Для мамусь і татусів (3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Zoryanazirka, 11 Травень 2007.

  1. Melian

    Melian Well-Known Member

    В нас в 2.4 р. ще дуже багато перекрученого, ну ж бо говорити тільки в 2 р. почала. З мого улюбленого "симитаника" - сметанка і "бахаку" - будь ласка:))) в мене таке враження, що їй не подобається коли в слові підряд йдуть дві приголосні букви. Обовязково між ними втуляє якусь голосну)

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  2. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    В нас пука - то і подушка, і подарунок. А ще вантажівка - "тевек", як з самого початку назвав, так і досі. Ніяк йому слово вантажівка не йде, тевек - і по всьому. А ще є кумедне слово "піпірчик"(папірчик). Був казус...Були в лікаря. Ну і він каже їй - піпірчик(типу дай папірчик, буду малювати), а вона - що, хочеш пісяти? Бо подумала, що піпірчик, то "пісюнчик"))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    В середнього сина є коронний вислів "Ай, піпіпа!"
    Це коли він доторкається чи показує на щось гаряче.
    Пішла ця фраза від немовлячого віку, коли ми його застерігали від опіків словами "Аяй, піць-піць буде".
    Ще є особливість, взагалі він лінуватий до говоріння :)... так от, часто каже закінченнями слів: бабуля - говорить буля, Максим - сіім, Андрій - іій.

    Ну і "ням-ням" замість їсти. Скажи ї - говорить ї, с - с, ти - ти, їс-ти - нямням! І довольний такий. 2.5роки :)

    Дівчата, до поки, до яких градусів вдягати колготи хлопцям?))
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Своєму теплолюбному Михайлові вже не вдягаю підштанники (колготи - не наш метод). Ну але то по дитині треба дивитися, і по тому як її зазвичай одягають.
     
  5. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Згадала ще за перекручення - малий в районі 2 років замість "я" казав "ай". Єдиний, хто цим переймався, була бабуся, намагалась виправляти, а мені то так мило звучало) потім якось почав говорити нормально "я".
    І ще собі придумував всякі "своі" слова: "капутюк" - читати, "гага" - компютер і т.п.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  6. happy story

    happy story Well-Known Member

    Моя доця на голубці каже йолупці, пять - бять, фіксики- ісікі. От цифри, кольори, фігури, букви на украінській і англійській знає, а реченями досі не сильно хоче говорити. Мова дуже недосконала... Трохи якихось речень з трьох слів можна почути... І це радує...

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 2
  7. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Теж згадалося: малий певне до 4,5 (а може і до 5) ще говорив на помаду - комада ,а на тісто - кісто. Причому все решта добре вимовляв, а оці слова вперто так і не інакше) Але з часом я і не помітила, коли це зникло.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    кумада :) 4,5 р доні
    Більше ніде не заміняє приголосні звуки. І якщо її виправити, то вимовляє правильно, але в потоці мовлення "кумада" мусить лишитись :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Я тут задалась питанням з якого віку дітім можна давати льодяники без патичка? Мій в три поки ще не пробував, хіба з патичком. А як навчити? То ж можна запросто подавитись. Чи то ще рано?
     
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Теоретично вдавитися можна в будь-якому віці. Моя в 2 р і 3 міс. справляється, але даю лише під своїм наглядом. А середня (4,5 роки) якраз сьогодні мала казус з льодяником. Я завжди їм говорю, що з льодяником в роті не стрибати, не розмовляти і взагалі краще спочатку зісмоктати, а потім рухатися. Виходимо з під'їзду і тут такий крик - "Маааамааа, я вдавилася льодяником, ааа!" Я спочатку з переляку почала стукати по спині, перекинула через руку. Потім дійшло, що як то вона вдавилася, а верещить на все горло? Словом просто проковтнула цілий льодяник. Потім довго переживала, що з ним там станеться всередині:facepalm:Не люблю я тих смоктунців, але дітиська мою нелюбов не розділяють.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 1
  11. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Теж вважаю, що вдавитися можна у будь-якому віці. Стараюся не давати льодяники без патичка, але малий інколи відгризає, інколи в дідуся випрошує такі, то вже давно справляється (десь з 2х мабуть). Але треба пильнувати, теж вчу не стрибати, не бігати і т.п.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    я теж не даю. хіба можу роздробити льодяник і давати по кусочку
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Льодяники - найшкідливіші цукерки. Не даю зовсім. Лише від горла. Трирічка ще може ковтнути випадково. Але ніколи не давилися. Давала з трьох років, а може і з двох: казала класти за щічку, спочатку пальцем в роті запихала куди треба.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Давала з 5х років від кашлю, може штук 15 під час хвороби.
    А чоловік дав іншому в 2 роки - то той подавився, еалякавши старшогр.
    Тай взагалі, за своє життя мої діти висмоктали по 4 чупачупси :). Не даєм, бо то зле впливає на зуби, настрій.
     
  15. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ви зануди:girl_blush2:
    В льодянику цукор, вода і барвник. Ясно, що ніц корисного. А в масовому шоколаді цукор, замінники молока, стабілізатори, емульгатори, залишки від переробки какао. Теж ніц корисного. Звичайно, є батьки, які зовсім не дають магазинного солодкого - нормальна опція. Поки до школи не піде.

    Моя найбільша солодкоїжка має ідеальні молочні зуби. Ще й чистить їх з-під палки. Старша за солодким не дуже, а весь рот перелатаний. Ми живемо в нашої стоматолога)))

    Я до того, що магазинне солодке, звичайно, не є добре, але якось особливо виділяти льодяники не розумію чому.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
  16. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Льодяники туда входять. Тому ми краще не дамо, чим дамо. Цукор і в йогуртах є, а льодяники якось як зайвий цукор :).
    Домашню випічку теж обмежуємо.
    Ех, знаю ці історії що цукор не впливає на зуби, а спрацьовують гени.. Але все таки, на мою думку, вплив цукора є (може зуби не так ретельно діти вимивають) на здоровя зубів. І чим більше цукру - тим більша вірогідність запису до стоматолога. :)
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Зараз всіх розстрою. Зуби від льодяників не псуються більше (якщо не гризти їх).

    Цукор прекрасно розчиняється слиною. Шоколад там, що ще буває.

    А все що в зубах застрягає... навіть не солодке. Нічого в цукрі там ТАКОГО нема.

    І генетика, так.

    Мої конкретні діти від дози рафінованого цукру (хоч в льодянику, хоч в печеньку) стають нєвмєняшками. Тому солодке заїдаємо чимось де є клітковина. Клітковина сповільнює всмоктування цукру. Отак і живемо.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    я не даю тільки тому, шо боюсь, шоб не вдавився. як такої заборони на солодке в нас нема
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Льодяники довго знаходяться в роті на відміну від інших солодощів. Справа не в магазинному. І той же шоколад можна купити якісний, якщо боїтеся замінників.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  20. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    З іншого боку, шматки льодяника не залишаться між зубами, як печива чи інших цукерок. Я вже вище описала, чому не 100% вірю в те, що зуби псуються від солодкого. Я сама солодкоїжка, маю в 30 років щось дві пломби, вже не пам'ятаю. Зуби взагалі безпроблемні, хоча нічого спеціально з ними не роблю. Але це звичайно виключно мій досвід і мої думки з приводу.

    До речі, недавно з подружками сперечалися, шкідливий чи корисний шоколад. Дійшли до того, що користь може бути лише з чистого шоколаду, але він не смачний))) я люблю молочний, в ньому буде хімка навіть в найякіснішому.