бані

    Мені цікаво. Чи оті здорові зуби без особливого догляду і витрат залежать на гв. Кореляція між солодким і зубами зрозуміла. А між зубами і часом протягом якого дитина була на гв? Зі слів мами, я була на гв всього 2 місяці, і у мене в бюджеті постійно присутня графа "на лікування зубів", щоб підтримувати їх у нормальному стані. Практично постійно щось лікується, або виплачується за поліковане, або відкладається на майбутнє. Молодша сестра, знову ж зі слів мами, була на гв 2 роки. Ніяких проблем. Брати десь по року - більш менш, як у всіх - подекуди пломби, особливих проблем нема.

    Поки піде в школу, організм більш-менш сформується, і шкода від додатків буде не так впливати. Тобто, чим пізніше тим краще.
     
  5. Merry

    Merry Well-Known Member

    серед моїх знайомих зв'язку не простежується. Для себе вже давно зробила висновок що гени рулять.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    я на гв до 3-х місяців, зуби просто катастрофа. сестра - до трьох місяців - має може загалом 5 пломб.
    мої діти довго на гв - молочні катастрофа. постійні вже в старшої лізуть - то теж не сильно добрі(
    зв"язку ніякого.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  7. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Мене, здається, мама годувала десь 3 міс. Тому не думаю)


    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  8. ilu

    ilu миється в бані

    Тоді дійсно гени. У моєї мами в 40(!) років вже були два протези (в Союзі інакше не вміли). Я зараз у такому ж віці, але з усіх моїх братів-сестер тільки я уже мабуть машину б купила за потрачене на зуби. Сумно це все, звісно.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  9. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    В моїх батьків і брата чудові зуби, мені ж випав Джек-пот за всіх) зуби дуже погані. В наших дітей теж, при тривалому гв, проблеми почалися ще до року в обох, в старшого і постійні не дуже добрі лізуть( нє, щоб щось добре від батьків взяти :)
     
  10. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    я була на ГВ десь 3 місяці загалом не мала траблів із зубами, а цього року почалося проблеми. от думаю чи може тривале ГВ(вже 5й рік) зашкодити мені як мамі, чи то таки міф про "вимивання кальцію"
     
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    був на ГВ до 4 міс
    мені 30, в мене четверта дитинка в животі, сумарний стаж ГВ 7 років (з яких 9 міс ГВ+вагітність і майже 2 роки тандему). Маю щось 6 пломб - також поверхневих. Мама годувала мене грудьми 1р 8 міс
     
  12. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Дуже індивідуально. Я безперервно годувала 6,5 років. Жодної пломби за цей час. Кума двійнят годувала 3 роки, лікувала все і серйозно. Ще одна рік і 5 місяців годувала, теж каже, що капець зубам. Мені здається, що це як з дитячим карієсом - не вгадаєш.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    у знайомої після КР половина пломб з зубів вилетіли. Стоматолог казав, що то не перше звернення власне кесарської мами з такими проблемами.
    Моїй мамі підчас вагітності лікували 8 чи 9 зубів, серйозно. При тому, що вона вживала кальцій і мала забаганку крейди, в якій собі не відмовляла.
     
  14. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Дівчата, а як ваші діти ходять за руку? (чи просто як ходять з вами).
    Мій син взяв собі за звичку чіплятися за візок, чим дуже ускладнював мені управління ним, особливо по снігу. Сам іти не хоче, тобто зовсім трошечки, і знову чіпляється. Сьогодні вела його за руку замість того тримання за візок, коли відпустила - відчула, наче гирю з мене зняли - він так нависає! Щось мені це видалось неправильним.
     
  15. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Влад не нависає але коли не дуже хоче кудись іти то плентається ззаду і я його наче тягну - тоді теж рука страшенно втомлюється. Але у 90% випадків таки йде за руку (навіть коли мені руки зайняті пакетами все одно чіпляється :sad: ). Часом на знайомій безпечній дорозі прошу "відпусти, йди просто поряд" але погоджується рідко (хіба на біговелі) , як далі буде з візком - без поняття...
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ніяк не ходять за руку. Дуже рідко і то з моєї ініціативи. І не висять. В цієї штуки є дві сторони. Часом і треба йти за руку, Михайлик гаволов ще той, але нема на це ради.
     
  17. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Досвіду з візком і старшим не маю. А от за руку гарно ходить, легко, не нависає. І взагалі в нас дуже спокійні і чемні походи. Може і побігати, але якось контрольовано і спокійно. Пішохідні переходи і дороги все за руку, чемно. Побачимо, як буде згодом)

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Нависає. Але коли зовсім мені зле, я так і кажу - відпусти зараз, бо я маю міцніше візок тримати. А потім проїжджаємо то місце і знов чіпляється. І так туди-сюди. От з візком то дуже відчутно, бо зі слінгом не так було. І хай краще нависає, тоді принаймі йде поряд. Сьогодні Михайла відпустила на тротуарі, приїхав трамвай і малий з розгону збив мене. Я не збалансувала малою і складеним візком, лежали на асфальті всі. А так відпускала завжди на першій сходинці.
     
  19. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Було таке у старшого десь в віці 3 роки. Якщо йшов сам - то постійно зупинялась, чекала, підбадрювала... Зараз норм з рукою. Ініціативу проявляю. Йде гарно. І без руки йде гарно.
    (Але то такий тип... лінуватий, поки не підросте чи не освоїть навичку. В 5 років трапляються випадки, коли їсти відмовляється, бо несмачнехолоднегарячепечетамізюм, але якщо його годувати з ложечки, та ще й щось показувати, вигадувати пригоди виделок на столі - зїсть баняк того "несмачного", і не помітить. Він практично до 3 років годувавс я з ложечки, в основному. Мені так було надійніше, чи що.. :) А потім зявився брат, і вже було не до відволікань на зайві рухи). Видно, прийшов час та/чи розуміння, і гарно почав ходити.
    Середній тяне руку сам, йде нормально. За візок чіпляється. Любить вчепитися посередині за ручку - руки ледь дотягуються ,- голову опустив і пхне той візок :). Але ми майже не прогулюємось з візком. Біля нас відсутня норм дорога (то снігові пагорби, то грязюка) - прогулянки у дворі. Середній і в хаті йти по сходах хоче за руку)).
    Я любила ходити за руку. Класу до 5го точно ходила з мамою, бабулею.
     
  20. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Підкажіть фотосалони (Мазепи, Грінченка, Липинського, 700 р) де фотографують діток на загранпаспорт. Мала боїться фотографа і все, плач, сльози. Що ми лише не пробували. Сподіваюсь що справа в фотографі і в іншому салоні все буде норм.
    Або підкажіть лайфхак як це організувати без сліз, бо під загрозою поїздка.