Для мамусь і татусів (3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Zoryanazirka, 11 Травень 2007.

  1. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    То дуже добре, коли є такі слухачі, а саме головне, всі задоволені.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    У нас останньо кілька разів проходило видати Владу телефон, включити голосний зв"язок і подзвонити бабі. Якщо і Влад і баба мають настрій, то усьо - хвилин на 40 мої вуха вільні :girl_haha:Він їй всі новини, про садок, про погоду, про машинки...
    Моя мама тільки підсміюється з мене і каже що я така сама була :girl_in_dreams:
    А ще гуглила я тут на тему гіперговоріння. О, таке цікаве накопала, піду подумаю де то притулити краще :)
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. ilu

    ilu миється в бані

    Воно, на жаль, не на всіх спрацьовує. У нас дитина з затримкою розвитку, і теж бігаєм, але "а подивіться як тим гірше" на мене діє як червона шмата на бика. Що спрацьовує суто для мене, це те, що все колись свого часу закінчиться. І діти перестануть мамкати і стануть дорослими і самостійними, і вагітність яка зараз приносить стільки дискомфорту буде колись останньою, останній раз візочком в садочок, останній раз пролите горня молока на підлогу, і т д. І я знаю, що буду за тим жаліти, бо то моє життя. І тоді мене попускає.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 2
  4. pulpa

    pulpa Well-Known Member

    З якого віку купляєте діткам кошик?Нам 1.8р думаю що ще за рано давати кошик,а бабуся каже щоб мав свій кошичок, бо буде бігати до діток з кошичками
     
  5. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    То напевно треба по дитині дивитись. Моїм в такому віці кошик був не цікавий. Я їм минулого року купила. Моїм було 3,5 роки, кожному свій. То вже і несли самі. До того в 2.5 рочки дала 1 свій з дитинства кошечок. То впринципі несли самі до церкви, але особливої уваги не приділяли йому. А вже минулого року, то їм був цікавий вміст в кошичку.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    а скільки дитині? Дивлюся на свого малого і незнаю: тішитись чи плакати. Говорити - не говорить, не реагує (ігнорує), хоч слух має добрий. . Зате вже вивчив всі цифри, кольори і форми англійською, на українській абетці показує всі букви (за тою "говорящою штукою". А за мною - не хоче і все!)
    Мама - в рідких випадках, тятьо - на фотографії в телефоні. Киця, ну і мяу. М-ням, і пий пий.
    Була в психолога, невропатолога - сказали що відставань в розвитку нема. Старша в такому віці розмовами всі вуха прожужжала.
    То я якось не так виховую, чи малому просто "борщ все добре заправлений"? (як в анекдоті)
    По своєму щось лепече сам собі безперестанку. Але в тій "розмові" жодного слова українською :nea::mda::scratch_one-s_head:
     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    це ж хлопчик. Заговорить, ще набридне. Михайлик в три заговорив, при чому різкий стрибок відбувся. А Варвара в його віці теж говорила повними реченнями.
    Правда, от Ядвіга теж не збирається розмовляти як Варвара, зате пальцями тиче дуже зрозуміло.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Оце еееееее і 200 відтінків інтонації і пальчиком що треба...я вже була навіть втомилася від цього
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    В знайомих хлопчик навіть "мама" до 3 не хотів говорити, а потім як "прорвало")) складними фразами і словами типу "вантажівка"))
    @Zaychenya не переживайте, ще чуть-чуть, і будете жалітися, що багато говорить;)
     
    Останнє редагування: 22 Березень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    То мої так тоже не говорили практично. Як довго я чекала, того слова "мама". Почали мої хлопці говорити в 3,3 роки. Зато що вони тепер виговорюють, то:dash1:. Садок, це таки суміш:yahoo:+:suicide:, різного навчить.
    мої ще й досі всього того не знають. Правда я не напрягаю, бо
    і я зрозуміла, що я як вчитель, для них не авторитет. Зато вони прекрасно сприймають те що їх вчать вихователі в садку. Їх, вони сприймають на УРА. Тому, знають вони наразі, рівно стільки, скільки вчать в садочку + зі мною вчать різні віршики.

    Тому нема чого переживати 100%
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Дитині було 2,5 роки, коли помітили, що щось "не так". Але вам, судячи з опису, нема про що переживати
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Фраза дня (малому 3,6): "я маю з'ясувати, хто ламає мою планету":girl_crazy:чи то садок, чи мультик...
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    в мого досі - "вибірковий" слух)))
    У нас теж у вашому віці все таке ж було - букви, цифри, форми...А от фраз нормальних досі нема. Хіба " а що це?" мільйон раз на день. Ні, ну речення є, але специфічні. Типу "тата-люзак-бота", означає, що тато взяв рюкзак і пішов на роботу. А ще букви плутає. В когось ще так було? Милон(лимон), мокета(комета), так-тік(тік-так) і т.д. Я вже так чекаю отого "розговориться":girl_in_dreams:
     
  14. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Ну мій один говорить,замість, покажи-капажи. А головне, що спочатку говорив нормально. Та я на це не звертаю увагу, бо мої двоюрідні брати також говорили, один: магазин-гамазин, другий: фонарік-ханарік. Нічого, виросли бугаї нівроку :girl_haha:, і нічого їм не бракує:sarcastic_hand:
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Моя молодша сестра колись : табарея(батарея), масальот (самольот) , магазин аналогічно Вашому і ще щось було, вже не памятаю . Дуже творча і активна людина виросла...
    Найменша моя доця на старшого брата казала "Мока"(Ромчик - от з якого боку?).
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Це переставляння букв в слові, в мого сина теж таке є. Просто треба постійно виправляти і просити чітко вимовляти слова. Мій потихеньку виговорюється. Не знаю наскільки творчим виросте, він більше до точних наук хилиться.
     
  17. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Мій дуже швидко і чітко розговорився. Зараз так "шпрехає", що лікар-уздист сьогодні назвала його "філософом")) Але має теж пару своїх словечок, де переставляє букви - поркмон (попкорн) і нидозаврики (динозаврики).


    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Аня буквально з місяці 2 говорить "Пані та панове". До того було "Пані патанове".
     
    • Смішно Смішно x 5
    • Подобається Подобається x 1
  19. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Це переставляння букв і складів цілком нормальне і має наукове пояснення, я колись читала про це, але зараз не згадаю де. Моя наймолодша в 2 р і 2 міс дуже добре і чітко говорить (скоро зі звуками буде краще, як в середеьої 4-річної, бо вже проскакує -ль, -л, а Терезка ще досі гикає і викає), але слова деякі так смішно перекручує. Я не виправляю, то мені так мило, буде сумувати, коли виговориться на дорослий манер. Моє улюблене - то тюдюська (подушка). Мама, нєма моєї тюдюськи, аааай, де я буду сьпати без моєї тюдюськи!:girl_tender: з перекрученого було "мокольо" (молоко) точно, але вже дуже рідко так говорить.
     
    • мімімі мімімі x 5
    • Подобається Подобається x 1
  20. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    нагадали, ще посюка (подушка). То в нас ще досі так є. Але от багато вже слів з перекручених говорять нормально. І таки так, мені це перекручування подобалось.
     
    • Подобається Подобається x 2