Для мамусь і татусів (3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Zoryanazirka, 11 Травень 2007.

  1. jMoondance

    jMoondance Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    посуті проблем нема.
     
  2. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    якщо все добре - мабуть, не треба
    у нас в Рівному є костоправ, працює і з малими дітками, зокрема вправляє і дисплазії, і вивихи, загалом досвідчений, толковий - так от, він дуже проти масажів взагалі, каже, що без них м*язовий корсет дитини набагато кращий і міцніший

    тому самі дивіться, бо лікарі масаж всім підряд приписують
     
  3. mamasha

    mamasha New Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    Мені здається, мій малюк вже себе розпізнає в дзеркалі. Коли підходимо до дзеркала, він дивиться на себе, потім підіймає одну руцю вгору (наче привіт собі дає) і дивиться спочатку в дзеркалі на себе, потім на ручку свою))) так смішно) Ми часто дивимось в дзеркало. Кожного разу, коли переодягаємось, чи вдягаємось на вулицю - йдемо дивитись в дзаркало, який Маркіянчик гарний)) його це так тішить))
     
  4. katysik

    katysik Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    цілком підтримую buhgaltersha!!! Ми як були в Попика на прийомі і я запитала про зміцнюючий масаж, то він сказав, що категорично проти, цитую: 'Порозхльобують дітям суглоби тими масажами, а я потім того повправляти не можу'. Тому, на мою думку, якщо немає показань, то не потрібно того :)
     
  5. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    точно не скажу,але десь після півтора року. малий почав усвідомлено розуміти, що в дзеркалі не просто хлопчик, а саме він.тепер як дивиться у дзеркало каже, то я. а як бачить свої маленькі фото, то каже, що то маленький Павлусик. Перед двома роками прийшло і розуміння себе як окремої особи та усвідомлення того, що з його думкою треба рахуватися і він щось вирішує. тому зараз у нас улюблена відповідь на всі запитання "ні")
     
  6. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    А моя каже, що то ляля і активно робить па-па)) Може це тому, що у нас всі зеркала ,,дорослі,, і мала не часто в них дивиться?
     
  7. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    а моя навпаки: тільки якась нова лашка біжить на себе дивитись у велике дзеркало на повен ріст ( шафа-купе), крутиться, зі всіх сторін обдивляється. Йдемо на вулицю - одяглись - мусить піти подивитись як одягнута)) Ну короче модниця ще та))) певно маму копіює :girl_blum:
    Я малюю губи помадою - біжить до дзеркала і пальцем собі малює)):girl_spruce_up:
     
  8. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    великими буквами і на кожному заборі повісити
    але ж нє - то ж масаж, то ж нічого не буде
    грррррррррррр
     
  9. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    Нам в три місяці невропатолог сказала, що з дітками все добре, здорові, але масаж приписала.
    А наш колишній сімейний лікар, якому ми дуже довіряємо сказав приблизно так "Робіть, якщо не маєте де гроші викинути....". Думаю справедливо сказано. А в загальному, був проти.
    От поясніть мені, для чого дитині той масаж, якщо показів нема.Щоб просто дитину помучити? Пригадую, як одна знайома розказувала, що її дитина вся червона, як бурак, була після того масажу. Думаю, для дитини це одна мука була, зато мама була спокійна, ггг.
    Це доречі приблизно були сказані нею слова, тошніше, що масаж не зашкодить. А я тепер розумію, що може й нашкодити.

    Я лише продовжую своїм діткам вправи різні робити кожного дня.
     
  10. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    бо! мами не розуміють, що масаж це така ж медична процедура, як скажімо уколи чи увч
    всі хто робить кажуть - ну то ж масаж, то ж добре, он дорослим прописують
    але тіло дорослого вже виросло, сформувалось, працює в повну силу
    а в дитину тільки становлюється і лишній раз розминання без потреби може шкодити
    про мозок я вже не кажу. йог обдурюють, він може видавати всякі рефлексії
     
  11. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    Кхе, а яка думка про мануальну терапію? Нам лікар порадила звернутись до мануальщика , коли малечі буде місяць, бо слабкий плечевий пояс, одна ручка така вяла, мабуть та якою в пологах йшов...
     
  12. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    дуже добра думка про мануальщика
    але!!! почекайте, побавтесь в гімнастику мамину, масаж мамин
    то ше тільки 12 днів
    ше нема про шо говорити толком
     
  13. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    ну лікар сказала в місяць піти
    а от щодо
    нічого, навіть ніжки розводити не казала, пам"ятаю з Домчиком (але там інша лікар була) то постійно на тому наголошувала, а ця (дуже толкова і прогресивна) сказала, що не треба, але, що вже можна викладати на животик
     
  14. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    ну кагбе, лікарю довіряй, але собі знай;)
    я б шось там крутила/розтирала в розумних межах
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    це лікарці вона в"яла виглядає, чи тобі? От від цього і танцюй.
    а я б не крутила і не розтирала
     
  16. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    Лікарці, але вона кіпішу не робила, порадила показатись просто, я мабуть і не звернула б увагу
    Так дівчата, про "крутила-розтирала" тепер один один, то що робити? Ггг може десь про то почитати?
     
  17. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    моя з двома так вийшла, як ціпятко руки розставила, я в ванній робила масажі, коли мала руки розслабляла і під час кожного міняння памперса, в два місяці пройшло все
    а ще ми в пузі мали залежану ножку. робила так само, теж пройшло
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    я чого - Варя теж йшла з ручкою - як супермен. Дивись сама.


    Якщо тобі все добре виглядає, то думай сама чи треба крутити, чи ні.
    Доречі сама пані Н. кажуть не чухати там де не свербить.
     
  19. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    В Даринки теж був і є нюансик. Теоретично, масаж би зняв проблему, мабуть, швидше, а от чи якісніше і без наслідків - то питання. Тому наразі обходжусь масажем домашнім і добрий ефект дає плавання в ванній. Ефект я бачу :) Нехай не настільки сильний як хотілось би, але інтуїтивно щось мені підказує, що не варто гнати коней.
     
  20. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    а хто каже крутити шоб АЖ викручувати?
    знаєш деколи може виглядати так нічо здалека.
    крутити-викручувати не треба сильно, але пильнувати за тим шоб не посилити - носіння, лежання не так і блаблабла
    а хто така пані Н,?